Po kliknięciu znajdziecie transmisję, relację i wyniki na żywo z gali ACB 54: Supersonic w Manchesterze.

Kolejne świetne wydarzenie rosyjskiej organizacji ACB za nami. Promotorzy z Groznego zrobili kawał roboty na Wyspach Brytyjskich. Jak donoszą nasi redaktorzy, będący na miejscu, atmosfera i doping w Manchester Arena była świetna! Czysto sportowa karta walk idealnie trafiała w podniebienia najbardziej wymagających fanów. Natomiast organizatorzy zaskoczyli ilością pojedynków. Łącznie podczas gali odbyły się 23 pojedynki, które szły jak na taśmie produkcyjnej, bez zbędnego rzępolenia – wydarzenie trwało od godz. 16 do 24, więc dniówka za nami!

Bez wątpienia jeden z najlepszych zawodników wagi średniej na świecie znajdujących się poza UFC – Mamed Chalidow (MMA 33-4-2) po raz kolejny udowodnił jak wartościowym jest fighterem. Fenomenalny Czeczen zafundował sobie najlepszy możliwy powrót po prawie rocznej przerwie – w 21 sekund zdewastował Anglika Luke’a Barnatta (MMA 12-4) w walce wieczoru gali ACB 54: Supersonic w Manchesterze. Reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn nie miał zupełnie problemów z zasięgiem i warunkami wysokiego Anglika. Mistrz KSW w wadze średniej potężnym prawym sierpowym  zatrząsł mistrzem włoskiej organizacji Ventator FC. A kropkę nad i postawił błyskawicznym gradem bomb w stójce. Sędzia Herb Dean w 21 sekundzie przerwał egzekucję!

W derbach Manchesteru Brendan Loughnane (MMA 14-2) widowiskową kombinacją – wysokie kopnięcie – ciosy – kolano na głowę – ciosy zrewanżował się rodakowi Mike’owi Wilkinsonowi (9-4) za porażkę z UFC On Fox z 2012 roku.

Były mistrz KSW, a aktualnie pretendent do mistrzowskiego pasa ACB w kategorii półśredniej Aslambek Saidov (MMA 20-5) dopisał dwudziestą wygraną do rekordu po tym jak pewnie wypunktował na pełnym dystansie Rumuna Iona Pascu (MMA 15-7). Cały pojedynek przebiegał pod dyktando reprezentanta Berkut Arrachion Olsztyn. Saidov trzymał idealnie dystans i przez dwie rundy punktował niskimi kopnięciami i seriami szybkich sierpów. Pod koniec pierwszej odsłony „Bombardierul” poszedł ładnie po sprowadzenie, ale podopieczny duetu Bońkowski – Derlacz natychmiast wstał i dał lekcje zapasów. Czeczen z łatwością obalił i przeszedł do półgardy, z której dewastował Rumuna łokciami i uderzeniami z góry. Zawodnik SBG Ireland nie potrafił zrobić nic co mogło zagrozić olsztynianinowi. W trzeciej rundzie Aslambek dalej kontynuował akcje niskie kopnięcia, ale do wachlarzu kombinacji dorzucił ciosy proste. Dodatkowo pod koniec pojedynkui zapunktował skutecznym obaleniem i kolejnymi uderzeniami z góry.

Największą niespodzianką najprawdopodobniej była porażka wysoko notowanego talentu z Manchesteru Saula Rogersa (MMA 12-2). Anglik odpłynął po gilotynie z rąk zwerbowanego na kilka dni przed galą Aurela Pirtei (MMA 12-8), który zastąpił kontuzjowanego Pata Healy’ego. Wyborny grappler Ali Bagov (MMA 23-10) odwrotnym trójkątem odprawił doświadczonego w klatce Bellatora, utytułowanego zapaśnika Bubbę Jenkinsa (MMA 11-4).

Czołowy polski średni Adam Zając (MMA 9-3-1) nie będzie zbyt dobrze wspominał wyjazdu do Manchesteru, który nieco oddalił go od upragnionego wakującego pasa mistrzowskiego ACB. Popularny „Zajcu” niestety przegrał z Czeczenem Abdul-Rakhmanem Dzhanaevem (MMA 7-1) po interwencji lekarza w drugiej rundzie. Reprezentant łódzkiego Shark bardzo ładnie i ciężko pracował w pierwszej odsłonie. Zając celnie punktował niskimi kopnięciami, kolanami i łokciami w klinczu. Z kolei Czeczen nie pozostawał dłużny i wymieniał uprzejmości – trafił łodzianina lewym prostym, kopnięciem na wątrobę i obrotówką na korpus. Ale wydaje się że pierwsze pięć minut należało do Polaka. W drugiej rundzie to Czeczen zdecydowanie przejął inicjatywę – w klinczu częściej, celniej i mocniej trafiał na głowę „Zajca”. Polak po aktywnej pierwszej odsłonie już mocno krwawił i ciężko oddychał. Sędzia Viktor Korneev po dwóch minutach zatrzymał pojedynek i wezwał lekarza, który przerwał walkę – wskazując m.in. na głębokie rozcięcie na nosie polskiego średniego.

W pojedynku dwóch weteranów UFC, doświadczony Amerykanin Nam Phan (MMA 21-17) poniósł trzecią porażkę z rzędu i niespodziewanie przegrał ze Szkotem Robertem Whitefordem (MMA 14-4) podczas trwającej właśnie imprezy ACB 54: Supersonic w Manchesterze. Faworyzowany były mistrz Pancrase w wadze piórkowej natychmiast poszedł po obalenie za jedną nogę i niefortunnie wpakował się w technikę fightera z Glasgow. Whiteford morderczym uściskiem gilotyny w 21 sekundzie walki uśpił zawodnika o wietnamskich korzeniach.

