Pięknym parterem kolejny raz popisał się Kleber Koike Erbst! W trzeciej rundzie poddał całkiem dobrze radzącego sobie w tym boju Artura „Kornika” Sowińskiego!

Agresorem już od pierwszych chwil był Artur Sowiński. Erbst ruszał z atakami, ale w pierwszej odsłonie pojedynku najczęściej przeradzały się one w bijatykę na środku oktaognu – z której nikt tak naprawdę nie wychodził zwycięsko. Japończyk z brazylijskimi korzeniami próbował obalać, ale w pierwszej rundzie nie wychodziło mu to najlepiej. Pierwsza jej część obfitowała w akcje, ale druga toczyła się w spokojnym tempie.

W połowie drugiej rundy Koike przewrócił „Kornika” i po raz pierwszy walka przeniosła się do parteru. Koike przeszedł do dosiadu i próbował licznych poddań, ale nic z tego nie nie wychodziło.

Trzecią rundę „Kornik” zaczął od mocnych zamachowych sierpów. Kolejny raz został obalony tuż przy siatce. Koike Zapiął gilotynę , ale Artur nie dał sobie zrobić krzywdy. Próby obaleń Erbsta stały się coraz bardziej rozpaczliwe. Koike był coraz też bardziej zmęczony, a oznak zmęczenia po Arturze nie było widać. Podczas kolejnego obalenia, rywalowi Polaka udało się jednak wejść za plecy i zapiąć mocne duszenie, które Artur musiał odklepać.

35 KOMENTARZE

 1. To teraz chyc do UFC

  Szkoda Kornika.

  Magik prateru z niego ale nic by tam nie osiągnął wielkiego póki co. Chyba że chce iść tam walczyc po prelimsach.

 2. Magik prateru z niego ale nic by tam nie osiągnął wielkiego póki co. Chyba że chce iść tam walczyc po prelimsach.

  Ale pasa nie ma, to może spierdalać.

 3. Ale pasa nie ma, to może spierdalać.

  Niech robi co chce ale w UFC jakis zapasior z dobrą stójką a pełno tam takich go przemieli.

 4. Niech robi co chce ale w UFC jakis zapasior z dobrą stójką a pełno tam takich go przemieli.

  Nie mówię, ze nie

 5. To teraz chyc do UFC.

  Szkoda Kornika.

  Mysle ze w UFC Koike by dostal srogie baty w stojce. Pewnie kilku by poddal ale wylapal by swoje

 6. Piękny scenariusz i napoleoński fortel Brapończyka. Droga do UFC otwarta bez kuli u nogi w postaci pasa KRLD.

 7. Kleber to taka lepsza wersja Aokiego , jeden i drugi to magik parteru , a w stojce bardzo slabo, jesli nic nie poprawi boksu to wielkiej kariery nie zrobi , co widac po Aokim. za uduszenie kornika wielkie brawa

 8. Stójka Koike jest słaba dlatego jest w KSW a nie w UFC. Gdyby podciągnął swoje umiejętności to nie już dawno by wyjechał za ocean

 9. Kornik stoi w miejscu stójkowo, przeciętny w każdej płaszczyźnie… KKE ma zajebisty parter i na mistrzostwo KSW to wystarczy, każda z rundą na korzyść KKE

 10. Generalnie Koike poza parterem nie ma nic, ale jak widać na sowińskiego to wystarczyło. Strasznie się skompromitował, głupie miny, wędka, a potem klepanie.

 11. I co w tym ufc? Dalej liczyć na farta i zbierać na twarz?

  Jeśli KSW to druga organizacja świata, a on bije tam wszystkich to gdzie ma iść? Ma 28 lat i od chuja walk. Jak się stójki do tej pory nie nauczył to będzie miał z tym tylko ciężej. I jeśli ma więc przegrywać to niech robi to w UFC. W razie zwolnienia zawsze będzie mógł sobie jeszcze dorobić w Polsce czy Japonii.

 12. Czyli znowu dostaniemy rewanżowe starcia :travolta:Szkoda mi Kornika, bo pierwsza runda w jego wykonaniu była bardzo dobra.

 13. Kornik popełnił błąd i słono za to zapłacił. Szkoda.

  Dokladnie wtedy jak stal a Koike siedzial mu na plecach kornik sam zrobil cos w stylu fikolka i znalazl sie w sytuacji gdzie zostalo juz tylko odklepać w parterze.

 14. Oglądać Koike, to nadal coś przyjemnego. Pytanie tylko, czy KRS1 to jest wciąż odpowiednie miejsce dla niego. Chyba już pora na nieco większe akwarium

 15. Wygląda na to że ta kategoria, jeszcze niedawno dosyć wyrównana, zrobiła się zdominowana przez Wrzoska i Koike. Może za kilka walk wyłoni się nowy pretedent.

  Żeby KSW zadbało o reputacje sportową musi trzymać Klebera. A on chyba nie jest aż tak dobry by iść do UFC.

 16. Wychodzi na to że

  1. Koike

  2. Wrzosek

  3. Kornik/Romek

  i pewnie nic się w tej kwestii nie zmieni, mogą co najwyżej jeszcze jedno kółko zrobić.

  @Instinct  Z Heldem ładny pokaz by był.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.