Aljamain Sterling

Aljamain Sterling po ostatnim występie Diego Lopesa na UFC 303 chętny jest zmierzyć się z nim na wrześniowej gali w hali The Sphere. Na drugi plan zeszło jego potencjalne zestawienie z Movsarem Evloevem.

Po szalonej drugiej walce wieczoru gali UFC 303, zestawionej ostatecznie na cztery godziny przed, notowania Diego Lopesa w dywizji piórkowej znacznie wzrosły. Pokonał on Dana Ige i zapewnił sobie miejsce na karcie walk wrześniowej UFC 306, znanej także jako Noche UFC w hali The Sphere w Las Vegas.

Na pojedynek z Lopesem chętny jest były mistrz wagi koguciej UFC, Aljamain Sterling, który dotychczas w kontekście kolejnego oponenta mówił o Movsarze Evloevie. Sterling na swoim kanale na YouTubie powiedział:

Myślę o starciu Aljamain Sterling vs Diego Lopes w hali The Sphere. Ładnie brzmi. Nie mam pojęcia, czym do cholery zajmuje się teraz Movsar. Podałem mu datę, a on jej nie zaakceptował, zaczął tworzyć wymówki. Albo walczysz na moich warunkach, albo zmierzę się z kim innym. Więc, Diego Lopesie, jeśli jesteś za, zróbmy to 14 września w The Sphere.

Sam Diego Lopes co do walki na Noche UFC miał inne plany, chętny był na ponowne zestawienie z Brianem Ortegą, rewanż z Danem Ige, nawet walkę z Alexandrem Volkanovskim. Nawet Movsar Evloev zaczepiał go na portalu X zamiast odpowiedzieć Aljamainowi Sterlingowi.

Sterling wychodzi z dominującego zwycięstwa nad Calvinem Kattarem na jubileuszowej gali UFC 300 w kwietniu. Był to jego debiut w wadze piórkowej, o jeden stopień wyższej, niż jego mistrzowska waga kogucia. Jest sklasyfikowany na miejscu 8. w rankingu nowej dywizji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,349 komentarzy 28,650 polubień

Aljamain Sterling chce Diego Lopesa na Noche UFC w hali The Sphere. „Zróbmy to 14 września!”​

Dziennikarska prowokacja :śmiech:

Odpowiedz 2 polubień