Transmisja gali na Facebook.com/MMARocks – klik

Walka wieczoru:

83,9 kg: Mamed Chalidow pok. Luke’a Barnatta przez TKO (prawy sierpowy i uderzenia w stójce), runda 1, 0:21. (Herb Dean)

Karta główna:

65,8 kg: Brendan Loughnane pok. Mike’a Wilkinson przez TKO (kolano i uderzenia w parterze),  runda 1, 2:30. (Viktor Korneev)
79 kg: Aslambek Saidov  pok. Iona Pascu przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-28, 29-28), runda 3, 5:00. (Herb Dean) ^
70,3 kg: Aurel Pirtea pok. Saula Rogersa przez poddanie (gilotyna), runda 2, 0:33. (Viktor Korneev)
72,5 kg: Ali Bagov pok. Bubbę Jenkinsa przez poddanie (odwrotny trójkąt nogami), runda 2, 4:01. (Herb Dean) ^
70,3 kg: Joshua Aveles pok. Amirkhana Adaeva przez decyzję, runda 3, 5:00. (Viktor Korneev) *
93 kg: Batraz Agnaev pok. Maxa Nunesa przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1, 2:07. (Herb Dean)
83,9 kg: Abdul-Rakhman Dzhanaev pok. Adama Zająca przez TKO (przerwanie przez lekarza – głębokie rozcięcie nosa), runda 2, 2:15. (Viktor Korneev)
83,9 kg: Andrew Devent pok. Danny’ego Mitchella przez TKO (ciosy młotkowe w parterze), runda 1, 0:35. (Herb Dean)
63 kg: Murad Kalamov pok. Niko Gjokę przez poddanie (trójkąt nogami), runda 2, 0:50. (Viktor Korneev) ^
70,3 kg: Kane Mousah pok. Lewisa Monarcha przez jednogłośną decyzję (30-27, 2 x 29-28), runda 3, 5:00. (Herb Dean)
63,5 kg: Dean Garnett pok. Michaela Tobina przez TKO (obrotówka na wątrobę i cios młotkowy), runda 2, 0:41. (Viktor Korneev) ^
83,9 kg: Ibragim Chuzhigaev pok. Davida Mitchella przez TKO (uderzenia z dosiadu), runda 3, 0:55. (Herb Dean)
65,8 kg: Robert Whiteford pok. Nama Phana przez poddanie (gilotyna w stójce), runda 1, 0:21. (Viktor Korneev)
120,2 kg: Mukhomad Vakhaev pok. Tannera Bosera przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 29-30), runda 3, 5:00.(Herb Dean)
65,8 kg: Shoaib Yousaf pok. Javonne’a Morrisona przez TKO (kopnięcie na korpus i uderzenia w parterze), runda 1, 3:24. (Viktor Korneev)

Karta wstępna:

77,1 kg: Ashley Reece pok. Jamesa Lewisa TKO (uderzenia w parterze), runda 2, 2:43. (Herb Dean)
70,3 kg: Chris Bungard pok. Iaina Feenana przez poddanie (trójkąt nogami), runda 1, 2:41. (Viktor Korneev)
65,8 kg: Azi Thomas pok. Edena Newtona przez TKO (łokcie w parterze), runda 1, 4:46. (Herb Dean)
60 kg: Aaron Aby pok. Conera Higneta przez niejednogłośną decyzję (2 x 29-28, 28-29), runda 3, 5:00. (Viktor Korneev) ^
83,9 kg: Gaz Corran pok. Shauna Hamptona przez jednogłośną decyzję (30-28, 30-29, 29-27), runda 3, 5:00. (Viktor Korneev)
83,9 kg: Jenaid Ebanks pok. Marcina Prostko przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 1:22. (Viktor Korneev)
63,5 kg: Cal Ellenor pok. Declana Williamsa przez techniczne poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 1:46. (Viktor Korneev) ^
62,5 kg: Hamza Bougamza (62,5 kg) vs. Constantine Pitera (62,5 kg) ^

^ – pojedynek w umówionym limicie.
* – pierwotnie Czeczen Amirkhan Adaev zremisował (29-28, 28-29, 29-29) z Joshuą Avelesem, jednak, jak poinformowali organizatorzy na kartach sędziowskich wkradł się błąd. Pojedynek wygrał decyzją Amerykanin.

Transmisja gali na Facebook.com/MMARocks – klik

492 KOMENTARZE

 1. Temat z takim wyprzedzeniem że aż się przestraszyłem, że gala jest w piątek 🙂

  Sorki, jutro ciężki dzień więc przygotowaliśmy wcześniej 🙂

 2. 24 walki, nie za dużo dla większości fanów? Ile taka gala trwa?

  Takie UFC też długo zwykle trwa. Walki na FP zaczynają się ok. 1 w nocy, a gala czasem i 6-tą rano u nas przekroczy. Więc jakieś 5h bite siedzenia na hali jak ktoś przyjdzie na początek. A walk mniej, więcej przerw. A w ACB jednak tych przerw nie ma.

  Skoro 11 walk z karty wstępnej ma trwać od 18 do 20, to te 13 z karty głównej ledwo po 22 się skończy:crazy:

 3. – Liczę na to, że jeden i drugi zaliczą dobrą walkę. Wiadomo, że Mamed wraca po prawie roku, a Aslambek miał niedawno walkę, która niestety nie się nam nie udała. Teraz w ostatniej chwili został zmieniony przeciwnik, bo Cooper chyba w ogóle będzie musiał wycofać się ze sportu i nie będziemy mieli możliwości tego rewanżu. Mamed dobrze pokazał się w sparingach, świetnie przepracował treningi i myślę, że da dobrą walkę. Oczywiście, że liczę na dwa zwycięstwa, ale to są walki.- mówi jeden z trenerów Arrachionu Paweł Derlacz.

