Właśnie rusza proces sądowy przeciwko Conorowi McGregorowi. Autorem pozwania jest najbardziej poszkodowana ofiara szaleńczego ataku Conora Michael Chiesa.

W kwietniu tego roku Irlandczyk wraz ze swoją ekipą wywołał awanturę na parkingu w czasie dnia medialnego przed UFC 223. W wyniku agresji popularnego sportowego celebryty, w autobusie pełnym zawodników została stłuczona szyba, a odłamki pocięły twarz Michaela Chiesy. Tym samym busem jechała również Karolina Kowalkiewicz z trenerami: Łukaszem Zaborowskim i Emilem Grzelakiem – im jednak nic się nie stało.

Z powodu obrażeń, pojedynek Chiesy na UFC 223 musiał zostać odwołany. Jak udało dowiedzieć się portalowi TMZ, pozew Micheala zwierać będzie nie tylko paragrafy dotyczące uszkodzenie ciała, ale też emocjonalnej traumy jakiej Chiesa doznał po tym wydarzeniu. W pozwie również znalazło się Barclays Center, czyli arena w Nowym Jorku, w której Chiesa się znajdował. Zawodnik oskarżył administrację budynku o niezapewnienie dostatecznej ochrony zawodnikom. Nie została ujawniona kwota, jaką poszkodowany będzie chciało jako zadośćuczynienie za poniesione szkody.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

6 KOMENTARZE

  1. Powiem Wam, że też nienajlepiej się czuje. Mój kolega prawnikiem jest. CMG nie zbiednieje jak mi milionka zapoda.Dogadamy się.

  2. Też uważam że pozew powinien być zbiorowy. Krula farfocli należy trochę oskubać z kasy. Wierzę w traumę każdego z autobusu i oby ława przysięgłych też uwierzyła. Ramen

  3. Ale dyskusja pod tym info haha. Chiesa przeciez po przegraniu z Pettisem idzie do WW wiec nie wie czego sie tam dorobi to probuje naskubac jak najwiecej, bez honoru ale za to zapelni garnek i piekarnik . Wg to ile on kurwa moze dostac tego odszkodowania, jest tu jakis prawnik co by nam podpowiedzial? Za walke Chiesa ma w kontrakcie chyba 40K$ więc dostanie(o ile wg) 100TYS w co watpie bo jak sie mowilo na samym poczatku to wszystko część kampani promo , a Dana poswieci polowe roosteru dla kolegi Irlanda

  4. Trauma u fightera to chyba jednak nie żadna ujma. To też są ludzie podobno. A że powinni go oskubać z kasy na drodze sądowej to norma. Najbardziej wkurza fakt że ufcycek zdaje się nie ukarał buca w żaden sposób . Jakby nie patrzeć jest celebrytą ,dzieciaki i mniej rozgarnięci dorośli są w niego wpatrzeni jak muchy w gówno . Powinien według mnie dawać jakiś dobry przykład. Więc kibicuję każdemu kto go pozwie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.