Joanna J

Po obszernym podsumowaniu wyników UFC w 2015 roku, pora spojrzeć nieco bliżej na osiągnięcia poszczególnych zawodników. Poniżej znajdziecie sporo ciekawych statystyk z minionego roku, a przed nami jeszcze część, która skupi się na walkach mistrzowskich.

Tony Ferguson zdobył w minionym roku pięć bonusów po gali, to najlepszy wynik spośród wszystkich zawodników.

Thales Leites, Charles Oliveira, Holly Holm i Ferguson jako jedyni zostali nagrodzeni dwoma bonusami za jedną walkę.

Paul Felder został trzecim zawodnikiem w historii UFC, który wygrał walkę przez obrotowy back fist. Amerykanin posłał na deski Danny’ego Castillo na UFC 182. Wcześniej w ten sposób wygrywali tylko Shonie Carter i John Makdessi.

Donald Cerrone walczył dwukrotnie w przeciągu 15 dni (na UFC 182 i UFC Fight Night 59). To czwarty najkrótszy czas pomiędzy dwoma walkami w UFC i trzeci pomiędzy dwoma wygranymi.

Benson Henderson ustanowił nowy rekord trafionych niskich kopnięć w trzyrundowym starciu. W pojedynku z Donaldem Cerronem „Bendo” kopnął aż 53 razy.

Gleison Tibau w tym roku dorzucił do swojego rekordu 7 wygraną przez niejedno głośną decyzję. TO rekord UFC.

Charles Rosa zakończył pojedynek z Seanem Soriano przez poddanie w 4. minucie i 43. sekundzie 3. rundy. To najpóźniejsze poddanie w historii trzyrundowych pojedynków w wadze piórkowej UFC.

Nokaut Makwana Amirkhaniego w 8. sekundzie pojedynku z Andym Ogle’em to piąty najszybszy nokaut w historii UFC.

Derek Brunson został czwartym zawodnikiem w nowoczesnej historii UFC, który znokautował i poddał rywali w mniej niż minutę. Amerykanin posłał na deski Eda Hermana w 36. sekundzie na UFC 183, a wcześniej – na UFC Fight Night 31 – poddał Briana Houstona w 48. sekundzie.

John Lineker nie zrobił wagi po raz czwarty w karierze. Żaden inny zawodnik UFC nie przekroczył limitu tyle razy.

Ildemar Alcantara został szóstym zawodnikiem w historii UFC, który wygrał w trzech różnych kategoriach wagowych, kiedy to zwyciężył na UFC 183.

Jake Ellenberger dopiero jako trzeci zawodnik w dziejach UFC wygrał pojedynek przez duszenie północ-południe. „The Juggernout” poddał w ten sposób Josha Koschecka na UFC 184. Wcześniej podobną techniką kończyli starcia Rani Yahya i Jeff Monson.

Ronda Rousey została piątym zawodnikiem w nowoczesnej historii UFC, który znokautował i poddał rywali w mniej niż minutę. „Rowdy” poddała Cat Zingano w 14. sekundzie na UFC 184 i posłała na deski Alexis Davis na UFC 175 w 16. sekundzie.

Poddanie Rondy z Cat Zingano, to najszybsze odklepania rywala w nowoczesnej historii UFC. Wcześniej rekord należał do Marcusa Aurelio, który na Fight Night 13 w 2008 roku wygrał w 16. sekundzie.

Siedem wygranych Rousey przez balachę to najlepszy wynik w dziejach UFC. Jest to także, ex aequo z Antoniem Rodrigiem Nogueirą, najlepszy wynik w historii UFC/PRIDE/WEC/Strikeforce.

Koscheck został zaledwie trzecim zawodnikiem, który doznał 5 porażek z rzędu podczas trwania jednego kontraktu z UFC.

Jim Miller zaliczył do tej pory 34 próby poddania. Tym samym pobił wcześniejszy rekord, który należał d Chrisa Lytle’a.

Gian Villante został pierwszym zawodnikiem w historii UFC, który przyjął ponad 100 znaczących ciosów w trzech pojedynkach z rzędu.