  Mamed Chalidow, który ostatnio walczył w maju ubiegłego roku z Azizem Karaoglu z Turcji. Po walce, którą wygrał tylko decyzją sędziów, postanowił zrobić sobie przerwę i odpocząć co najmniej rok. Absencja Mameda w oktagonie trwała jednak krócej i już w sobotę będzie można zobaczyć Chalidowa w walce z Luke Barnattem.

  – Barnatt to dwumetrowy zawodnik i jego zasięg jest niesamowity, ale jesteśmy na to przygotowani. Mamed sparował z wyższymi zawodnikami i ta różnica nie będzie dla niego jakimś szokiem – wyjaśnia Derlacz.

  Aslambek Saidow miał zmierzyć się z Cooperm, z którym przegrał walkę o pas ACB po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziego. Amerykanin jednak nabawił się problemów zdrowotnych i w ostatniej chwili przeciwnik Aslambeka został zmieniony. Organizacja zakontraktowała Iona Pascu z Rumunii, dla którego będzie to debiut w ACB.

  – Na pewno musieliśmy dokonać roszad w taktyce, bo Cooper to zupełnie inny zawodnik, bijący często, mocny fizycznie, w pozycji z lewą nogą do przodu, natomiast Pescu to zawodnik typowo fizyczny, z dużą siłą. Może słabszy kondycyjnie, ale ta siła będzie ogrywała u niego dużą rolę. Kluczowym elementem jest jednak to, że Pescu, podobnie jak Aslam jest mańkutem i wypadły nam te atuty mańkuta. Musieliśmy szybko zorganizować zawodnika do sparingów i Aslambek miał pod nowego zawodnika tylko trzy sparingi. Jest on jednak zawodnikiem kompletnym, bardzo inteligentnym i ta zmiana nie będzie miała większego znaczenia. Na ile udało nam się ten problem ominąć, zweryfikuje sama walka, ale jesteśmy dobrej myśli – wyjaśnia Derlacz. I dodaje:

  – Pewnie, że denerwuję się obiema walkami, ale myślę, że obaj mieli już trudniejszych przeciwników, z którymi sobie radzili, więc teraz też będą musieli sobie poradzić.

  http://sport.egit.pl/artykul/6174/W-sobote-gala-ACB-w-Manchesterze-Beda-walczyli-Chalidow-oraz-Saidow

 4. Po kliknięciu znajdziecie transmisję i wyniki na żywo z gali ACB 54: Supersonic w Manchesterze.

  Transmisja gali na Facebook.com/MMARocks – klik

  Walka wieczoru:

  83,9 kg: Luke Barnatt (83,4 kg) vs. Mamed Chalidov (84,3 kg)

  Karta główna:

  65,8 kg: Mike Wilkinson (65,8 kg) vs. Brendan Loughnane (66,2 kg)

  79 kg: Ion Pascu (78,7 kg) vs. Aslambek Saidov (79 kg) ^

  70,3 kg: Saul Rogers (70,4 kg) vs. Aurel Pirtea (-)

  72,5 kg: Ali Bagov (73,9 kg) vs. Bubba Jenkins (72,1 kg) ^

  70,3 kg: Amirkhan Adaev (70,8 kg) vs. Joshua Aveles (70,6 kg)

  93 kg: Batraz Agnaev (91,9 kg) vs. Max Nunes (93,2 kg)

  83,9 kg: Abdul-Rakhman Dzhanaev (84,1 kg) vs. Adam Zając (83,8 kg)

  83,9 kg: Danny Mitchell (84,3 kg) vs. Andrew Devent (83,9 kg)

  63 kg: Murad Kalamov (63,4 kg) vs. Niko Gjoka (63,5 kg) ^

  70,3 kg: Kane Mousah (70,7 kg) vs. Lewis Monarch (70,4 kg)

  63,5 kg: Michael Tobin (63,3 kg) vs. Dean Garnett (63,4 kg) ^

  83,9 kg: Ibragim Chuzhigaev (84,4 kg) vs. David Mitchell (84,2 kg)

  Karta wstępna:

  65,8 kg: Nam Phan (66,1 kg) vs. Robert Whiteford (66,1 kg)

  120,2 kg: Mukhomad Vakhaev (112,2 kg) vs. Tanner Boser (116,3 kg)

  65,8 kg: Javonne Morrison (65,6 kg) vs. Shoaib Yousaf (66,3 kg)

  77,1 kg: Ashley Reece (75,7 kg) vs. James Lewis (77,5 kg)

  70,3 kg: Iain Feenan (70 kg) vs. Chris Bungard (70,8 kg)

  65,8 kg: Eden Newton (66,2 kg) vs. Azi Thomas (66,5 kg)

  60 kg: Coner Hignet (58,7 kg) vs. Aaron Aby (58,3 kg) ^

  83,9 kg: Shaun Hampton (84,2 kg) vs. Gaz Corran (84,2 kg)

  83,9 kg: Jenaid Ebanks (83,9 kg) vs. Marcin Prostko (83,4 kg)

  63,5 kg: Declan Williams (63,5 kg) vs. Cal Ellenor (63,5 kg) ^

  62,5 kg: Hamza Bougamza (62,5 kg) vs. Constantine Pitera (62,5 kg) ^

  ^ – pojedynek w umówionym limicie

  Transmisja gali na Facebook.com/MMARocks – klik

  Więcej ich matka nie miała??

  :benny:

 5. Korwa jak nie jedna organizacja, co robi 4 gale w roku po kilka walk, to teraz druga w drugim kierunku. Odpalę streama koło 20 i sprawdzę czy daleko jeszcze.

