Aktualna mistrzyni Bellator MMA i jedna z najlepszych zawodniczek w historii MMA, Cris Cyborg, jest otwarta na starcie z wschodzącą gwiazdą żeńskich dywizji, Kaylą Harrison. Amerykanka od jakiegoś czasu ma problemy ze znalezieniem rywalki, szczególnie w dywizji do 70 kilogramów, w której występuje. W wywiadzie z Jamesem Lynchem, Cyborg stwierdziła, że chętnie zawalczy z młodszą zawodniczką.

Widziałam kilka jej walk. Wierze, że walczy z dziewczynami, które nie są na jej poziomie. Te dziewczyny nie mają takich umiejętności, ale ona radzi sobie bardzo dobrze – to strategia jej menadżera.

W tym roku ma bić się z w PFL, będzie w turnieju w kategorii lekkiej. Jeśli zostanie mistrzynią tego turnieju, z chęcią z nią zawalczę żeby fani mogli obejrzeć taką walkę. Chciałabym przejść do kategorii lekkiej przed sportową emeryturą. Chcę pomóc w budowaniu tej dywizji. Zobaczmy czy będzie chciała takiej walki, prawdziwej walki.

Cyborg (23-2, 1 NC MMA) po przygodzie w UFC postanowiła ponownie współpracować ze Scottem Cokerem, z którym poznała się w Strikeforce. Dana White nie chciał, aby Cris kontynuowała karierę w oktagonie, dlatego zawodniczka musiała znaleźć nowego pracodawcę. Brazylijka wygrała swoje dwie walki w klatce Bellator MMA.

Harrison (8-0 MMA) to dwukrotna mistrzyni olimpijska w judo może pochwalić się świetnym rekordem w MMA. 6 z 8 walk zawodniczka zdobywała przez skończenia przed czasem. W ostatniej walce na Invicta FC 43 brutalnie rozbiła Courtney King pozostawiając rywalkę we krwi – był to jej debiut w kategorii piórkowej. 30-latka zamierza wrócić do klatki PFL w 2021 roku.

7 KOMENTARZE

  1. Kurcze myślałem, że Cyborgowa zakończyła karierę po tym laniu od Amandy O.o

    przeniosła się do bellatora czyli można powiedzieć, że zakończyła poważną karierę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.