Poddanie Demetriousa Johnsona w 4 minucie i 59 sekundzie rundy piątej na UFC 186 to najpóźniejsze skończenie w historii UFC.

Johnson na UFC 186 obalił rywala 14 razy i tym samy stał się pierwszym zawodnikiem w historii UFC, który zdobył ponad dziesięć sprowadzeń w trzech różnych walkach.

Valerie Letourneau została pierwszą zawodniczką w UFC, która zaliczyła wygrane w obu kobiecych kategoriach wagowych.

Stipe Miocić trafił 361 ciosami na UFC Fight Night 65 – to najlepszy wynik w dziejach UFC. Przy okazji pochodzący z Chorwacji zawodnik ustanowił rekord w różnicy pomiędzy trafionymi ciosami. Mark Hunt w tym pojedynku trafił tylko 46 uderzeniami, czyli o 315 mniej niż Miocić.

Charles Oliveira i Nik Lentz zostali czwartym zestawieniem zawodników w UFC, którzy bili się dwukrotnie i za oba starcia zgarnęli bonus za walkę wieczoru. Pozostałe duety to: Dan Henderson vs. Mauricio Rua, Tito Ortiz vs. Forrest Griffin i Rich Franklin vs. Wanderlei Silva.

Joe Proctor poddał Justina Edwardsa w 4 minucie i 58 sekundzie trzeciej rundy na UFC Fight Night 68. To najpóźniejsze skończenie w trzyrundowej walce w wagi lekkiej UFC.

44-letni Dan Henderson to najstarszy zawodnik w historii UFC, który wygrał przez nokaut. Amerykanin posłał na deski Tima Boetscha na UFC Fight Night 68. Poprzednim rekordzistą był Randy Couture’a.

Poddanie Patricka Williamsa na Alejandro Perezie w 23 sekundzie pierwszej rundy na UFC 188 to najszybsze skończenie w historii wagi koguciej wagi koguciej UFC i WEC.

Makwan Amirkhani został pierwszym piórkowym w dziejach UFC, który nie wyprowadził żadnego ciosu i wygrał walkę. Fin poddał Msio Fullena na UFC w Berlinie.

Yeol Romero to jedyny zawodnik w UFC, który wygrał dwa razy z rzędu przez nokaut w trzeciej rundzie.

Matt Brown i Matt Hughes mają na koncie po 11 skończeń. To najlepszy wynik w historii wagi półśredniej.

Frank Mir wygrał już 16 pojedynków w wadze ciężkiej.

Michael Bisping trafił 115 znaczącymi ciosami w starciu z Thalesem Leitesem. Oznacza to, że Anglik ma na koncie łącznie już 1285 znaczących ciosów, co oznacza, że stał się rekordzistą. „Hrabia” wyprzedził Georges’a St-Pierre’a i Frankiego Edgara.

Michael Bisping został pierwszym średnim w UFC, który trafił ponad 100 znaczących ciosów w trzech różnych walkach.

T.J. Dillashaw został pierwszym zawodnikiem w historii UFC, który trafił ponad 100 znaczącymi ciosami w czterech pojedynkach z rzędu.

23-letni Max Holloway został najmłodszym zawodnikiem z 10 wygranymi w UFC na koncie.

Olivier Aubin-Mercier trafił tylko trzema znaczącymi ciosami w wygranym przez decyzję pojedynku na UFC Fight Night 74. To rekord w trzyrundowym pojedynku.

Josh Barnett trafił Roya Nelsona 146 znaczącymi uderzeniami na UFC Fight Night 75. To najlepszy wynik w pojedynczym pojedynku w wadze ciężkiej.

Barnett trafił w tym pojedynku 95 znaczącymi ciosami w klinczu. To najlepszy wynik w historii UFC.

19-letni Sage Northcutt został najmłodszym zawodnikiem w historii UFC, który wygrał, kiedy pokonał Francisca Trevino na UFC 192.

Daniel Cormier i Aleksander Gustafsson trafili łącznie 260 uderzeniami w starciu podczas UFC 192. To rekord w półciężkim boju.