 6. @Tjo, Pirtea wagi nie zrobił. Wniósł 71,2kg, będzie miał obcięte 20% wypłaty, ale walka się odbędzie i to chyba normalnie w lekkiej.

 7. Mam nadzieję że na tyle walk i emocji styknie nam prowiantu :beer:zresztą Al Capone otwarte całodobowo tak że zawsze możemy z bracholem wyskoczyć coś dokupić, za to jutro trzeba będzie ruszyć na rower dla zachowania równowagi  😆

 8. Mam nadzieję że na tyle walk i emocji styknie nam prowiantu :beer:zresztą Al Capone otwarte całodobowo tak że zawsze możemy z bracholem wyskoczyć coś dokupić, za to jutro trzeba będzie ruszyć na rower dla zachowania równowagi  😆

  jak jescze bylem w Polsce, AlCapone zawsze ratowalo mi dupe 😀

 9. Mam nadzieję że na tyle walk i emocji styknie nam prowiantu :beer:zresztą Al Capone otwarte całodobowo tak że zawsze możemy z bracholem wyskoczyć coś dokupić, za to jutro trzeba będzie ruszyć na rower dla zachowania równowagi  😆

  O koleeeego.. Johannes, szanuje..! :beer: Genialne piwerko, chyba sam sobie też dziś zapodam albo Złote Lwy jak znajdę, też z browaru Amber

 10. O koleeeego.. Johannes, szanuje..! :beer: Genialne piwerko, chyba sam sobie też dziś zapodam albo Złote Lwy jak znajdę, też z browaru Amber

  Johannes miodzio :beer:

  Muszę wypróbować tego Złotego Lwa dotychczas nie miałem okazji !!!

 11. Johannes miodzio :beer:

  Muszę wypróbować tego Złotego Lwa dotychczas nie miałem okazji !!!

  ja tam polecam rozpalic dobrego bucha, czyz nie, @yonigga ? :fly::deniro:   ewentualnie Brandy'awka lub Koniaczeek 😀

 12. Trochę nie kumam, start gali o 20? Czy sam main card się zaczyna wtedy?

  Karta główna. Transmisja od 19.30. Sam już się pogubiłem 🙂 Mały bałagan się zrobił. Na vkontakte podali taki kształt karty głównej:

  Walka wieczoru:

  83,9 kg: Luke Barnatt (12-3) vs. Mamed Chalidov (32-4-2)

  Karta główna:

  65,8 kg: Mike Wilkinson (9-3) vs. Brendan Loughnane (13-2)

  79 kg: Ion Pascu (15-6) vs. Aslambek Saidov (19-5) ^

  70,3 kg: Saul Rogers (12-1) vs. Aurel Pirtea (11-8)

  72,5 kg: Ali Bagov (22-10) vs. Bubba Jenkins (11-3) ^

  70,3 kg: Amirkhan Adaev (11-2) vs. Joshua Aveles (24-11)

  93 kg: Batraz Agnaev (3-0) vs. Max Nunes (17-3)

  83,9 kg: Abdul-Rakhman Dzhanaev (6-1) vs. Adam Zając (9-2)

  83,9 kg: Danny Mitchell (19-8) vs. Andrew Devent (14-10)

  63 kg: Murad Kalamov (7-1) vs. Niko Gjoka (12-11) ^

  70,3 kg: Kane Mousah (8-1) vs. Lewis Monarch (7-1)

  63,5 kg: Michael Tobin (12-0) vs. Dean Garnett (7-0) ^

  83,9 kg: Ibragim Chuzhigaev (6-4) vs. David Mitchell (22-6)

  65,8 kg: Nam Phan (21-16) vs. Robert Whiteford (13-4)

  120,2 kg: Mukhomad Vakhaev (4-4-1) vs. Tanner Boser (12-2)

  65,8 kg: Javonne Morrison (2-1) vs. Shoaib Yousaf (1-0)

 13. 63,5 kg: Declan Williams (63,5 kg) vs. Cal Ellenor (63,5 kg) ^

  Cal Ellenor def. Declan Williams via submission (rear-naked choke) at Round 1, 4:16

 14. Okno z ACB, okno z Fen, okno z cohones. Jak ja mam to wszystko pomieścić na moim laptopiku 🙁

  Tak samo jak mieścisz na swojej szczęscie wszystkie dochodzące ciosy

 15. Okno z ACB, okno z Fen, okno z cohones. Jak ja mam to wszystko pomieścić na moim laptopiku 🙁

  Wywal wszystko, zostaw cohones

 16. Tak samo jak mieścisz wszystkie dochodzące ciosy do szczęki

  To są lata treningów i wyrzeczeń. Dwie różne sytuacje.

  Wywal wszystko, zostaw cohones

  Bardzo dobre!

 17. Zabor i Karolina siedzą obok Jima Edwardsa, który transmituje walki karty wstępnej :razz:enn:

  "hehehehehehehehehe hehe hehe" ~ Zabor

 18. mozna sie ustawic ktoregos dnia tylko zebys na palach mnie nie sprzedal:nono:

  Jak dobry towar masz, to się nie bój 🙂

 19. Wie ktos czy jest transmisja w ang tv??

  Saul pisał, że transmisja na YT, czyli pewnie żadna TV w tamtym kraju tego nie transmituje.

  Nie wyświetliła się część pytająca przez jakiegoś ziomka o transmisję TV.

 20. Saul pisał, że transmisja na YT, czyli pewnie żadna TV w tamtym kraju tego nie transmituje.

  chujnia, ale dzieki za inf

  Nie wyświetliła się część pytająca przez jakiegoś ziomka o transmisję TV.

