Bobby Green

Bobby Green chce pozostać bardzo aktywny i po pojedynku z Paddym Pimblettem na UFC 304 gotów jest zmierzyć się z Danem Hookerem na UFC 305 – trzy tygodnie później.

Na nadchodzącej 27 lipca gali UFC 304 w Manchesterze Bobby Green podejmie lokalnego bohatera, Paddy’ego Pimbletta. Zupełnie nie przeszkadza mu to jednak w planowaniu swojej kolejnej walki – jak wspomniał „King” na swoim instagramowym story, jest chętny na występ na australijskiej gali UFC 305 w Perth 17 sierpnia. Rywala na ten termin szuka Dan Hooker, dlatego Green wystosował wyzwanie:

Planuję zawalczyć z Paddym i jeśli będę mógł, jeśli UFC mi pozwoli, chcę walczyć także w Perth. Sami wybierzcie rywala. Słyszałem, że Dan Hooker szuka walki. Zawalczę z Danem. Mam to gdzieś. Jedyne, czego potrzebuję, to tej przysługi i zezwolenia na walkę.

Popracujcie nad podatkami, bo nie zamierzam oddać 90 tysięcy w samych je**nych podatkach państwu australijskiemu. Ale – jeśli mój plan się powiedzie – zawalczę z Paddym w Manchesterze, a i tak wybieram się na walkę mojego ziomka Alexa Reyesa, więc i tak będę w Australii. Mogę równie dobrze zawalczyć. Więc, UFC, jeśli możecie to zestawić, zróbmy to.

37-letni Bobby „King” Green jedzie na fali dobrych, częstych występów w oktagonie. Na ostatnie cztery walki w przeciągu roku wygrał trzy, w tym ostatnią na jubileuszowej gali UFC 300 w kwietniu, kiedy porozbijał innego weterana, Jima Millera.

Dan Hooker z kolei liczy na udany powrót po odnowionym złamaniu ręki. Nowozelandczyk był już zestawiony do walki z Bobbym Greenem na 2 grudnia, jednak musiał się z tego właśnie powodu wycofać. Ma obecnie na koncie dwie wygrane walki z rzędu, ostatnią rok temu na UFC 290 z Jalinem Turnerem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,349 komentarzy 28,643 polubień

King Green :boystop:

Odpowiedz polub

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

KSW
Featherweight

5,045 komentarzy 15,072 polubień

Czarnuch łaknie CTE :beczka:

Odpowiedz polub

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

WSOF
Featherweight

3,166 komentarzy 10,092 polubień

Wątpię czy z walki z Paddym wyjdzie bez szwanku nawet jeśli wygra.

Odpowiedz polub