Vitor Belfort wygrał po raz 14 przed czasem, kiedy znokautował Dana Hendersona na UFC Fight Night 77. Tylko Anderson Silva w całym UFC ma taki sam wynik.

Była to też 13 wygrana Belforta w pierwszej rundzie oraz 12 nokaut w UFC – to także rekordy.

„Phenom” pokonał „Hendo” wysokim kopnięciem. To już czwarty raz, kiedy tak wygrał – nie musze chyba wspominać, że to także najlepszy wynik w historii UFC, ale ex aequo z Donaldem Cerronem.

Henderson piętnaście razy leżał na deskach UFC/PRIDE/Strikeforce/WEC. To najwięcej nokdaunów w połączonej historii tych organizacji.

Gleison Tibau pozostaje rekordzistą w wadze lekkiej pod względem liczby wygranych. Brazylijczyk ma już za sobą 17 zwycięstw.

Holly Holm jest pierwszą zawodniczką w historii UFC, która wygrała przez nokaut wysokim kopnięciem.

Joanna Jędrzejczyk zadała 220 znaczących ciosów w walce z Valerie Letourneau na UFC 193. To drugi najlepszy wynik w historii UFC. Lepszy od Polki jest tylko Nate Diaz, który na UFC 141 trafił 238 znaczącymi ciosami.

Joanna Jędrzejczyk trafiła 70 niskimi kopnięciami w tej walce. To najlepszy wynik w historii UFC. Wcześniejszy rekord należał do Carlosa Condita, który zanotował 68 trafień na UFC 143.

James Moontasri jako jeden z trzech zawodników w UFC wygrał przez obrotowe kopnięcie w korpus, kiedy to pokonał Antona Zafira na UFC 193.

Diego Sanchez po raz 16 zakończył walkę decyzją. Tylko Gleison Tibau walczył tyle razy na pełnym dystansie.

Neil Magny został pierwszym zawodnikiem w nowoczesnej historii UFC, który walczył pięć i więcej razy w ciągu 12 miesięcy przez dwa lata z rzędu.

Antonio Carlos Junior vs. Kevin Casey to najkrótsza walka w historii UFC, która zakończyła się przez no contest. Pojedynek skończył się w 11. sekundzie.

Rose Namajunas poddała Paige VanZant w 2. minucie i 25. sekundzie piątej rundy na UFC Fight Night 80. To najpóźniejsze skończenie w kategoriach kobiecych UFC.

Ferguson po raz drugi wygrał przez duszenie D’Arce. Wcześniej tylko Dustin Poirier wygrał dwa razy tą techniką.

Tony Ferguson ma bilans 10-1 w jedenastu walkach po wyjściu z domu TUF-a. To najlepszy wynik spośród wszystkich zawodników z tego reality show.

Evan Dunham to pierwszy lekki w historii UFC, który trafił ponad 100 znaczącymi ciosami w trzech pojedynkach.

126 znaczących ciosów trafionych przez Luke’a Rockholda w walce z Chrisem Weidmanem na UFC 194 to drugi najlepszy wynik w dywizji średniej. Rekord należy do Richa Franklina – 127.

McGregor został szóstym zawodnikiem w historii UFC, który zanotował pięć lub więcej wygranych przez nokaut z rzędu, kiedy posłał na deski Josego Aldo na UFC 194.

Conor McGregor został pierwszym zawodnikiem w dziejach, który zdobył pięć razy z rzędu bonus za występ wieczoru.

Nate Diaz dostał natomiast już 12 nagród po galach. Tyle samo ma Anderson Silva, a więcej ma jedynie Joe Lauzon (13).

Źródło: mmajunkie.com

47 KOMENTARZE

 1. "Olivier Aubin-Mercier trafił tylko trzema znaczącymi ciosami w wygranym przez decyzję pojedynku na UFC Fight Night 74. To rekord w trzyrundowym pojedynku."WOW!

 2. Dominik Durniat

  To najpóźniejsze poddanie w historii wagi piórkowej UFC.

  A Frankie z Swansonem to w jakiej wadze kończył w 5 rundzie?

