McGregor awantura

Kilka dni temu portal TMZ opublikował wideo z agresji Conora McGregora, skierowanej w stronę bezbronnego i niewinnego stałego bywalca pubu w Dublinie. Pokrzywdzony miał odmówić napicia się z Conorem jego whiskey Proper Twelve i z tego powodu został przez byłego mistrza uderzony w twarz. Zdarzenie to odbiło się bardzo głośnym echem w środowisku sportowym. Na temat tego incydentu, wypowiedział się również prezydent UFC Dana White w programie The Jim Rome Show na CBS Sports:

Ta, to zdarzyło się w kwietniu. Wiedziałem o tym, dopiero teraz wideo wypłynęło na światło dzienne i wygląda to bardzo źle.

Jim Rome, dziennikarz prowadzący ten wywiad, zapytał Danę „Jaka była twoja reakcja gdy obejrzałeś to wideo?”, na co szef UFC odpowiedział:

To zdarzenie miało miejsce w pubie w Dublinie i wychodzi na to, że poszło o whiskey. Wiesz, Conor ma teraz własną markę whiskey i gdy wywiązała się kłótnia, Conor uderzył go lewym sierpem. Nie znam kontekstu sprawy, ani nie wiem o co chodziło w tej historii, ale taaa, on po prostu uderzył tego starszego faceta w twarz.

Jim: Wielokrotnie w przeszłości mówiłeś jak dużo masz szacunku dla swego byłego mistrza, jak bardzo dbał o relacje z UFC i ile wniósł w ten biznes, Jednak to nie pierwsza taka sytuacja dla niego, która działa się poza klatką UFC. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś nad momentem, w którym uświadamiasz sobie, że nie warto się już z nim męczyć i trzeba po prostu pójść dalej?

Gdy masz do czynienia z zawodnikami, facetami, którzy żyją z tego, że walczą, zawsze tego typu sytuacje będą. Jeśli spojrzymy na takiego Mike’a Tysona. Na to co musiał przejść gdy był na szczycie. Za każdym razem gdy weźmiesz zawodowego fightera i obsypiesz go toną pieniędzy, bądź gotów na katastrofę.

Jim: Rozmawiałeś z Conorem?

Nie rozmawiałem z nim od kilku tygodni. Nie rozmawiałem z nim o tym nagraniu. Wiesz Jim, dochodzisz do momentu w którym patrzysz na Conora i wspominasz incydent z autobusem w Nowym Jorku czy ten w którym jakiś koleś zrobił mu zdjęcie a on roztrzaskał mu telefon, Ile będzie musiał się wykosztować, zanim zdecyduje, że tego typu rzeczy są dla niego nieopłacalne? Zanim powie sobie „muszę przestać to robić”. Awantura w Nowym Jorku kosztowała go miliony dolarów, które musiał wypłacić poszkodowanym. Ile będzie musiał zapłacić temu facetowi, którego uderzył w pubie? A ta lista wydaje się nie mieć końca. Nie wiem kiedy się otrząśnie z tego i uzna, że nie jest to warte świeczki.

Jim: Jak ta sprawa skończy się dla McGregora?

Nie mam pojęcia. Widzieliśmy już tę historię. To wcale nie jest nowe. Jeśli będziesz trzymał się tej ścieżki, nie skończy się to dla ciebie dobrze. Co jednak szalone, Conor McGregor jest bardzo inteligentny. Zapewnił sobie życie w luksusie, biznesowo robił same dobre ruchy, ma przecież teraz firmę produkującą whiskey, która wymiata i będzie dla niego jeszcze długo zarabiać. Jest teraz ojcem i w pewnym momencie będzie musiał powiedzieć sobie „muszę przestać bić ludzi poza oktagonem”

Jak informuje gazeta The Sun, Conor świeżo po uderzeniu mężczyzny, spotkał się z nim w taksówce, która miała odwieźć poszkodowanego do jego domu. Gazeta skomentowała to słowami „Możemy się tylko domyślać o czym ta dwójka rozmawiała w taksówce. Może McGregor chciał przeprosić za agresję, którą zaprezentował w pubie?” – a może zaproponował mu odszkodowanie z daleka od błysku fleszy i dlatego mężczyzna powiedział, że nie będzie szukał finansowej rekompensaty oraz przeprosin od Conora McGregora.

(KLIK) Wszystkie skandale i afery z udziałem Irlandczyka zostały opisane pod tym linkiem (KLIK):

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Pisałem o tym , że podobno ta whisky to chujnia. Tak jak pisze kolega Agustusviribus. 3 letni blend to kurwa zwykłe szczyny i nic więcej. Każdy kto choć trochę ma pojęcie wie , że Whisky dobra naprawdę dobra ale nie wybitna powinna leżakować 15-20 lat.

  2. Panowie. Kto co woli. Jedni wolą to a drudzy wolą tamto. Jednym będzie smakowała 3letnia whisky a drugim nie. No ale ale nie dziwie się dziadkowi , że nazwał Proper Twelve szczynami skoro raz , że już było napisane na ten temat , że ta whisky jest chujowa a dwa no sorry ale 3letnia whisky przynajmniej dla konesera nie może być dobra a wręcz chujowa. To to samo co kupilibyśmy Jacka Danielsa i powiedzieli , że to znakomita whisky kiedy przynajmniej dla mnie to najgorsza whisky ever. Golden Loch za 3 dyszki o niebo lepszy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.