Na dzień przed rozpoczęciem sprzedaży biletów na galę UFC w Lincoln Al Iaquinta wycofał się z walki wieczoru, w której miał zmierzyć się z Justinem Gaethje. O zajściu poinformował Ariel Helwani z ESPN. Według dziennikarza organizacja chciała, aby to Kevin Lee zmierzył się z Amerykaninem, ale ten potrzebuje więcej czasu na powrót do oktagonu. UFC aktywnie poszukuje zastępstwa za Iaquintę.

Gaethje (18-2 MMA) przegrał dwie ostatnie walki z rzędu przez TKO. The Highlight znany jest ze swojego efektownego stylu w klatce MMA. Justin 16 z 18 wygranych zdobywał przed czasem. Amerykanin to były mistrz kategorii lekkiej nieistniejącej już organizacji WSOF.

Iaquinta (13-4-1 MMA) w ostatnim pojedynku z krótkim wyprzedzeniem wszedł do walki z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 223. Przegrał on wtedy z Rosjaninem przez decyzję. Amerykanin przed walką z Khabibem wygrał 5 walk z rzędu.

UFC Fight Night 135 odbędzie się 25 sierpnia.

17 KOMENTARZE

  1. Chłopaki z Serra BJJ nie widywali go ostatnio a tam po za BJJ robi sparingi.Ciekaw jestem,czy to kontuzja czy po prostu przebalował

  2. Jak to DLACZEGO? Przecież to nie miała być walka o pas… :mamed: A tak na poważnie – za brak rzetelnych wyjaśnień powinien mieć obcinkę na kontrakcie, no chyba, że miał poważny powód. Za mało czasu kurwa? Mógł chociaż powiedzieć, że dagestan wpierdolił mu tak, że jeszcze minimum rok potrzebuje na dojście do siebie, a tak? Idź pan w chuj z takim, takim tym…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.