Sherdog donosi, że Affliction przełożyło (i, przy okazji, przeniosło) październikową galę z Las Vegas, gdzie w walce wieczoru mieli zmierzyć Andrei Arlovski (MMA 13-5) i Josh Barnett (MMA 23-5).  Obecnie gala ma odbyć się w styczniu w Anaheim. Jeżeli ktokolwiek wątpił, że Las Vegas to „miasto Dany” to teraz został wyprowadzony z błedu, ale Affliction też jest sobie winna samowolnie wchodząc do jaskini lwa, żeby promować galę.

Update defthomas

Z tego co czytałem pare dni temu, szef Affliction Tom Atencio mówił że UFC utrudnia na każdym kroku w każdy możliwy sposób zorganizowanie im gali w Las Vegas. Tom nie wszedł w szczegóły ale podobno UFC groziło zerwaniem umowy reklamowej wszystkim stacjom radiowym, gazetom itp z którymi współpracują  przy każdej gali w Las Vegas, gdyby te zgodziły się wziąć reklamę gali Affliction.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.