Zając

Poznaliśmy datę walki kolejnego Polaka walczącego dla czeczeńskiej organizacji ACB. 14 maja na gali ACB w Rostowie nad Donem, Adam Zając (MMA 9-2-1, 8. w Rankingu PL) zmierzy się z Alexey`em Efremovem (MMA 15-5).

Zając w ostatniej swojej walce zastopował zapaśnika stylu wolnego – Czeczena Shamkhana Barakhanova (MMA 4-1). Reprezentant Gracie Barra Łódź otworzył pojedynek potężnymi niskimi kopnięciami. Potem trafiał kolanami w klinczu i podbródkowymi. Wreszcie w czwartej minucie starcia udanie obalił Czeczena. W parterze zablokował rękę rywala i rozpoczął egzekucję, którą przerwał dopiero sędzia Łukasz Bosacki. Była to jego 4 wygrana w ostatnich 5 walkach