 21. Jak myślicie o której godzinie on walczy :mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed::mamed:?

 22. Ale ja nigdzie nie napisałem, że do to Ciebie jadą 😉

  No na mnie by się nie porwali, bo bym im zrobił z posterunku ojcowiznę

 23. Wrzucicie ten stream do transmisji z komentarzem TJa i Strusa czy mam oglądać u konkurencji bo tam już jest ? 🙂

 24. Przepraszamy za poślizg… jest stream z polskim komentarzem u góry wpisu i tutaj w komentarzach 🙂

 25. cholera nie mam głosu, ktoś wie ocb?

  Na stronie linki z fb włączają się automatycznie bez głosu. Naciśnij po prawo ikonkę w oknie transmisji(tą z głośnikiem i X).

 26. cholera nie mam głosu, ktoś wie ocb?

  A próbowałeś go włączyć?

  Jakość na fb ssie trochę ale za to Tidżej do mnie mówi. Liczę na jakieś kozackie teksty i pozdrowienia.

  @Tidzej

 27. U mnie stream z naszego FB chodzi bez problemów… jedno jakieś małe zacięcie melduję 😉

 28. Oni mają tak szybkie te wyjścia, ze Eto Kavkaz nie zdąży całe zabrzmieć :arch:

  Brakuje tych wind przy wyjściu zawodników. Jakby były to gala trwałaby 2 dni z czego 30 godzin to same wyjścia zawodników.

 29. To dobre, napisałem, że stream na SF działa i ktoś usunął, bo reklamuję inny portal. Przecież TJ od Was komentuje i od Was Dominik Durniat pisał o tej transmisji, no ludzie no:siara:


  "Your post in the thread ACB 54: Khalidov vs Barnatt – transmisja na żywo oraz wyniki z gali was deleted. Reason: Reklama zewnętrznych stron"


  Jakby mi jeszcze zapłacili to bym rozumiał reklamę, a ja tu z dobroci, żeby każdy sobie obejrzał bez problemów:no no: Szczególnie, że transmisja na fp przecież ma problemy, albo w ogóle nie działa.

 30. Mi tylko tnie na Fejsie Rocksów?

  Na fejsie gorzej chodzi. Oglądaj na stronie, tutaj czy innych faktach sportowych

 31. Mi tylko tnie na Fejsie Rocksów?

  Nie, u mnie również jest jakaś chujnia. Wracam na YT, pierdole ten komentarz Piotrka i TJ'a, tam jest przynajmniej płynność obrazu.

 32. Mi tylko tnie na Fejsie Rocksów?

  Mi się nie odpala. Ze Sportowych faktów leci, ale tnie. Angielski też. Szkoda, bo co będzie jak będą główne walki…

 33. Te transmisje na facebooku to jest dramat, co 5 minut umiera stream i trzeba odpalać nowego, pierdolę taką robotę, odpalam YT.

 34. ACB zrobiło skrót z imienia i nazwiska Chalidova :lol:, transmisja na YT ma tytuł:

  ACB 54 (Mamedov vs. Barnatt) in Manchester, England

  Chalid Mamedov dziś w main evencie 😆

 35. Będzie tak rwało nic nie poradzimy, realizator na hali ma problemy techniczne. Hehehe… Coś w deseń KSW.tv powinniście się już przyzwyczaić.

 36. Będzie tak rwało nic nie poradzimy, realizator na hali ma problemy techniczne. Hehehe… Coś w deseń KSW.tv powinniście się już przyzwyczaić.

  Oglądam

  na facebooku SP od dobrych 40 minut i nie zanotowałem ani jednego zacięcia. Może to wy macie problemy techniczne z realizatorem ;)?

 37. Oglądam

  na facebooku SP od dobrych 40 minut i nie zanotowałem ani jednego zacięcia. Może to wy macie problemy techniczne z realizatorem ;)?

  Dokładnie… też mam już dobre 30 minut bez problemów.

 38. Dokładnie… też mam już dobre 30 minut bez problemów.

  No i sobie wykrakałem. Stream mi padł 😀

  Daje wam ostatnią szansę, potem spierdalam na jutuba 😉

 39. Pierwsza gala na cohones jest adrenalina

  Pytanie z dupy… ma ktoś Tiramisu? Opierdoliłbym tak pod galę  😉 Dobry event. Ciekawe o której się skończy?

 40. Pany, ile jeszcze czasu do Mameda orientacyjnie?

  2,5 h zakladajac, ze walki beda trwaly 15 minut. Ale rownie dobrze moze byc juz za godzine 😕

 41. Ale oni tu klepią te walki w ksw to między walkami to jakieś wywiady albo reklamy albo jakieś przerwy techniczne a tu jedni nie wyszli z klatki a już następni zaczynają wchodzić

 42. Ale kurwa lekki wpierdol Zajcu zaliczył… Wiedział że rywal jest mocnym stójkowiczem a chciał się z nim mierzyć w jego płaszczyźnie? Chyba Zabor układał plan na walkę:no no: Zajcu miał dosyć i dobra decyzja sędziego. Zdrowie przyda się jeszcze na następne walki…

 43. Kiedy walczy Abu Hamza bin Talal Aziz Aslam?mega skurwiel znam z treningu ,co go poddaje to granat wyciaga z ochraniacza na jajka i mowi zebym klepal bo rozpierdoli caly gym i niebedzie niczego

 44. Działa komuś ten stream w pl? Z którejkolwiek ze stron?

  Tak, na stronie rocks w temacie z wynikami acb bez problemu mi działa, a neta mam do dupy

 45. Działa komuś ten stream w pl? Z którejkolwiek ze stron?

  Z głównej nie idzie. Ja oglądam z fb mmarocks

  A tak w ogóle to witam, oglądamy:

  – streem jest

  – czipsy są

  – piwo się kończy

 46. Ziomeczek z rekordem 3-0 porobił typa z rekordem 17-3:DC: Niby rekordy nie walczą, ale i tak beczka fhoy. Te czeczenopodobne brodacze, to jednak przechuje.

