Conor McGregor przeprasza

Fatalna postawa Conora McGregora stała się ostatnio tematem numer jeden w mediach sportowych. Były mistrz, w przeszłości symultanicznie dzierżący dwa pasy (kat. lekkiej i piórkowej), popisał się agresją w dublińskim pubie, atakując starszego mężczyznę przy barze, tylko dlatego, że ten nie chciał z nim się napić i obraził jego trunek: whiskey Proper Twelve. Akcja ta spotkała się z tak wielką krytyką, że Conor postanowił porozmawiać o tym z dziennikarzem ESPN Arielem Helwanim.

W rzeczywistości, to co stało się tamtego dnia, nie ma znaczenia. Zachowałem się źle. Tamten mężczyzna zasługiwał na to, by po prostu cieszyć się czasem spędzonym w pubie, bez całego tego zamieszania, którego doświadczył. Postąpiłem źle i teraz muszę przyjąć za to odpowiedzialność.

McGregor wspomniał, że nie jest tego typu osobą i takie zachowanie jakie zaprezentował wtedy w pubie nie jest zachowaniem, za które chce, by ludzie go zapamiętali, zwłaszcza ci, którzy go wspierali przez całą karierę.

Jestem to winien mojej mamie, mojemu tacie i mojej rodzinie. Jestem winny to moim ludziom, którzy nauczali mnie sztuk walki. Ta osoba wtedy to nie byłem ja. Nie po to trenowałem sztuki i sporty walki. Powodem dla którego w to wszedłem, była chęć obrony przed takimi właśnie scenariuszami. Tego typu zachowanie jest dla mnie jak sztylet w serce. Przyszedłem tutaj by się przyznać do tego, przyjąć konsekwencje oraz pójść naprzód.

Conor McGregor pomimo załatwienia polubownie sprawy z poszkodowanym, z którym potajemnie spotkał się w taksówce, może mieć nieprzyjemności związane z wymiarem sprawiedliwości bo sprawa cały czas jest w toku postępowania. Dodatkowo ciążą na nim inne występki jak np. ten z marca, kiedy to wydarł telefon z rąk fana i roztrzaskał go butem, a resztki z urządzenia schował do kieszeni.

Cokolwiek mnie czeka, stawię temu czoła. Cokolwiek się ze mną stanie, zasługuję na to. Zmierzę się z tym i stanę konsekwencjom naprzeciw. Nie będę się uchylał od odpowiedzialności. Postępowałem źle. Zachowałem się kompletnie nieodpowiedzialnie, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę moją pozycję.

Jeśli chodzi o sprawę w Miami z telefonem to muszę przestać łapać się na przynęty. Ludzie często zastawiają na mnie sidła, starając się złapać mnie na coś. A ja jestem rybą czy wielorybem? Muszę być opanowany, odnaleźć swoje ZEN. Muszę świecić przykładem. Tak wielu ludzi patrzy na mnie. Jak mogłem się zachować w ten sposób?

Conor McGregor przeprasza za swoje zachowanie

Zachowanie McGregora krytykowali wszyscy. Od Prezydenta UFC, przez fanów, aż do kolegów po fachu.

Zasługuję na to by wypominano mi moje zachowanie. Jest po prostu nieakceptowalne. Nie ma na to wymówki. Czasami wydaje mi się, że podpalam się i dolewam do tego ognia oliwy. Jestem w pozycji, w której niewielu zawodników się znajduje. Mogę być bogaty i rozpuszczony, tracąc wszystko i zostawiając po sobie ruinę albo mogę zrobić porządek ze swoją głową i zrobić coś co będzie z pożytkiem i dla moich prawnuków. Mam niesamowitą okazję ku temu i jeśli zawiodę, cały mój sukces, wszystko czego dokonałem, będzie niczym.

Muszę to naprawić. Nie mogę dalej podążać tą ścieżką. Tą wytartą ścieżką schematu rozpuszczonego zawodnika, który osiągnął wszystko. Muszę mieć świadomość tego, że tą drogą szli już inni w przeszłości i wyciągać z tego wnioski. To właśnie robię i dlatego ciężko pracuję każdego dnia. Wiem jakim jestem człowiekiem. Bliscy to wiedzą, jakim jestem ojcem, jakim jestem synem, bratem i przyjacielem. Będę skupiał się na tym, by być dobrym człowiekiem. Muszę uporządkować głowę, wrócić do gry, po to by odzyskać szacunek, odkupienie. Rzeczy, które uczyniły mnie mężczyzną, którym jestem i to jest mój cel.