 3. Dominik Durniat

  Henderson przegrał przez nokaut już po raz piętnasty

  Dominik kuźwa, analizuj co czytasz…

 4. Dominik Durniat

  McGregor został szóstym zawodnikiem w historii UFC, który zanotował pięć lub więcej wygranych przez nokaut z rzędu, kiedy posłał na deski Josego Aldo na UFC 194.

  Conor McGregor został pierwszym zawodnikiem w dziejach, który zdobył pięć razy z rzędu bonus za występ wieczoru.

  Ale na walkę o pas w oczach niektórych nie zasłużył, bo Edgar i na skróty i pyskował i cyrki i wogóle :awesome:

 5. qFel

  Ale na walkę o pas w oczach niektórych nie zasłużył, bo Edgar i na skróty i pyskował :awesome:

  Po walce z Siverem – NEIN
  Po walce z Chadem – Ok, nie mam przeciwskazań

 6. DanHendoTKO

  Po walce z Siverem – NEIN
  Po walce z Chadem – Ok, nie mam przeciwskazań

  Tylko Siver był na tamtą chwilę wolny.

 7. Kacper

  Super dawka informacji. Dzięki

  Moje dwa posty udowodniły, że należy wziąć je na wstrzymanie bo Albo Dominik źle tłumaczył albo nie wiem. Hendo nawet 15 porażek nie ma to skąd tam 15 przez KO

 8. qFel

  Tylko Siver był na tamtą chwilę wolny.

  To po Poirerze? Który chyba walcząc z McGregorem był 7? Nein ciągle. Nie powinno być walki Chad-Lamas i Conor Siver a walka Chad-McGregor od razu. Takie jest moje zdanie i nie zmienie tego – Siver jest zbyt chujowym zawodnikiem by po wygranej nad nim dawać Title shota. Po wygranej nad Chadem gadania że nie zasłużył nie powinny mieć miejsca. Ale po Siverze – jak najbardziej.

 9. DanHendoTKO

  To po Poirerze? Który chyba walcząc z McGregorem był 7? Nein ciągle. Nie powinno być walki Chad-Lamas i Conor Siver a walka Chad-McGregor od razu. Takie jest moje zdanie i nie zmienie tego – Siver jest zbyt chujowym zawodnikiem by po wygranej nad nim dawać Title shota. Po wygranej nad Chadem gadania że nie zasłużył nie powinny mieć miejsca. Ale po Siverze – jak najbardziej.

  Ale Conor wziął walkę z nim tylko po to, żeby nie robić przestoju za długiego. Wtedy jeszcze nie miał wpływu na maczmajking w UFC 😉

 10. qFel

  Ale Conor wziął walkę z nim tylko po to, żeby nie robić przestoju za długiego. Wtedy jeszcze nie miał wpływu na maczmajking w UFC 😉

  Walka Conor Siver była w styczniu.
  Walka Mendes-Aldo była w listopadzie.
  Faktycznie problem by walka była w lutym 😉

 11. DanHendoTKO

  Walka Conor Siver była w styczniu.
  Walka Mendes-Aldo była w listopadzie.
  Faktycznie problem by walka była w lutym 😉

  Patrząc na jej przebieg (Aldo vs Mendes) to mogła by być problemem. Sporo zebrali na twarz obaj.

 12. Dominik Durniat

  1. Miało być nokdaunów

  I teraz jest ok

  Dominik Durniat

  2. Chodzi o pojedynki trzyrundowe. Myślałem, że to wynika z treści :).

  Sformułowanie "w historii" temu przeczy. 😉

 13. Dominik Durniat

  1. Miało być nokdaunów

  I teraz jest ok

  Dominik Durniat

  2. Chodzi o pojedynki trzyrundowe. Myślałem, że to wynika z treści :).

  Sformułowanie "w historii" temu przeczy. 😉

 14. qFel

  Patrząc na jej przebieg (Aldo vs Mendes) to mogła by być problemem. Sporo zebrali na twarz obaj.

  Chyba w ogólnym rozrachunku dostali standardowe zawieszenia na 30 dni po fakcie, ale głowy nie dam.
  W każdym razie mnie się Siver w tym wszystkim nie podobał i tyle. Walczyć miesiąc później ale z kimś konkretniejszym.