 47. siemanko, pierwszy raz ogladam acb i rewelacja ! zajebisty poziom, oprawa w porzadku i bez przerw leci

  Mam to samo. Super sprawa

 48. Ktoś wie czy można cofnąć transmisję do wcześniejszych walk ?

  Można wejdź na yt wpisz acb mma i tam możesz oglądać od dowolnej minuty

 49. Każdą gale acb można zatytułować muzułmanie kontra reszta świata

  Supersonic brzmi bardziej światowo.

 50. Wie ktoś co z Larkinem?

  Skąd Wy tego LL wzięliscie? Jakby ACB go podpisało to już by to ogłosiło.

 51. Skąd Wy tego LL wzięliscie? Jakby ACB go podpisało to już by to ogłosiło.

  Ktoś się podjarał, bo jebnął sobie zdjęcie z matchmakerem czy coś w ten deseń.

 52. Mega klimat oglądać gale ACB na żywo. Tempo walk jest zajebiste, nigdy nie widziałem czegos takiego. Byłem fanem wcześniej ale teraz na prawdę polecam każdemu taki event 🙂

 53. Wiemy, że nigdy 😉 chyba, że w workach na ziemniaki.

  No i bardzo dobrze,że nie wprowadzą walk bab, tylko poziom by zaniżały.

 54. Mega klimat oglądać gale ACB na żywo. Tempo walk jest zajebiste, nigdy nie widziałem czegos takiego. Byłem fanem wcześniej ale teraz na prawdę polecam każdemu taki event 🙂

  Rok temu na Torwarze, nie byłeś…?

 55. Dobre pytanie… @duubertowa jest na miejscu, więc na świeżo po gali może zapytać organizatora. Prosimy! 🙂

  Tylko niech nie zapomni się odpowiednio ubrać przed wywiadem… niewierna! :DC:

 56. Bagov pierdolony dzikus! Mój ulubiony zawodnik z ACB:bayan::bomb::applause: Boa dusiciel kurwa…

  Z ACB najlepszy Askar Askarov, młody, zdolny, wszystko przed nim. Mam nadzieję, że nie zatrzyma się w miejscu.

 57. Ja pierdolę mega niespodzianka! Kurwa a koleś dowiedział się o walce jakoś parę dni temu… a dziwiłem się że Rogers nie dostał jeszcze walki o pas:jon:

 58. Skąd Wy tego LL wzięliscie? Jakby ACB go podpisało to już by to ogłosiło.

  Z wykopalisk. Pytam po prostu czy ktoś coś wie odnośnie jego dalszej kariery. Nie dopisuj dodatkowych zdań, których tu nie ma. Co Ty taki kogut jesteś, he? :chuck:

 59. Padł strim mmaroksów. Poratujecie czymś?

  Odświeżaj FB, jak stream pada, to po chwili pojawia się nowy

 60. Czy wygra czy przegra – jakoś nie żal mi braku Saidova w KSW. Rzemieślnik jakich wielu, spektakularnych postępów nie widać.

 61. Odświeżaj FB, jak stream pada, to po chwili pojawia się nowy

  Niby jest, ale tym razem to pokaz slajdów. Chyba zostanę przy tym na youtube.

 62. Dla kogo kurwa ? z niego taki Polak jak ze mnie Niemiec.

  dla Polaka, ma obywatelstwo polskie, mowi po polsku, wychowal sie w Polsce, placi podatki w Polsce i godnie reprezentuje Polske

  BRAWO ASLAN

 63. Za każdym razem jak widzę trenerów Arrachionu to się zastanawiam czy te ich brody to jest ich własna decyzja czy też dostali propozycję nie do odrzucenia. :mamed::śmiech:

 64. Niby jest, ale tym razem to pokaz slajdów. Chyba zostanę przy tym na youtube.

  No, przez dłuższy czas było dobrze, a teraz znowu lipa…

 65. dla Polaka, ma obywatelstwo polskie, mowi po polsku, wychowal sie w Polsce, placi podatki w Polsce i godnie reprezentuje Polske

  Co? :śmiech:

 66. dla Polaka, ma obywatelstwo polskie, mowi po polsku, wychowal sie w Polsce, placi podatki w Polsce i godnie reprezentuje Polske

  BRAWO ASLAN

  Nie ma obywatelstwa chyba

 67. TJ ze strusiem to do kotleta chyba sobie pogadają, skoro stream siada.

  Może chociaż podcast nagrają :dobry:

  Potem pewnie będzie dostępny materiał jako zwykłe wideło.

 68. dla Polaka, ma obywatelstwo polskie, mowi po polsku, wychowal sie w Polsce, placi podatki w Polsce i godnie reprezentuje Polske

  BRAWO ASLAN

  Asłan nie ma polskiego obywatelstwa

 69. dla Polaka, ma obywatelstwo polskie, mowi po polsku, wychowal sie w Polsce, placi podatki w Polsce i godnie reprezentuje Polske

  BRAWO ASLAN

  Ale ma brode i niech wypierdala. Zobaczysz co te ciapate skurywsyny zgotują niedługo w całej Europie, jebać ich.