(KLIK) Wszystkie poprzednie skandale i afery z udziałem Irlandczyka zostały opisane pod tym linkiem (KLIK)

136 KOMENTARZE

 1. Ale trzeba przyznać, że bardzo ładnie powiedział. Nie pamiętam by ktoś tak ładnie brał na klatę swoje afery. Na pewno nie Jon Jones :crazy:

 2. Ale trzeba przyznać, że bardzo ładnie powiedział. Nie pamiętam by ktoś tak ładnie brał na klatę swoje afery. Na pewno nie Jon Jones :crazy:

  Zjebal. Z króla podwóra ponad prawem i zasadami, na jakiegoś obszczymurka wydyganego :usunto:

 3. Ale trzeba przyznać, że bardzo ładnie powiedział. Nie pamiętam by ktoś tak ładnie brał na klatę swoje afery. Na pewno nie Jon Jones :crazy:

  Racja ładnie napisane pytanie tylko czy to faktycznie Conor pisał i zreflektował się że ta droga prowadzi do upadk, czy może jego sztab od PR za tym stoi a zabieg ma na celu gaszenie pożaru. Czas pokarze jak jest naprawdę.

 4. :iamdone::ożeszty::scary::wow:

  Pokaże Pokaże Pokaże Pokaże

  Pokaże Pokaże Pokaże Pokaże.

  Mogę już usiąść proszę pani?. :wink::shy:

 5. Zjebal. Z króla podwóra ponad prawem i zasadami, na jakiegoś obszczymurka wydyganego :usunto:

  I trafiłeś w sedno. Prawdziwy Krul się tak nie poniża, o nie, o nie.

 6. Gardź ludźmi i traktuj siebie jak lepszego -> Uderz starego dziadka w pubie -> staraj się ukryć sprawę -> sprawa nie wychodzi na jaw -> jesteś dalej lepszy i gardzisz ludźmi.

  Gardź ludźmi i traktuj siebie jak lepszego -> Uderz starego dziadka w pubie -> staraj się ukryć sprawę -> sprawa wychodzi na jaw -> gardź dalej ludźmi i bądź lepszy udowadniając to wpisami na insta -> twoja sprzedaż i ilość fanów spada -> udziel szybkiego wywiadu w TV i udawaj skruszonego -> rób pozostałe rzeczy które wyraża skróchę -> w głębi duszy dalej gardzisz i sądzisz ze jesteś lepszy.

  PS. Patrzyłem na insta i niezłe po nim fani jadą. Ja oczywiście odlajkowalem ale komentarze złoto lektura.

 7. Kurwa oglądam ten wywiad u Helwaniego i takiej kompromitacji krula chyba nigdy nie widziałem  :juanlaugh:

 8. Pierdolisz Pan. Jak rozjebales autobus to się tak nie płakałes. Zdarzenie miało miejsce juz jakiś czas temu, a kajasz sie teraz? Biznes ucierpiał to Krul płaczę?  Wielki murzynski kutas Derricka Lewisa w Twoje dupsko.

 9. Racja ładnie napisane pytanie tylko czy to faktycznie Conor pisał i zreflektował się że ta droga prowadzi do upadk, czy może jego sztab od PR za tym stoi a zabieg ma na celu gaszenie pożaru. Czas pokarze jak jest naprawdę.

  przeciez on bez  porady tych PR-owcow to sie nawet wysrac nie chodzi, wszystko tam jest konsultowane ze sztabem ludzi od wciskania kitu, biednym, lykajacym wszystko owieczka 😆 CHEERS:conorsalute:

 10. Sprzedaż Proper twelwe i ogolna wartość wizerunku Conora musi leciec na łeb na szyje, że jego sztab menadżerski zdecydował sie na taką zmiane wizerunku. Z pewnego siebie cwaniaka na skruszonego i proszącego o wybaczenie. Dla mnie Conor to kolejny zwykły wieśniak, któremu nadmoar kasy uderzył do głowy i przez chwile myslał, że wszystko mu wolno.

 11. A, no jak tak, to spoko. Wybaczone.

  "Dzis nie jest tym kim kiedys byl

  Lecz mimo to czekam na niego

  I chociaz wiem, ze wkrótce tez

  Nie bedzie tym, kim teraz jest"

 12. Biedny i głodny hydraulik został gwiazdą. Te miliony i fame musiał we łbie sporo namieszać.

  Rudy uwierzył, że jest bogiem. Popełnili błąd, że za akcję z autobusem nie ukarali go przykładnie, bo pieniądze pozwolą każdego wybielić. Jak na razie Rudy idzie drogą Bonesa 😛 Dzisiaj przeprosi, a jutro coś odjebie.