 15. qFel

  Patrząc na jej przebieg (Aldo vs Mendes) to mogła by być problemem. Sporo zebrali na twarz obaj.

  Chyba w ogólnym rozrachunku dostali standardowe zawieszenia na 30 dni po fakcie, ale głowy nie dam.
  W każdym razie mnie się Siver w tym wszystkim nie podobał i tyle. Walczyć miesiąc później ale z kimś konkretniejszym.

 16. DanHendoTKO

  Chyba w ogólnym rozrachunku dostali standardowe zawieszenia na 30 dni po fakcie, ale głowy nie dam.
  W każdym razie mnie się Siver w tym wszystkim nie podobał i tyle. Walczyć miesiąc później ale z kimś konkretniejszym.

  Zabawił się z nim jak z dzieckiem. Jak dla mnie nie musiał nic udowadniać w tej walce. Bawi mnie tylko to wymyślanie mu od pajaców i inne takie, a on wpada i tych "niepajaców" tłucze po kolei zgarniając bonusy.

 17. DanHendoTKO

  Chyba w ogólnym rozrachunku dostali standardowe zawieszenia na 30 dni po fakcie, ale głowy nie dam.
  W każdym razie mnie się Siver w tym wszystkim nie podobał i tyle. Walczyć miesiąc później ale z kimś konkretniejszym.

  Zabawił się z nim jak z dzieckiem. Jak dla mnie nie musiał nic udowadniać w tej walce. Bawi mnie tylko to wymyślanie mu od pajaców i inne takie, a on wpada i tych "niepajaców" tłucze po kolei zgarniając bonusy.

 18. qFel

  Zabawił się z nim jak z dzieckiem. Jak dla mnie nie musiał nic udowadniać w tej walce. Bawi mnie tylko to wymyślanie mu od pajaców i inne takie, a on wpada i tych "niepajaców" tłucze po kolei zgarniając bonusy.

  Conor pajacuje/robi trashtalk/zachowuje się pomalowany lampart (copyrights by DanHenderson :lol:). Nazywajmy to jak chcemy, robi szum wokół siebie i tyle/aż tyle. Ale na wszystkie świętości MMA, jeśli już dostawać Tittle shota, to chociaż po walce z w miarę wszechstronnym zawodnikiem (już Poirer był lepszy, bo to chociaż solidna stójka i wyśmienity parter). A nie po Siverze.
  I najlepiej zakończmy tą dyskusje bo ty nie rozumiem o co mi chodzi i nie wiem czy nie starasz się mnie zrozumieć czy nie umiejętnie to tłumaczę.
  Faktem jest, że w rezultacie swoich umiejętności (wysokich) zdobył tytuł mistrza świata i nie można się z tym kłócić.

 19. qFel

  Zabawił się z nim jak z dzieckiem. Jak dla mnie nie musiał nic udowadniać w tej walce. Bawi mnie tylko to wymyślanie mu od pajaców i inne takie, a on wpada i tych "niepajaców" tłucze po kolei zgarniając bonusy.

  Conor pajacuje/robi trashtalk/zachowuje się pomalowany lampart (copyrights by DanHenderson :lol:). Nazywajmy to jak chcemy, robi szum wokół siebie i tyle/aż tyle. Ale na wszystkie świętości MMA, jeśli już dostawać Tittle shota, to chociaż po walce z w miarę wszechstronnym zawodnikiem (już Poirer był lepszy, bo to chociaż solidna stójka i wyśmienity parter). A nie po Siverze.
  I najlepiej zakończmy tą dyskusje bo ty nie rozumiem o co mi chodzi i nie wiem czy nie starasz się mnie zrozumieć czy nie umiejętnie to tłumaczę.
  Faktem jest, że w rezultacie swoich umiejętności (wysokich) zdobył tytuł mistrza świata i nie można się z tym kłócić.