 70. dla Polaka, ma obywatelstwo polskie, mowi po polsku, wychowal sie w Polsce, placi podatki w Polsce i godnie reprezentuje Polske

  BRAWO ASLAN

  ale ty pierdolisz

 71. tam w narozniku rywala Saidova – to był pan od konora ?

  bo cos mi sie wydaje, ze to wlasnie byl cavanagh

  potwierdzam

 72. ktos tu pisał o Askarze Askarovie

  sprawdzilem goscia i :razz:enn:

  ciekawe czy by najebał Mysze z UFC, albo Magomeda Bibulatova (Mistrza Wsof)

 73. Ale ma brode i niech wypierdala. Zobaczysz co te ciapate skurywsyny zgotują niedługo w całej Europie, jebać ich.

 74. nie ubliżaj mi kurwiu i sam masz morde

  dzieciaku zastanow sie co piszesz. zostales zjechany jak pies za bycie rasista

 75. zmienili wynik wali avelesa na jego zwyciestwo z remisu za zgoda przegranego

  :travolta: to taki żart … ?  za zgoda przegranego ?

 76. ktos tu pisał o Askarze Askarovie

  sprawdzilem goscia i :razz:enn:

  ciekawe czy by najebał Mysze z UFC, albo Magomeda Bibulatova (Mistrza Wsof)

  Myszy nikt nie da rady.

 77. potwierdzam

  Tak, to Kavanagh. Pascu trenuje w SBG.

  W takim razie ciekawi mnie stosunek muslimów do niego. Bo jak wiecie, albo i nie wiecie – gościu jest wielkim ateistą i jeszcze to propaguje. A dla nich taki człowiek, który nie wierzy w boga… to jak zwierzę, albo i jeszcze gorzej. No niestety, takie są fakty.

 78. dzieciaku zastanow sie co piszesz. zostales zjechany jak pies za bycie rasista

  Nie wiem czy rozumiesz co to słowo oznacza – "rasizm" przecież saidow jest biały jak śnieg.

 79. W takim razie ciekawi mnie stosunek muslimów do niego. Bo jak wiecie, albo i nie wiecie – gościu jest wielkim ateistą i jeszcze to propaguje. A dla nich taki człowiek, który nie wierzy w boga… to jak zwierzę, albo i jeszcze gorzej. No niestety, takie są fakty.

  pewnie hejtują jak mogą a za kamerą marzą o nożu w plecy 😉

 80. dzieciaku zastanow sie co piszesz. zostales zjechany jak pies za bycie rasista

  Nie jestem rasistą i dzieciakiem tym bardziej, nikt mnie nie zjechał a Ty co? latasz u Mamedziora na myjni?

 81. Brendan fajnie się zrewanżował. Dobry fajter, zauważyłem go już podczas występów w BAMMA. Niech mu się wiedzie.

 82. Nie jestem rasistą i dzieciakiem tym bardziej, nikt mnie nie zjechał a Ty co? latasz u Mamedziora na myjni?

  przyzwyczaja się chłopina do bycia kufar, czyli podnóżkiem brodatych w państwach islamskich 😉 nie szczeka na swojego pana, może mu żony nie wyruchają jak będzie  dobrze służył.

  koniec off topa teraz wisienka na torcie

 83. dla Polaka, ma obywatelstwo polskie, mowi po polsku, wychowal sie w Polsce, placi podatki w Polsce i godnie reprezentuje Polske

  BRAWO ASLAN

  Pewnie dlatego na lotnisku musi wypełniać papier Non EU passenger 🙂

 84. Pewnie dlatego na lotnisku musi wypełniać papier Non EU passenger 🙂

  nie, to mohamed wypełnia tak papierek na swój bagaż 😉

 85. gładziuchno mohamad, nazwa big slow zobowiązuje, borys niestety podobnie poleci, ale po dłuższej walce.

 86. Rozjebał. Borys będzie miał ciężko. Ale nie zapominajmy też o tym, że Barnatt przed tym pojedynkiem był w chuj przeceniany.

  Piękny występ.

 87. Starczyło widać stuknąć z jednej strony, żeby się baniak kiwnął i jedno ucho przeważyło. Potem już gładko poszło.

 88. Bardzo mi się podobało, że nie rzucił się z gradem ciosów jak jakiś narwaniec, przez takie zachowania widać, że ma chłodną głowę i traktuje to wyłącznie jako sport. Świetna robota!

 89. ale to boli, ze nigdy nie zobaczymy go w UFC… co za talent, w tym wieku i taka szybkość.

  Brawo Mamed, gratulacje.

 90. Myślę, że UFC stoi przed nim otworem!

  Młody jest, ma jeszcze czas. Niech zbuduje rekord i podłapie doświadczenia w jakiejś mniejszej organizacji (np w KSW).

 91. Hahaha blondi nie ogarnęła po chuj ją wpuścili do klatki.

  To chyba druga kobieta, po Magdzie, która była na gali. A tu jeszcze tak blisko, bo w klatce. Nie ma co się dziwić, że się strachała:mamed:

 92. Bardzo mi się podobało, że nie rzucił się z gradem ciosów jak jakiś narwaniec, przez takie zachowania widać, że ma chłodną głowę i traktuje to wyłącznie jako biznes. Świetna robota!

  Poprawiłem. Wkradł się błąd, według którego Mamed powinien być w UFC.

 93. Wiadomo – Luke żadna gwiazda, ale nikt nie powie że Mamed nie miał potencjału na top 5 UFC a może nawet przy pewnej dozie szczęścia na majstra. Nie jest to potencjał na miarę Jona Jonesa ale myślę, że w całej karierze mógłby pas zdobyć.

 94. Ten sam cios po którym Materla zaczął tańczyć 🙂 Kurcze jak Borys też wyłapie takiego gonga na początku to pójdzie spać od razu.

 95. Mamed zawsze wygląda super na tle kelnerów. Można się zachwycać bo robi to zajebiście ale Jotko by mu dojebał

 96. Wiadomo – Luke żadna gwiazda, ale nikt nie powie że Mamed nie miał potencjału na top 5 UFC a może nawet przy pewnej dozie szczęścia na majstra. Nie jest to potencjał na miarę Jona Jonesa ale myślę, że w całej karierze mógłby pas zdobyć.