 13. Ale trzeba przyznać, że bardzo ładnie powiedział. Nie pamiętam by ktoś tak ładnie brał na klatę swoje afery. Na pewno nie Jon Jones :crazy:

  Wolę szczerego Jona (chciaz też pajacowal z odwykami itd), niż fałszywego rudego

 14. Wydaje mi się, ze ten wywiad może zrobić jeszcze więcej złego dla jego wizerunku. On zawsze pozował na kozaka, kogoś kto ma wyjebane, kogoś kto w oktagonie krzyczy: „And I’d just like to say from the bottom of my heart, I’d like to take this chance to apologize… to absolutely nobody”. Teraz nagle wypowiada się z szacunkiem o wszystkich zawodnikach, przeprasza za wszystko, prosi o przebaczenie i obiecuje poprawę. Do tego dawniej wybierał sobie przeciwników, śmiał się z każdego kto jego wyzywa a teraz nagle… zawalczy z kimkolwiek, chce tylko wrócić do sportu. Jebaniutki prawie tam płakał, no żal jak chuj.

  Conor jest pizda, nie krul…

 15. Ale trzeba przyznać, że bardzo ładnie powiedział. Nie pamiętam by ktoś tak ładnie brał na klatę swoje afery. Na pewno nie Jon Jones :crazy:

  To prawda, aczkolwiek 1) to tylko wypowiedz w social media, w realu pewnie juz trwaja zaawansowane prace nad ugoda 2) juz Conora znamy. Ladnie napisal tylko co z tego skoro za 4 miesiace ktos znowu straci telefon lub dostanie liscia w barze bo na chwile cos go wypchnie z jego "strefy zen"

 16. Spójrzcie na Conora.

  Spójrzcie na ten tekst.

  Potem jeszcze raz spójrzcie na Conora i jeszcze raz na ten tekst.

  Pomyślcie chwilkę.

  Przecież on by nie umiał tego napisać.

 17. Spójrzcie na Conora.

  Spójrzcie na ten tekst.

  Potem jeszcze raz spójrzcie na Conora i jeszcze raz na ten tekst.

  Pomyślcie chwilkę.

  Przecież on by nie umiał tego napisać.

  No napisać może i by nie umiał, ale powiedzieć umiał, bo to był wywiad mówiony dla Helwaniego:

  Pomyślcie chwilkę.

  :razz:enn:

 18. Oczyszcza swój wizerunek jak tylko może,bo co mu więcej zostało? Mistrzem juz na pewno nie będzie więc.. :jon:

 19. No napisać może i by nie umiał, ale powiedzieć umiał, bo to był wywiad mówiony dla Helwaniego:

  :razz:enn:

  Aaaaa, to co innego.

  Wierzę w prawdziwość tych słów w takim razie. Muszą płynąć prosto z jego szlachetnego serca. Bo to dobry chłopak, domy dla bezdomnych buduje.

 20. Aaaaa, to co innego.

  Wierzę w prawdziwość tych słów w takim razie. Muszą płynąć prosto z jego szlachetnego serca. Bo to dobry chłopak, domy dla bezdomnych buduje.

  Też mu wierzę.

  :conorsalute:

 21. Pokaże Pokaże Pokaże Pokaże

  Pokaże Pokaże Pokaże Pokaże.

  Mogę już usiąść proszę pani?. :wink::shy:

  U mnie było "napiszesz teraz pięć stron" i zawsze sprawdzane było:antonio: - nie ma bata, że się jeszcze choć raz pomylisz :juanlaugh:

 22. Gardź ludźmi i traktuj siebie jak lepszego -> Uderz starego dziadka w pubie -> staraj się ukryć sprawę -> sprawa nie wychodzi na jaw -> jesteś dalej lepszy i gardzisz ludźmi.

  Gardź ludźmi i traktuj siebie jak lepszego -> Uderz starego dziadka w pubie -> staraj się ukryć sprawę -> sprawa wychodzi na jaw -> gardź dalej ludźmi i bądź lepszy udowadniając to wpisami na insta -> twoja sprzedaż i ilość fanów spada -> udziel szybkiego wywiadu w TV i udawaj skruszonego -> rób pozostałe rzeczy które wyraża skróchę -> w głębi duszy dalej gardzisz i sądzisz ze jesteś lepszy.

  PS. Patrzyłem na insta i niezłe po nim fani jadą. Ja oczywiście odlajkowalem ale komentarze złoto lektura.

  Wszystko prawda, jeszcze to, co @vast napisał, że jebnął dziadkowi gonga w kwietniu, a płacze pod koniec sierpnia. Natomiast wytłumacz mi jedno – jak możesz pisać w jednym tekście obok siebie "skruszony" i "skrócha"?

  :suchykarol::razz:utinlaugh:

 23. U mnie było "napiszesz teraz pięć stron" i zawsze sprawdzane było:antonio: - nie ma bata, że się jeszcze choć raz pomylisz :juanlaugh:

  Stare dobre czasy, jestem z pokolenia gdzie nie było jeszcze zbytnio dysleksji i dysortografi, byłeś poprostu….. gamoniem i trzeba było z tym żyć. Za bezpieczny weekend:conorsalute:

 24. Spoko, nigdy nie jest za pozno, ale kurwa jakies ZEN? Jakies diabelskie wschodnie gowno?

  Zen dobre jest. Razem z moczem działa cuda, obejrzyj wywiady z Kronem i Maczidą na ten temat.