 20. DanHendoTKO

  Conor pajacuje/robi trashtalk/zachowuje się pomalowany lampart (copyrights by DanHenderson :lol:). Nazywajmy to jak chcemy, robi szum wokół siebie i tyle/aż tyle. Ale na wszystkie świętości MMA, jeśli już dostawać Tittle shota, to chociaż po walce z w miarę wszechstronnym zawodnikiem (już Poirer był lepszy, bo to chociaż solidna stójka i wyśmienity parter). A nie po Siverze.
  I najlepiej zakończmy tą dyskusje bo ty nie rozumiem o co mi chodzi i nie wiem czy nie starasz się mnie zrozumieć czy nie umiejętnie to tłumaczę.
  Faktem jest, że w rezultacie swoich umiejętności (wysokich) zdobył tytuł mistrza świata i nie można się z tym kłócić.

  Kogo dałbyś Aldo po walce z Mendesem?

 21. DanHendoTKO

  Conor pajacuje/robi trashtalk/zachowuje się pomalowany lampart (copyrights by DanHenderson :lol:). Nazywajmy to jak chcemy, robi szum wokół siebie i tyle/aż tyle. Ale na wszystkie świętości MMA, jeśli już dostawać Tittle shota, to chociaż po walce z w miarę wszechstronnym zawodnikiem (już Poirer był lepszy, bo to chociaż solidna stójka i wyśmienity parter). A nie po Siverze.
  I najlepiej zakończmy tą dyskusje bo ty nie rozumiem o co mi chodzi i nie wiem czy nie starasz się mnie zrozumieć czy nie umiejętnie to tłumaczę.
  Faktem jest, że w rezultacie swoich umiejętności (wysokich) zdobył tytuł mistrza świata i nie można się z tym kłócić.

  Kogo dałbyś Aldo po walce z Mendesem?

 22. qFel

  Kogo dałbyś Aldo po walce z Mendesem?

  Wygranego z walki Frankie-Swanson (czyli Frankiego).
  3 mocne zwycięstwa Frankiego (albo wtedy 7 Swansona, gdyby jakimś cudem wtedy wygrał) to był mocny argument. I mówię to z pełna odpowiedzialnością – bardziej zachwyciła mnie forma Frankiego na tle Oliveiry, Penna i Swansona, których po prosty zniszczył jak mistrz niż forma Conora (który dla mnie dał najlepszą walkę życia wtedy z Porierem)
  Wtedy chyba nawet pisałem:
  Aldo-Frankie
  Chad-Conor
  Innych opcji nie rozważałem bo wydawało mi się to nie logiczne.
  Teraz z kolei Conor mówi że nie chce walczyć z Edgarem, bo woli super fighty. Conor jest mistrzem, nie ujmuje mu tego, ale niech nie blokuje dywizji na pół roku.

 23. qFel

  Kogo dałbyś Aldo po walce z Mendesem?

  Wygranego z walki Frankie-Swanson (czyli Frankiego).
  3 mocne zwycięstwa Frankiego (albo wtedy 7 Swansona, gdyby jakimś cudem wtedy wygrał) to był mocny argument. I mówię to z pełna odpowiedzialnością – bardziej zachwyciła mnie forma Frankiego na tle Oliveiry, Penna i Swansona, których po prosty zniszczył jak mistrz niż forma Conora (który dla mnie dał najlepszą walkę życia wtedy z Porierem)
  Wtedy chyba nawet pisałem:
  Aldo-Frankie
  Chad-Conor
  Innych opcji nie rozważałem bo wydawało mi się to nie logiczne.
  Teraz z kolei Conor mówi że nie chce walczyć z Edgarem, bo woli super fighty. Conor jest mistrzem, nie ujmuje mu tego, ale niech nie blokuje dywizji na pół roku.

 24. DanHendoTKO

  Wygranego z walki Frankie-Swanson (czyli Frankiego).
  3 mocne zwycięstwa Frankiego (albo wtedy 7 Swansona, gdyby jakimś cudem wtedy wygrał) to był mocny argument. I mówię to z pełna odpowiedzialnością – bardziej zachwyciła mnie forma Frankiego na tle Oliveiry, Penna i Swansona, których po prosty zniszczył jak mistrz niż forma Conora (który dla mnie dał najlepszą walkę życia wtedy z Porierem)
  Wtedy chyba nawet pisałem:
  Aldo-Frankie
  Chad-Conor
  Innych opcji nie rozważałem bo wydawało mi się to nie logiczne.
  Teraz z kolei Conor mówi że nie chce walczyć z Edgarem, bo woli super fighty. Conor jest mistrzem, nie ujmuje mu tego, ale niech nie blokuje dywizji na pół roku.

