Na wsparcie fanów MMA liczy jeden z zawodników, który natychmiast potrzebuje krwi. Bez względu na to, jaką posiadasz grupę i w jakim mieście mieszkasz, możesz pomóc! Resztę zrobi tzw. bank krwi.

Wystarczy, że w dowolnej stacji krwiodawstwa w Polsce podacie dane na jakie ma być oddana krew. Krew oddajemy na nazwisko Adam Zając.

Stan Adama jest bardzo ciężki, dlatego wszystkich prosimy o zaangażowanie w tę akcję!

 

Update za stroną widzewtomy.net:

Przed chwilą dotarły do nas pozytywne wieści z Centralnego Szpitala Klinicznego, gdzie od wczoraj przebywa – Adam Zając. Lekarze z Oddział Intensywnej Opieki Medycznej oddali bezpośrednie zagrożenie życia.

Stan zdrowia znanego z występów na galach ACB łodzianina wciąż jest jednak bardzo poważny, dlatego utrzymujemy apel o oddawanie krwi. Dziś w Łodzi może być o to ciężko, ale od jutra stacja przy Franciszkańskiej czeka.

1 KOMENTARZ

  1. Ja tam nic nie mam do tych ustawek kiboli.. Jak chcą się szlachtować – to niech szlachtują.. Chciałbym jednak aby w takich przypadkach – liczyło się tylko indywidualne ubezpieczenie i nie szło wszystko z normalnego funduszu. Ludzie całe życie pracowali a teraz ciężko im się do lekarza dostać…Swoją drogą – mnóstwo ludzi woli w domu zostać – niż iść na stadion z dzieciakami – właśnie przez tą patologię…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.