Conor McGregor aresztowany

Conor McGregor aresztowany! Były posiadacz dwóch tytułów mistrzowskich UFC Conor McGregor, został dziś aresztowany!

Policja w Miami podała, że Conor celowo zniszczył telefon fana, roztrzaskując go o ziemię, a potem rozbity przedmiot włożył do kieszeni i odszedł z nim. Z powodu tego zdarzenia, McGregor został oskarżony o wandalizm oraz rozbój. Według amerykańskiego prawa, za rozbój grozi od 3 do 20 lat pozbawienia wolności. Do sytuacji doszło około 5:00 rano kiedy Irlandczyk opuszczał klub nocny LIV w hotelu Fontainebleau Miami Beach.

Rozbój to nic innego jak kradzież połączona z użyciem przemocy wobec osoby lub groźbą natychmiastowego jej użycia. Według raportu policyjnego, fan chciał zrobić Conorowi zdjęcie, a Irlandczyk uderzył z otwartej dłoni w telefon. Gdy ten wylądował na ziemi, Mystic Mac miał kilkukrotnie na niego nadepnąć. Po tej czynności podniósł urządzenie z ziemi i oddalił się z nim.

To właśnie ta ostatnia rzecz sprawiła, że zwykły wandalizm przerodził się w rozbój bo supergwiazda z Irlandii, zabrała coś, co nie należało do niej. Telefon został wyceniony na $1000.

Co ciekawe zaledwie kilka dni temu Conor McGregor zakończył prace społeczne, które odpracował w dwóch kościołach na Brooklynie. Jedno ze źródeł, które upubliczniło ten fakt dodało, że osoby zarządzające obydwiema placówkami pokochały McGregora, który miał również „długotrwałą i znaczącą rozmowę z księdzem” podczas pobytu w jednym z tych miejsc. Prace społeczne zostały na niego narzucone po słynnym ataku na autobus ze znajdującym się w środku Khabibem Nurmagomedovem.

PRZYPOMINAMY: Awantura przed UFC 223! Ekipa Conora McGregora demoluje autobus i rani zawodników znajdujących się w środku!

Tym razem konsekwencje mogą być znacznie poważniejsze.

Conor McGregor w przeszłości już miał niemiłe sytuacje z fanami, którzy próbowali go nagrywać lub robić mu zdjęcia wbrew jego woli. Ostatnia taka rzecz miała miejsce w 2017 roku, gdy fan nagrywał Irlandczyka, a ten w napadzie złości, próbował wyrwać mu telefon z dłoni. Poniżej film z zajścia:

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Jeszcze parę skandali, wybryków i można zamykać scenariusz na film dokumentalny, który tak czy siak obejrzałbym 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.