 25. Ale trzeba przyznać, że bardzo ładnie powiedział. Nie pamiętam by ktoś tak ładnie brał na klatę swoje afery. Na pewno nie Jon Jones :crazy:

  Jak niewiele trzeba. Zaczeli wieszać na nim #@!!#%'@! i wylewać łychę do kibla. I szybko zadziałało… A tak serio to słaba akcja bić starszego pana.

 26. Clapton jeden z bogów gitary, może znasz tu w duecie z Santaną, majstersztyk:

  Sory  wszystkich za offtopa,ale…. olać rudego.

 27. Ariel: "czy uderzyłeś tego człowieka?"

  Conor: (jąkanie)…"te wydarzenia były dla mnie nieco mgliste"

  :juanlaugh::juanlaugh::juanlaugh:

 28. Swoją drogą Helwani na wieść, że będzie z samym krulem rozmawiał aż się odpierdolił na galowo pod krawat, ma wyczucie jebany.

  :cmgkeepgoing:

 29. Clapton jeden z bogów gitary, może znasz tu w duecie z Santaną, majstersztyk:

  Sory  wszystkich za offtopa,ale…. olać rudego.

  Ciekawostka: Eric nagrał najpopularniejszą i oczywiście najlepszą wersję tego hymnu, ale to cover. Oryginał napisał i wydał JJ Cale.

  I żeby nie było offtopic: rudy krul.

  :conorsalute:

 30. Swoją drogą Helwani na wieść, że będzie z samym krulem rozmawiał aż się odpierdolił na galowo pod krawat, ma wyczucie jebany.

  :cmgkeepgoing:

  Za to Rudy w tej różowej polówce to co drugi dzień chyba chodzi 😆

 31. Za to Rudy w tej różowej polówce to co drugi dzień chyba chodzi 😆

  "Prawdziwy mężczyzna nie boi się różu."

 32. Wygląda na to, że sikacz może rąbnąć o beton to się Ryży wystraszył hehe. Stara prawda, cios po kieszeniach zawsze boli najmocniej.

 33. U mnie było "napiszesz teraz pięć stron" i zawsze sprawdzane było:antonio: - nie ma bata, że się jeszcze choć raz pomylisz :juanlaugh:

  Musisz być dinozaurem sprzed epoki gimnazjum i bezstresowego chowania dzieci. O politycznej poprawności w tamtych czasach nikt nie słyszał jeszcze. 

   Dziś niestety za takie rzeczy madki oskarżyłaby nauczyciela o znęcanie się nad dzieckiem.  Kiedyś to było … :conorsalute:

 34. Pokornie się przyznał oraz wyspowiadał i teraz pewnie tym bardziej nie spotkają go żadne konsekwencje tych jego wybryków…..

 35. Musisz być dinozaurem sprzed epoki gimnazjum i bezstresowego chowania dzieci. O politycznej poprawności w tamtych czasach nikt nie słyszał jeszcze.

   Dziś niestety za takie rzeczy madki oskarżyłaby nauczyciela o znęcanie się nad dzieckiem.  Kiedyś to było … :conorsalute:

  Też jestem z tamtej epoki gdzie jak wchodzileś na lekcje matmy to byłeś obsrany pani profesor bo jak za bardzo kozaczyłeś to miała swoje techniki by cię dojechać. Teraz to jest lelumpolemum gimba ma w chuj nauczycieli ponieważ odebrano im narzędzia, które budziły respekt i szacunek. O poprawności politycznej nie będę się wypowiadał gdyż to nie ten temat i forum na tak pojebane rozkminy.

 36. Haha ciekawe kto w to wierzy…

  Jest możliwy bojkot jego trunku to i trzeba się skruszyć żeby biznes bronić… :crazy:

 37. Musisz być dinozaurem sprzed epoki gimnazjum i bezstresowego chowania dzieci. O politycznej poprawności w tamtych czasach nikt nie słyszał jeszcze.