  Odgrzewany kotlet smakuje gorzej niż ten prosto z patelni. Tak mówiła moja babcia i ja jej wierzę. End of topic.

 25. DanHendoTKO

  Wygranego z walki Frankie-Swanson (czyli Frankiego).
  3 mocne zwycięstwa Frankiego (albo wtedy 7 Swansona, gdyby jakimś cudem wtedy wygrał) to był mocny argument. I mówię to z pełna odpowiedzialnością – bardziej zachwyciła mnie forma Frankiego na tle Oliveiry, Penna i Swansona, których po prosty zniszczył jak mistrz niż forma Conora (który dla mnie dał najlepszą walkę życia wtedy z Porierem)
  Wtedy chyba nawet pisałem:
  Aldo-Frankie
  Chad-Conor
  Innych opcji nie rozważałem bo wydawało mi się to nie logiczne.
  Teraz z kolei Conor mówi że nie chce walczyć z Edgarem, bo woli super fighty. Conor jest mistrzem, nie ujmuje mu tego, ale niech nie blokuje dywizji na pół roku.

  Odgrzewany kotlet smakuje gorzej niż ten prosto z patelni. Tak mówiła moja babcia i ja jej wierzę. End of topic.

 26. qFel

  Odgrzewany kotlet smakuje gorzej niż ten prosto z patelni. Tak mówiła moja babcia i ja jej wierzę. End of topic.

  End of a topiec to uznam jeśli rudy ubije Frankiego. Tyle. Dziękuję, ja kończę na dzisiaj tą bezowocną dyskusje o Conorze

 27. qFel

  Odgrzewany kotlet smakuje gorzej niż ten prosto z patelni. Tak mówiła moja babcia i ja jej wierzę. End of topic.

  End of a topiec to uznam jeśli rudy ubije Frankiego. Tyle. Dziękuję, ja kończę na dzisiaj tą bezowocną dyskusje o Conorze

 28. Masta Blasta

  A czy Rudy nie pobił też rekordu w najszybszym ubicia mistrza w historii UFC?

  Czytamy ze zrozumieniem:
  "…a przed nami jeszcze część, która skupi się na walkach mistrzowskich".

 29. Masta Blasta

  A czy Rudy nie pobił też rekordu w najszybszym ubicia mistrza w historii UFC?

  Czytamy ze zrozumieniem:
  "…a przed nami jeszcze część, która skupi się na walkach mistrzowskich".

 30. Dominik Durniat

  Czytamy ze zrozumieniem:
  "…a przed nami jeszcze część, która skupi się na walkach mistrzowskich".

  Nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem. Wybacz, nie przeczytałem Twojego wstępu, tylko tytuł i statystyki, ja zły.

 31. Dominik Durniat

  Czytamy ze zrozumieniem:
  "…a przed nami jeszcze część, która skupi się na walkach mistrzowskich".

  Nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem. Wybacz, nie przeczytałem Twojego wstępu, tylko tytuł i statystyki, ja zły.

 32. Dominik Durniat

  Donald Cerrone walczył dwukrotnie w przeciągu 15 dni (na UFC 182 i UFC Fight Night 59). To czwarty najkrótszy czas pomiędzy dwoma walkami w UFC i trzeci pomiędzy dwoma wygranymi.

  Rozumiem, że nie licząc walk turniejowych z początków UFC, które odbywały się jednego dnia.

 33. Dominik Durniat

  Donald Cerrone walczył dwukrotnie w przeciągu 15 dni (na UFC 182 i UFC Fight Night 59). To czwarty najkrótszy czas pomiędzy dwoma walkami w UFC i trzeci pomiędzy dwoma wygranymi.

  Rozumiem, że nie licząc walk turniejowych z początków UFC, które odbywały się jednego dnia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.