Anthony Pettis (21-7) w fenomenalny sposób odklepuje Michaela Chiesę (14-3) w drugiej odsłonie pojedynku podczas gali UFC 226!

Już na samym początku Michael Chiesa ruszył z solidną szarżą, tuż pod siatką przewracając Pettisa. Zawodnik ze Spokane będąc z góry wsadzał ciosy w swojego oponenta, jednak Showtime nie uległ pod naporem ciosów, a nawet udało mu się podnieść walkę do góry. Maverick podjął próbę kimury, którą Pettis bez większych problemów zerwał. Po chwili walka znów znalazła się na ziemi, a Anthony Pettis na plecach. Tak jak poprzednio i tym razem udało mu się wstać i nieco podirytowany Pettis wziął sprawy w swoje ręce, celnie punktując oponenta w stójce. Starszy z braci Pettisów podczas szermierki na pięści próbował jeszcze ekwilibrystycznych technik z jakich znany był w przeszłości.

Druga runda pod dyktando Anthonego Pettisa. Zawodnik z Milwaukee zamknął Chiesę pod siatką, a chwilę później walka znalazła się w parterze, a głowa Michaela Chiesy w gilotynie Pettisa. Maverick uniknął duszenia gilotynowego, ale na swoje nieszczęście wpadł w ciasno zapięty trójkąt nogami, z którego dodatkowo Showtime podebrał rękę swojego oponenta.
Balacha z trójkąta nogami w wykonaniu Showtime jest ósmym poddaniem wychowanka Roufusport w zawodowym MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.