   Dziś niestety za takie rzeczy madki oskarżyłaby nauczyciela o znęcanie się nad dzieckiem.  Kiedyś to było … :conorsalute:

  Czasy poprawnej polszczyzny :happy dance:u mnie jak ktoś był jakimś gościem, który robił dużo błędów, to znaczyło po prostu, że za mało czyta. I to było oczywiste, i takie ludzie dostawały lekturę dostosowaną do potrzeb, wciągała, prosili o coś podobnego, i ich poziom języka się wyrównywał do ogolnoklasowego. Dziś liżemy się po anusach, bo dzieciakowi się nie chce, męczy się i pada po kilku minutach nauki. Kurwie się powinny cieszyć, że to nie są czasy Sparty, bo większość bombelków byłaby zepchnięta w przepaść :lesnarhappy:

 38. Guess who's back! :enterthehorwitch::cmgkeepgoing:Niech już wróci stary dobry kozak Conor i zaora tą lekką w pizdu, a później po kolejny pas!:conorsalute:

 39. Jestem zawiedziony… to nie w stylu krula, by się kajać

  Prawdziwy mistrz jest świadom swoich błędów , i chce je naprawić. Po tym go poznacie

 40. Gardź ludźmi i traktuj siebie jak lepszego -> Uderz starego dziadka w pubie -> staraj się ukryć sprawę -> sprawa nie wychodzi na jaw -> jesteś dalej lepszy i gardzisz ludźmi.

  Gardź ludźmi i traktuj siebie jak lepszego -> Uderz starego dziadka w pubie -> staraj się ukryć sprawę -> sprawa wychodzi na jaw -> gardź dalej ludźmi i bądź lepszy udowadniając to wpisami na insta -> twoja sprzedaż i ilość fanów spada -> udziel szybkiego wywiadu w TV i udawaj skruszonego -> rób pozostałe rzeczy które wyraża skróchę -> w głębi duszy dalej gardzisz i sądzisz ze jesteś lepszy.

  PS. Patrzyłem na insta i niezłe po nim fani jadą. Ja oczywiście odlajkowalem ale komentarze złoto lektura.

  Odlajkowałeś? Teraz mu smutno

 41. Guess who's back! :enterthehorwitch::cmgkeepgoing:Niech już wróci stary dobry kozak Conor i zaora tą lekką w pizdu, a później po kolejny pas!:conorsalute:

  :waldeklaugh:

 42. Mnie najbardziej rozwalił wygląd i sposób mówienia Conora, jak licealista który pozbawił swojej dziewczyny dziewictwa

 43. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : ) 

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

 44. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

  Spoko, idź pisać gdzie indziej plus poćwicz składnię, użycie klawisza shift i takie tam. Ale ogólnie spoko, tylko gdzieś indziej, niż tutaj. Tutaj nie, lepiej gdzie indziej. :Duke3d:

 45. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

  Bez kitu, wagarowało się co? :ożeszty:

 46. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

  Czy jesteś Tyson'em Fury'm?

 47. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

 48. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

  Ja patrzam i widzem… Boziu w tym tenczu widzem!

 49. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

  :najmancoty:

 50. Spoko, idź pisać gdzie indziej plus poćwicz składnię, użycie klawisza shift i takie tam. Ale ogólnie spoko, tylko gdzieś indziej, niż tutaj. Tutaj nie, lepiej gdzie indziej. :Duke3d:

  Nie, dlaczego… Niech zmieni nicka na born2Bpriest czy coś i gra muzyka. Styl będzie pasować

 51. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

  :brianvomit:::clintdis:::yellowcard2::yellowcard2:red card::really::

 52. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

  Nie wiem czy wiesz ale Święty Mikołaj nie istnieje.

 53. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

  Że co do chuja? red card:damjan:

 54. Nie, dlaczego… Niech zmieni nicka na born2Bpriest czy coś i gra muzyka. Styl będzie pasować

  Może to reinkarnacja @Mort a?

  :suchykarol:

 55. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

  Ostatnio pod pałacem kultury gość krzyczał przez megafon bardzo podobne treści :DC:

 56. Odlajkowałeś? Teraz mu smutno

  Czy smutno to bym dyskutował bo trzeba mieć do tego trochę klasy a tego niestety mu zawsze brakowało (i nie, ubieranie w drogie garnitury to nie klasa osobista). Tak czy inaczej wstrząsnęło to na tyle jego kieszenią że w momencie wyjścia zdarzenia na jaw robi wszystko żeby odzyskać swoich fanów. I umówmy się, ja nim nie jestem. Chce być tylko zawsze zaktualizowanym  w kwestiach MMA wiec dawno je powinienem odlajkować.

  Szkoda że się nie wysiliłeś na tyle żeby zrozumieć to z pierwszego postu tylko piszesz uszczypliwe komentarze nic nie wnoszące twórczego do dyskusji. No i utrzymujesz tym samym na forum stereotyp fana MCgregora.

 57. Czy smutno to bym dyskutował bo trzeba mieć do tego trochę klasy a tego niestety mu zawsze brakowało (i nie, ubieranie w drogie garnitury to nie klasa osobista). Tak czy inaczej wstrząsnęło to na tyle jego kieszenią że w momencie wyjścia zdarzenia na jaw robi wszystko żeby odzyskać swoich fanów. I umówmy się, ja nim nie jestem. Chce być tylko zawsze zaktualizowanym  w kwestiach MMA wiec dawno je powinienem odlajkować.

