Wygląda na to, że Bartosz Fabiński (MMA 14-3) jest gotów na powrót do oktagonu po listopadowej porażce z Michelem Prazeresem. „Rzeźnik” zareagował na Twitterze na propozycję zestawienia go z Brazylijczykiem Sergio Moraesem (MMA 14-4-1):

36-letni Moraes przegrał niedawno z Anthonym Rocco Martinem na gali UFC on ESPN+ 4. Przed tym starciem wygrywał z solidnymi: Timem Meansem i Benem Saundersem. Fabiński z kolei przed ostatnią porażką miał trzy wygrane z rzędu, m.in. z Hectorem Urbiną i Emilem Weberem Meekiem.

7 KOMENTARZE

  1. Kurwa z Fabińskiego stójką to nawet te wiatraki mogą dojść, a w parter z tym typem pchać się nie można. Nie za dobre zestawienie dla Fabińskiego.

  2. Bartosz przegrał nie z jakimś typem palcem robionym, ale naprawdę z przechujem. Moraes to też kozak, który może być odskocznią na wyższy poziom (sportowy i finansowy).

    Kto nie ryzykuje, nie pije szampana.

  3. Bartek wogole podpisal nowy kontrakt z UFC czy jest wolny na ta chwile?

    Bartek jest vbez kontraktu aktualnie , możliwe że jest tak jak przewidywałem przed walką z Prazaresem – dali mu go jako potencjalny pretekst żeby nie kontynuować kontraktu , tak samo bodajże jak zrobili z tym zapasiorem z HW Rosholtem

  4. Bartek jest vbez kontraktu aktualnie , możliwe że jest tak jak przewidywałem przed walką z Prazaresem – dali mu go jako potencjalny pretekst żeby nie kontynuować kontraktu , tak samo bodajże jak zrobili z tym zapasiorem z HW Rosholtem

    Ziomus dzieki ale to sam tez przeczytalem- odwiedzam tez konkurencje:tiphatb:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.