Były mistrz dwóch dywizji UFC, Conor McGregor w odpowiedzi na ostatni skandal dotyczący uderzenia starszej osoby w barze za to, że nie chciała pić jego alkoholu, zamieścił na swoich mediach społecznościowych zdjęcie reklamujące whiskey Proper 12 z podpisem „NIEZWYCIĘŻONY” .

View this post on Instagram

INVICTUS ⚔️

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Irlandczyk któremu większość incydentów w ostatnim czasie uchodziła na sucho, tym razem wydaje się, że stracił szacunek przynajmniej u części swoich oddanych fanów.

W komentarzach pod zdjęciem widać wyraźnie, że reklama whiskey i prawdopodobnie czas jej publikacji nie został najlepiej odebrany przez 30-sto milionową społeczność śledząca poczynania Conora McGregora.

W komentarzach roi się od setek krytycznych wpisów które wypominają McGregorowi pobicie starszej osoby i krytykują jego whiskey:

Fani zawodnika to nie jedyne osoby które odwracają się od swojego idola. W irlandzkim pubie Salty Shamrock na Florydzie, właściciel postanowił wylać cały zapas whiskey Proper 12 do toalety i w publicznej wiadomości, zaapelował do innych właścicieli pubów by zrobili to samo:

Oficjalne powiadomienie. Ze względu na tchórzliwe zachowanie tak zwanego irlandzkiego zawodowego wojownika Conora McGregora, irlandzki pub Salty Shamrock nie będzie już sprzedawać jego alkoholu ani w żaden sposób kojarzyć naszej działalności z jego nazwiskiem.

 

Według informacji podawanych przez Irlandzką prasę, McGregor został już wcześniej przesłuchany przez policję w sprawię incydentu w pubie. Będzie też musiał pojawić się w październiku w sądzie w Dublinie po tym gdy biuro prokuratora uznało, że ma wystarczające dowody by postawić mu zarzuty za uderzenie widocznej na poniższym filmie osoby.

50-letni mieszkaniec Dublina który został uderzony przez Conora McGregora, miał powiedzieć swoim bliskim znajomym, że nie będzie szukał finansowej rekompensaty oraz przeprosin od Conora McGregora. Zamiast tego liczy na to, że sąd wymierzy sprawiedliwość byłemu mistrzowi UFC.

 

 

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze jazda z frajerem takie zjebane zachowanie trzeba ostro tępić. Akcja z wylewaniem łychy do kibla i ban na rudego w tym pubie jest dopiero początkiem(mam nadzieję) upadku medialnego tej mendy.

  2. I prawidłowo się dzieje. Może wreszcie sprawiedliwość w jakimś większym rozumieniu niżeli tylko prawnym dosięgnie tego napuszonego zasrańca.

  3. Alkohol w miejscu w którym i powinien być reklamodawca Poziom podobny. Hoc sorrki alkohol wyżej

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.