  Szkoda że się nie wysiliłeś na tyle żeby zrozumieć to z pierwszego postu tylko piszesz uszczypliwe komentarze nic nie wnoszące twórczego do dyskusji. No i utrzymujesz tym samym na forum stereotyp fana MCgregora.

  Masz rację, nie udzielam się zbytnio w bezsensownych kłótniach nad wyższością swoich racji, gdyż nie mam na to zwyczajnie czasu i ochoty. A kim jest stereotypowy fan Conora? Czym różni się od stereotypowego fana Jona Jonesa, Colby Covingtona, Jorge Masvidala? Powiem Ci : niczym. W przypadku sportowca na najwyższym poziomie nie ma raczej stereotypowy fanów, takich może mieć przykładowo Pudzian. Mam ochotę sobie coś napisać, to napiszę, jak widać nie dostałem jeszcze bana ani ostrzeżenia więc wszystko wydaje się być w porządku. Bardzo lubię Conora, nie podoba mi się jego ostatnie zachowanie, ale to że mu tutaj pocisnę tego nie zmieni, bo przypuszczam że rzadko tu zagląda na cohones. To tylko człowiek, tak jak każdy, Tyson też narozrabiał mimo wszystko ludzie go kochali. Wiesz czemu? Bo BYŁ JAKIŚ. To się nam podoba w wielu aspektach życia. Wszystko czym się otaczamy ma wzór, design, wyróżnia się, a nie tylko ma spełniać swoją rolę. Jest JAKIEŚ. To samo z idolami. Trochę więcej luzu, sport nie powinien dzielić, a łączyć. Masz okazję się jeszcze nawrócić, Krul przyjmie Cię pod swoje skrzydła.

 58. Masz rację, nie udzielam się zbytnio w bezsensownych kłótniach nad wyższością swoich racji, gdyż nie mam na to zwyczajnie czasu i ochoty. A kim jest stereotypowy fan Conora? Czym różni się od stereotypowego fana Jona Jonesa, Colby Covingtona, Jorge Masvidala? Powiem Ci : niczym. W przypadku sportowca na najwyższym poziomie nie ma raczej stereotypowy fanów, takich może mieć przykładowo Pudzian. Mam ochotę sobie coś napisać, to napiszę, jak widać nie dostałem jeszcze bana ani ostrzeżenia więc wszystko wydaje się być w porządku. Bardzo lubię Conora, nie podoba mi się jego ostatnie zachowanie, ale to że mu tutaj pocisnę tego nie zmieni, bo przypuszczam że rzadko tu zagląda na cohones. To tylko człowiek, tak jak każdy, Tyson też narozrabiał mimo wszystko ludzie go kochali. Wiesz czemu? Bo BYŁ JAKIŚ. To się nam podoba w wielu aspektach życia. Wszystko czym się otaczamy ma wzór, design, wyróżnia się, a nie tylko ma spełniać swoją rolę. Jest JAKIEŚ. To samo z idolami. Trochę więcej luzu, sport nie powinien dzielić, a łączyć. Masz okazję się jeszcze nawrócić, Krul przyjmie Cię pod swoje skrzydła.

  1. „Nie udzielam się…” – udzieliłeś się uszczypliwymi komentarzem.

  2. „Czym różni się od Colby, JBJ, Masvidala” – niczym, masz racje. To też zawodnicy reprezentujący huligaństwo. Ludzie to lubią oglądać ale ci Panowie wynoszą to poza oktagon. Pamiętaj również o takich zawodnikach jak Janek, Whittaker którzy niosą szacunek.

  3. „Tyson”… i tutaj też lepszym przykładem był by chociażby Arnold. Gość jest dziadkiem a jeździ po świecie żeby przekonywać ludzi i polityków do ekologii i do tego wykorzystuje swoje nazwisko. Nie do energy drinków żeby mieć na narkotyki.

  4. „Sport powinien łączyć a nie dzielić” – uszczypliwe komentarze raczej nie pomagają…

  5. „Nawrócenie, przyjęcie pod skrzydła KrUla…” cóż za skromności, niczym Conora. Nawrócenia i powrotu do Conora nie potrzebuje bo nigdy pod jego skrzydłami nie byłem. Obserwowałem konto jak każde inne powiązane z MMA żeby być na bieżąco. No właśnie, powiązane z MMA…. już nie jest dawno, powinienem odlajkowac wcześniej.

  Reasumując, powodzenia w życiu na takich wartościach, idolach i zachowaniu.

 59. 1. „Nie udzielam się…” – udzieliłeś się uszczypliwymi komentarzem.

  2. „Czym różni się od Colby, JBJ, Masvidala” – niczym, masz racje. To też zawodnicy reprezentujący huligaństwo. Ludzie to lubią oglądać ale ci Panowie wynoszą to poza oktagon. Pamiętaj również o takich zawodnikach jak Janek, Whittaker którzy niosą szacunek.

