Johnny Walker Corey Anderson UFC Nowy Jork

Okazuje się, że Corey Anderson odpowiednio dobrał kolejny cel na swoją walkę w oktagonie UFC. Amerykanin zrezygnował z pogoni za walką z mistrzem Jonem Jonesem. Zamiast tego wyzwał na pojedynek wschodzącą gwiazdę dywizji, Johnny’ego Walkera. Ten odpowiedział mu na swim profilu na Twitterze.

Zatańczmy, zabawmy się. Kategoria półciężka potrzebuje nowego króla.

Dla Walkera będzie to powrót do klatki MMA po kontuzji barku, której nabawił się celebrując wygraną z Mishą Cirkunovem na gali UFC 235. We wszystkich swoich 3 walkach Brazylijczyk zgarniał bonus za najlepszy występ tego wieczoru. Johnny w przeszłości pokonał dobrze znanego polskim fanom Jędrzeja Maćkowiaka. W ostatnich wywiadach stwierdził on, że kategorie wagowe nie mają dla niego znaczenia. Zawodnik wierzy nawet, że mógłby pokonać Francisa Ngannou. Jeśli chodzi o Andersona, wygrał on swoje 3 ostatnie walki. Wszystkie przez decyzje sędziowskie.

 

24 KOMENTARZE

 1. Dobrze, trzeba chodziarza zweryfikować, Corey kompletnie mnie nie przekonuje, ocieram się nawet o bycie jego antyfanem, ale jak Walker nie da rady sobie z Coreyem to już tylko Bellator mu zostanie.

 2. Dobrze, trzeba chodziarza zweryfikować, Corey kompletnie mnie nie przekonuje, ocieram się nawet o bycie jego antyfanem, ale jak Walker nie da rady sobie z Coreyem to już tylko Bellator mu zostanie.

  :najmancoty:

  Przypominam że Anderson obił Błachowicza

 3. Bałachowicz wtedy był w grze komputerowej.

   Otóż to… Caly czas szukał miecza, a zostawił go jak wychodził z szatni

 4. :najmancoty:

  Przypominam że Anderson obił Błachowicza

  A Manuwa Andersona. :fjedzia:

  Walker to wygra bo Anderson nie radzi sobie z presją.

 5. Nudziarz go przeleży i wyciągnie decyzję zobaczycie… i Walker będzie tam gdzie jest UFC.

  :redford:…

  .:showdatass:

 6. Powinno to zweryfikować Walkera, ale Corey też nie ma szczeny z tytanu więc może być tak, że Johnny zgarnie kolejne szybkie KO

 7. Idealnie, niech to zestawiają jak najszybciej to już nie będzie innego wyjścia dla Jonesa niż wpierdol od potężnego Jana.

 8. :najmancoty:

  Przypominam że Anderson obił Błachowicza

  Co ma jego obicie Janka 4 lata temu, do tego że mnie nie przekonuje? Albo do tego że jak go Walker nie ubije to nie ma czego szukać u Jonesa?

  Bo oczywiście olejemy to że gościu nie poddaje, nie nokatuje, męczy przeciwnika, nudzi, Janka też z tego co pamiętam nie zdemolował.

 9. Co ma jego obicie Janka 4 lata temu, do tego że mnie nie przekonuje? Albo do tego że jak go Walker nie ubije to nie ma czego szukać u Jonesa?

  Bo oczywiście olejemy to że gościu nie poddaje, nie nokatuje, męczy przeciwnika, nudzi, Janka też z tego co pamiętam nie zdemolował.

  Nie jest ważne przecież, kiedy go obił, ważne, że obił. Zawodnicy się przecież nie rozwijają (albo rozwijają jednakowo) i jak jeden drugiego kiedyś pokonał to już na wieki wieków będzie lepszy.

  Amen.

  :fjedzia:

 10. No i prawilnie, Walker wklepie szparowatemu Coryemu i bedzie spokoj. Droga o pas Walkera bedzie latwa i szybka. Jesli ktos ma pokonac Sterydianta Pictograma to wlasnie on.

 11. Walker nie jest bez szans z Nabukko. Prawdę mówiąc, byłaby to łatwiejsza walka niż z Coreyem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.