Pojawiły się kursy bukmacherskie na ciekawie zapowiadający się pojedynek Matta Mitrione z Fedorem Emelianenko, do którego dojdzie 18 lutego na Bellatorze 172 w San Jose, w stanie Kalifornia, w USA.

W pojedynku, promowanym na walkę wieczoru gali, „Meathead” jest faworytem. Kurs na zwycięstwo 38-letniego Amerykanina wynosi 1.81, natomiast przy nazwisku „Ostatniego Cesarza” widnieje liczba 1.91. Jak widać, Fedor jest tylko nieznacznym underdogiem, a do momentu walki kursy mogą się jeszcze zmienić, więc nie możemy wykluczyć nawet zamiany ról między zawodnikami.

Emelianenko (MMA 36-4) powraca po wymęczającym boju z Fabio Maldonado, który zwyciężył większościową decyzją na gali Fight Nights Global 50. Wcześniej wygrał przez techniczny nokaut z Jaideepem Singhem w boju po powrocie ze sportowej emerytury, na której przebywał ponad trzy lata.

Mitrione (MMA 11-5) to były zawodnik UFC, który z sukcesami zadomowił się w Bellatorze. Ostatni zwyciężał przez nokauty z Carlem Seumanutafą i Olim Thompsonem.

Kursy bukmacherskie na tę i inne walki MMA znajdziecie na stronie naszego sponsora LV BET.

7 KOMENTARZE

  1. Wszystko zależy od tego czy Fedor będzie chciał obalać, Maldonad ma słabe tdd, parter tak samo, a Fedor bił się z Maldonado w jedyniej płaszczyźnie której Brazol jest dobry, do tego w walce z półciężkim i to nie jakichś dużych rozmiarów i dobrze zbudowanym

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.