  3. „Tyson”… i tutaj też lepszym przykładem był by chociażby Arnold. Gość jest dziadkiem a jeździ po świecie żeby przekonywać ludzi i polityków do ekologii i do tego wykorzystuje swoje nazwisko. Nie do energy drinków żeby mieć na narkotyki.

  4. „Sport powinien łączyć a nie dzielić” – uszczypliwe komentarze raczej nie pomagają…

  5. „Nawrócenie, przyjęcie pod skrzydła KrUla…” cóż za skromności, niczym Conora. Nawrócenia i powrotu do Conora nie potrzebuje bo nigdy pod jego skrzydłami nie byłem. Obserwowałem konto jak każde inne powiązane z MMA żeby być na bieżąco. No właśnie, powiązane z MMA…. już nie jest dawno, powinienem odlajkowac wcześniej.

  Reasumując, powodzenia w życiu na takich wartościach, idolach i zachowaniu.

  Ale wiesz że jako dorosły człowiek którego priorytetem jest rodzina i praca, nie posiadam idoli? To jest dobre w wieku do 20 roku życia

 60. To w ogóle jest jakaś beka szukać w "idolach" z mma wartości i wzorców zachowań. Jeszcze rozumiem, jak ma się 13 lat i fakt, może takich też tu wiele siedzi. Dorosły człowiek oprócz zwykłej sportowej rozrywki widzi w tym trochę cyrk, a trochę patrzy na to jak na małpy w zoo. Więc jak kogoś dziwi, że barwniejsza małpa, co lubi sobie poodpierdalać i w oktagonie i poza nim (oczywiście bez przesady, typu ciężkie przestępstwa) jest dla wielu ciekawsza i zabawniejsza, to znak że chyba dalej patrzy na świat oczami tego 13-latka. A jak ktoś chce szukać wartości, to niech idzie na pielgrzymkę do Jasnej Góry, a nie ogląda mordobicie dorosłych ludzi, z których większość zostałaby niechybnie osiedlowymi dresiarzami, gdyby im w mma nie wyszło.

 61. To w ogóle jest jakaś beka szukać w "idolach" z mma wartości i wzorców zachowań.

  dla mnie to tez jest jakas abstrakcja. Do tego dla czesci tzw fanow rzeczy zupelnie nie zwiazane z walka wysuwaja sie, niejako na pierwszy plan i staja sie najwazniejsze. Nie patrza na zawodnika przez pryzmat jego umiejetnosci tylko, wlasnie doszukuja sie w nim jakis wzorcow zachowan poza ringowych, oczekujac od goscia, ktory napierdala sie za kase w zelaznej klatce bycia uosobieniem doskonalosci w kazdym elemencie zycia.  Nie wiem moze ja jakis stary jestem i mam staromodne poglady w tej sprawie ale wg mnie sportowiec to ma przede wszystkim wygrywac nie musi "przeprowadzac starszych babc przez pasy". Czlowiek to skomplikowana istota, ma rozne oblicza i nie kazde musi byc wzorem dla ogolu, poza tym nie ma na tym swiecie ludzi krysztalowych a ci, ktorzy takimi sie przedstawiaja przewaznie sa ich zaprzeczeniem…

 62. To w ogóle jest jakaś beka szukać w "idolach" z mma wartości i wzorców zachowań. Jeszcze rozumiem, jak ma się 13 lat i fakt, może takich też tu wiele siedzi. Dorosły człowiek oprócz zwykłej sportowej rozrywki widzi w tym trochę cyrk, a trochę patrzy na to jak na małpy w zoo. Więc jak kogoś dziwi, że barwniejsza małpa, co lubi sobie poodpierdalać i w oktagonie i poza nim (oczywiście bez przesady, typu ciężkie przestępstwa) jest dla wielu ciekawsza i zabawniejsza, to znak że chyba dalej patrzy na świat oczami tego 13-latka. A jak ktoś chce szukać wartości, to niech idzie na pielgrzymkę do Jasnej Góry, a nie ogląda mordobicie dorosłych ludzi, z których większość zostałaby niechybnie osiedlowymi dresiarzami, gdyby im w mma nie wyszło.

  A na osiedlu kibicował bys patolowi czy dobremu chłopaczynie ?

 63. nie dostałem jeszcze bana ani ostrzeżenia więc wszystko wydaje się być w porządku.

  Tyson też narozrabiał mimo wszystko ludzie go kochali. Wiesz czemu? Bo BYŁ JAKIŚ. To się nam podoba w wielu aspektach życia. Wszystko czym się otaczamy ma wzór, design, wyróżnia się, a nie tylko ma spełniać swoją rolę. Jest JAKIEŚ. To samo z idolami.

