Sterling

Aljamain Sterling sprzeciwia się narracji podtrzymywanej przez prezesa UFC Danę White’a, że Sean O’Malley wyglądał nieswojo w walce z Merabem Dvalishvilim.

W walce wieczoru gali Noche UFC 306 w hali The Sphere „Suga” Sean O’Malley stracił pas mistrzowski kategorii koguciej na rzecz Meraba Dvalishviliego, który zdominował go na dystansie pięciu rund. Na konferencji prasowej po gali Dana White określił występ O’Malleya „bezbarwnym”, a później podkreślał, że podobne słowa słyszał z wielu ust w jego otoczeniu.

White uważa, że O’Malley nie był sobą w walce z Dvalishvilim. To zirytowało byłego mistrza tejże dywizji i dobrego przyjaciela Meraba – Aljamaina Sterlinga. Sterling na swoim kanale na YouTubie zauważył, że O’Malley po prostu wyglądał lepiej na tle poprzednich oponentów niższej klasy:

Wiem, że ludzie próbują teraz gadać, że O’Malley wyglądał bezbarwnie, nie był sobą. Myślę, że tę narrację próbował pchać Dana [White]. Patrząc na to sprawiedliwie, biorąc pod uwagę jego walki, historię oponentów – oni w większości byli ludzkimi workami treningowymi. […] Chcę mu oddać za jego zasługi. Był dobrze przygotowany, ale narracja, że nie był sobą w tej walce nie ma sensu.

Biorąc pod uwagę to, jak potraktowało go UFC przed jego własną potyczką z O’Malleyem, Aljo Sterling dopatruje się kolejnych śladów faworyzowania Seana w zestawieniu z Merabem:

Merab wreszcie miał sprawiedliwą szansę. Dostał walkę na sprawiedliwych warunkach, chociaż O’Malley zapewne wiedział, że zawalczą w hali The Sphere szybciej niż Merab, więc miał więcej czasu na przygotowania. Kiedy powiadomili o tym Meraba – z tego, co pamiętam, kiedy do niego dzwonili do gali było dokładnie osiem tygodni.

Po przegranej z Merabem Dvalishvilim Sean O’Malley ogłosił, że będzie musiał przejść operację biodra, która wykluczy go z gry na około 9 miesięcy. Urazu miał doznać na 10 tygodni przed starciem z Gruzinem. Merab z kolei będzie rozmawiał z włodarzami federacji o kolejnym rywalu – jest przeciwny walce z Umarem Nurmagomedovem, ponieważ nie uważa go za godnego szansy na pas.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Ywald
Ywald

Jungle Fight
Welterweight

338 komentarzy 1,124 polubień

Po co pierdolić takie głupoty mając na koncie wpierdol od tego gościa? Teraz cała treść tych głupot zamyka sie w tym, że walczył z workami treningowymi a ty aljo byłeś jednym z nich :kis:

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Azgoth
Azgoth

Oplot Challenge
Middleweight

114 komentarzy 270 polubień

Merab z kolei będzie rozmawiał z włodarzami federacji o kolejnym rywalu

Włodarze to są w KSW :kawulpokapoka:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Raven
Raven

UFC
Strawweight

7,330 komentarzy 30,156 polubień

biorąc pod uwagę jego walki, historię oponentów – oni w większości byli ludzkimi workami treningowymi.

No, z jednym z tych "worków treningowych" musiałeś odjebać jedną z największych ról w historii Hollywood żeby go okraść z wygranej i pasa:jimcarrey:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of beef
beef

KSW
Welterweight

5,387 komentarzy 12,285 polubień

Włodarze to są w KSW :kawulpokapoka:

w fame

Odpowiedz polub