Andrei Arlovski nadal wierzy, że będzie jeszcze mistrzem kategorii ciężkiej UFC. „Pitbull”, który na najbliższej gali UFC zmierzy się z Tomem Aspinallem, podczas rozmowy z dziennikarzami dał jasno znać, że chce dotrzeć na szczyt dywizji do 120 kilogramów. Zawodnik dodał, że nie chciałby być „workiem do obijania” dla innych zawodników.

Chcę walczyć najdłużej jak się da i chcę być mistrzem. Właśnie po to to robię. W ostatnich dwóch walkach trzymałem się planu i zaufałem swoim trenerom w 100%. Tak jak Nike – po prostu to zrób.

Na pewno nie chcę skończyć jako worek do obijania dla innych zawodników, którzy będą budować sobie na mnie nazwisko. Mam dwójkę dzieci, jestem mądrym gościem. Jestem stary i chcę zobaczyć swoje wnuki, palić cygara i pić wino na swoim podwórku.

Arlovski (30-19, 2 NC MMA) ma na swoim koncie aż 32 walki w oktagonie UFC. W ostatnich 4 pojedynkach jego bilans wynosi 3-1. Jedynym pogromcą zawodnika w tym czasie był Jairzinho Rozenstruik. W swojej karierze „Pitbull’ wygrywał z m.in. Benem Rothwellem, Frankiem Mirem, Stefanem Struve czy Antonio „Bigfoot” Silvą. Teraz zmierzy się on z dużo młodszym Aspinallem (9-2 MMA), który trenuje z Darrenem Tillem. Niebezpieczny Anglik 8 z 9 wygranych w karierze zdobywał przez nokaut. Ich walka odbędzie się już w ten weekend w Las Vegas.

17 KOMENTARZE

 1. Dawaj. Arlovski po pas! Overeem po pas! Oleinik po pas! Mokambe po pas! Blades po pas! Gane po pas! Lewis po pas!! Yeah bijcie się panowie!!

  Aa no i jeszcze JDS po pas!!

 2. Widział ktoś tego Aspinalla? Potrafi coś?

  Taki wiesz, nieoszlifowany ciężki. Może wygrać, może przegrać z Andrzejem

  palić cygara i pić wino na swoim podwórku

  Mój człowiek!

 3. Na pewno nie chcę skończyć jako worek do obijania dla innych zawodników, którzy będą budować sobie na mnie nazwisko.

  Ale to już od kilku lat jest

  Mam dwójkę dzieci, jestem mądrym gościem. Jestem stary i chcę zobaczyć swoje wnuki, palić cygara i pić wino na swoim podwórku.

  Więc lepiej nich idzie na emeryturkę

 4. Dawaj. Arlovski po pas! Overeem po pas! Oleinik po pas! Mokambe po pas! Blades po pas! Gane po pas! Lewis po pas!! Yeah bijcie się panowie!!

  Aa no i jeszcze JDS po pas!!

  I jeszcze Frankie po pas.

 5. Widział ktoś tego Aspinalla? Potrafi coś?

  Potrafi opierdoli Arlovskiego chociaż mam nadzieję że Andrzej zaskoczy:goldi:

 6. Kurwa chop jest nieśmiertelny, dzięki niemu powstała szklana szczęka show i logo, a to było sto lat temu:DC:

  arlovski wariacie, good luck:conorsalute:

 7. Jedziesz Andrzej rewanż  z Overeemem a potem rewanż z Ngannou! Wrócisz silniejszy!

  A tak serio ciężko skończyć jak dostaje się takie stawki jak Andrzej. Za ostatnią walkę 325000 USD.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.