Diego Lopes zanotował kolejne zwycięstwo pod szyldem organizacji UFC. Na gali UFC 303, która 29 czerwca odbyła się w Las Vegas, Brazylijczyk pokonał jednogłośną decyzją sędziów Dana Igego.

Dan Ige (MMA 18-8-0) przyjął pojedynek na zaledwie kilka godzin przed starciem ze względu na wycofanie się Briana Ortegi. 32-latek w ostatnich walkach pokonywał takich zawodników, jak Andre Fili, Nate Landwehr czy Damon Jackson, przegrywał natomiast z Bryce’em Mitchellem, Movsarem Evloevem i Joshem Emmettem.

Diego Lopes (MMA 25-6-0) przed tą walką kontynuował serię trzech wygranych z rzędu, które odnosił w pierwszych rundach – w ten sposób odprawiał kolejno przez poddanie Gavina Tuckera i ciosami Pata Sabatiniego oraz Sodiqa Yusuffa. Wcześniej Brazylijczyk pod szyldem UFC stoczył tylko jedną walkę – w debiucie przegrał na punkty z Movsarem Evloevem. Przed dołączeniem do UFC Lopes walczył w takich organizacjach, jak Lux Fight League czy Fury FC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,349 komentarzy 28,644 polubień

Diego miał fart
Ortega by go rozjechał

Odpowiedz polub

Avatar of Zaraza
Zaraza

Legacy FC
Light Heavyweight

2,146 komentarzy 2,578 polubień

Orega lamus, nigdy za nim nie przepadałem, tu mącenie z wagą, zmiana na lekka (może myślał że Diego się nie zgodzi?) i rezygnacja kilka h przed gala...
Ige to zupełnie inne stylistyczne starcie, lepszy bokser i nie było łatwo Lopesowo, ale no nawet widok facjat po walce pokazywał czyje ciosy ważyły więcej... ja myślę że jednak Loopezik by Ortedze nawsadzal sęków i wygrał przez decyzję.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,515 komentarzy 114,862 polubień

Diego miał fart
Ortega by go rozjechał

zesral by sie.

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,515 komentarzy 114,862 polubień