  Chuja prawda, Tyson jak i McGregor, oraz wszyscy, którzy do tej pory nie pozbyli się awatara z Conorem, pomaszerują podczas sądu ostatecznego najzwyczajniej do piekła. Wtedy zapanuje raj i już nie będzie tych whiskey sików, których nazwa ma za zadanie oszukać kupujących. Pierwsi będą ostatnimi a ostatni pierwszymi – sprzątaczki z zasadami zdobędą sławę a Conor i jego poplecznicy zostaną zapomniani jak moje gówno z ośmego lutego, ewentualnie na złą pogodę będzie się mówić 'Conor!' I tyle z tego wszystkiego.

 64. A może właśnie pójdziemy do nieba, a wszyscy którzy nie mieli avatar z Conorem na sąd ostateczny? Chuja się znasz na sprawach niebieskich :bayan:

 65. Od początku sprawa była jasna. Condor to jednostka która zatrzymała się mentalnie  na poziomie dokuczającego innym harpagana z podstawówki. Te odzywki , zachowanie, jak gnój 12 letni. Większość z tego wyrasta. Trzeba być totalnie dla mnie gimbusem mentalnym żeby zostać fanem takiego dzbana.

 66. Od początku sprawa była jasna. Condor to jednostka która zatrzymała się mentalnie  na poziomie dokuczającego innym harpagana z podstawówki. Te odzywki , zachowanie, jak gnój 12 letni. Większość z tego wyrasta. Trzeba być totalnie dla mnie gimbusem mentalnym żeby zostać fanem takiego dzbana.

  Nie przeczytałeś co kolega wyżej napisał? On nie jest jego fanem, ani tez nie uważa conora za swojego idola, na każdym kroku pisze jednak, że conor jest "prawdziwym mistrzem", wróci zaorać lekką i zdobędzie pas, jest świadom swoich błędów i chce je naprawić! W skrócie – chuj wie o co mu chodzi.

 67. No napisać może i by nie umiał, ale powiedzieć umiał, bo to był wywiad mówiony dla Helwaniego:

  :razz:enn:

  On tam powiedział " Thats not who I am".

  Myślę, że właśnie taki jest bo w pubie wyglądał jakby świetnie gral samego siebie.

  Ja czekam na upadek CM. Nie życzę mu tego ale nie ukrywam – czekam.

 68. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

  Weź pisz więcej bez kitu

 69. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

 70. Jedyne co mógł bym ci przekazać i wszystkim : C.M powróć do Jezusa , Jego dobrych rad itd ,dzięki którym , twój klan żyje tyle lat i będzie dalej . To nie zło i pyszałkowatość dają Życie i Miłości i coś co trwa . Ale Miłość, Dobro itd .Bo zło przecież niszczy i zabija .A Bóg ratuje ,bo do dziś ziemia istnieje itd . C.M czerp dobro : Jezus kiedyś powiedział że do dzieci należy Królestwo Niebieskie .Masz dzieciątko ,nie każdy może otrzymać lub nie każdy otrzymuje itd : ) – czasem warto spojrzeć na nie jak na małego Króla i czasem uczyć się pokory i Dobra od Niego. Goliat nie miał możliwości na to by się nawrócić ,a my ludzie dostajemy te szanse ,tak dobry jest Bóg.

  Musimy czasem w drodze wojownika pokonać zło ,a to najlepiej DOBREM – bo zacznie się Go brzydzić i ucieknie . Najlepiej pełnieniem woli Bożej ,bo tego to już w ogóle nie znosi. Stąd Dawid pokonał Goliata .Mądrość Boża ,udowodniająca że Dobry nie musi być słabeuszem ,ale kimś kto słucha w pokorze Mądrego Boga ,Stwórcę . itd

  Miłowanie bliźniego i Boga ,ważne elementy ,kroczenie w Jego Duchu ,Który Przypomni ,Nauczy i Doprowadzi do Pełni Prawdy jest Zbawiennym czymś . : ) – tego życzę itd : ) POZYTYWÓW itd . I ZAWSZE ZDROWYCH RYWALIZACJI — nie takich jak kiedyś ,ale szacunkowych zawsze itd ,bez względu jaki to charakter itd itp -opartych zawsze na dobrych relacjach .Nawet czasem lepiej milczeć i dać się obgadać niż przeklinać czy coś o czym Bóg mówił żeby nie robić . !

  Szukaj całym sercem jak trzeba i miłuj całym sercem . : )

  U nas jest takie zdanie : miej serce i patrzaj na serce .

  Ja powiedział bym : miej Bożo dziecięce serce i patrzaj na Bożo dziecięce serca ,czasem wypatruj ,szukaj Dobra ,złą unikaj . Dobro Jeszcze raz Dobro , bo zło potrafi zwodzić . Ale Dobrem można : )

  :damjan:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.