  Bispinga by ujebał

 97. I co kurwie niedowiarki? The King is back! Tak samo będzie z Borysem…

  Chłopie co ty wypisujesz, nie wiem co za baran był za barnatem, przecież to było do przewidzenia, big slow kontra szybki mohamed jak nie w stójce to by go wykręcił jak precla. Ja nawet 10% mu nie dawałem

 98. wygląda na to że Mamedowi przerwa dobrze zrobiła. Barnatt nawet nie jęknął. jak w takiej formie Mamed wyjdzie do walki na stadionie to nie wróżę wielkich szans Borysowi

 99. Generalnie wątpię aby Rajewski stójkowo przygotował Borysa na Mameda. Liczę na to , że Mamedowi uda się zrzucić do tych 77.

 100. Mamed zawsze wygląda super na tle kelnerów. Można się zachwycać bo robi to zajebiście ale Jotko by mu dojebał

  Z całą sympatią do Krzycha, ale myślę że nie sądzę

 101. Świetna gala ogólnie, ACB cały czas idzie w górę. Co do Mameda to dobrze, że szybko się skończyło, dzięki czemu nie storpeduje to walki w KSW.

 102. Gość dostał jednego z najlepszych średnich poza UFC, no ale oczywiście walczył z kelnerem, zjebami jestescie i tyle

 103. Mańkowski padnie tak samo jak pompowany na światowej klasy zawodnika Michał "Jestem bestią w 84kg" Materla. Borys nie ma żadnych argumentów w tej walce.

  Ciekawe jakby KSW podpieprzyło FEN-owi Hadasia i zorganizowali walkę z Mamedem. Mogłoby być ciekawie.

  ACB to jest to co chcę oglądać – walki wchodzą jedna po drugiej bez żadnych przerywników, reklam, wywiadów i innych dupereli. Na ogromny plus zasługują również komentatorzy zarówno w polskiej jak i zagranicznej wersji. Przynajmniej nie musiałem słuchać tego wieśniackiego "ŁOOOOOO" czereśniaka Jurasa, którego seplenienie również pretenduje go do bycia komentatorem.

 104. Poprawiłem. Wkradł się błąd, według którego Mamed powinien być w UFC.

  Po części się zgadzam, a z drugiej strony rozumiem Mameda. Każdy chce zarobić, kariera zawodnika nie jest wieczna, a wiele lat mu już nie zostało.

 105. ACB wyrosla w moich oczach na druga organizacje MMA na swiecie, wyzej jest tylko UFC.

  Gala 10/10 duzo skonczen, naprawde topowe MMA. To powinno leciec w TV a nie jakies cyrki

 106. Mańkowski padnie tak samo jak pompowany na światowej klasy zawodnika Michał "Jestem bestią w 84kg" Materla. Borys nie ma żadnych argumentów w tej walce.

  ACB to jest co co chcę oglądać – walki wchodzą jedna po drugiej bez żadnych przerywników, reklam, wywiadów i innych dupereli. Na ogromny plus zasługują również komentatorzy zarówno w polskiej jak i zagranicznej wersji. Przynajmniej nie musiałem słuchać tego wieśniackiego "ŁOOOOOO" czereśniaka Jurasa, którego seplenienie również pretenduje go do bycia komentatorem.

  Dobra robota Franz/ Bień

 107. ACB wyrosla w moich oczach na druga organizacje MMA na swiecie, wyzej jest tylko UFC.

  Na świecie może tak, ale we wszechświecie najlepsze jest KejEsDablju (teraz robiom gale na stadionie najwienkszom we wszechswiecie)…

 108. Z całą sympatią do Krzycha, ale myślę że nie sądzę

  Zobacz kogo pokonał Krzycho a kogo Mamed.  Porównaj poziom przeciwników i sądź.

  Aaa Notourius to wszytko jasne #żart

 109. Mamed zawsze wygląda super na tle kelnerów. Można się zachwycać bo robi to zajebiście ale Jotko by mu dojebał

  Jotko go jedzie 30-27 albo ko po dzwonie jak na mccrorym

 110. Jotko go jedzie 30-27 albo ko po dzwonie jak na mccrorym

  Jotko do niedawna męczył się z zawodnikami poziomu Barnatta.

 111. Gość dostał jednego z najlepszych średnich poza UFC, no ale oczywiście walczył z kelnerem, zjebami jestescie i tyle

  Janusz idź już spać. Tak wiemy….KSW to najlepsza organizacja na świecie a Mamed wciąga nosem czołówkę UFC.

 112. Chłopie co ty wypisujesz, nie wiem co za baran był za barnatem, przecież to było do przewidzenia, big slow kontra szybki mohamed jak nie w stójce to by go wykręcił jak precla. Ja nawet 10% mu nie dawałem

  Ty sobie mogłeś dawać i 1%. Poczytaj lepiej komentarze od chwili ogłoszenia walki do dzisiaj…

 113. … Borys nie ma żadnych argumentów w tej walce. …

  Niestety masz rację, Mamed będzie się z nim bawił i skończy tak jak będzie chciał. Borys miał problemy z poukładanym rzemieślnikiem Asłanem, a co dopiero z większym, szybszym i lepszym Khalidovem.

 114. Jedną walkę miał słabą i rzesza forumowiczów już spisała Mameda na emeryturę, pomijając ogólną histerie antymamedową, której nawet nie chce mi się komentować, bo wstyd. Zwyczajnie się cieszę, że legenda wciąż jest żywa, że urwał głowę Bartnattowi, jak pewnie wielu miałem pewne obawy, ale wyszło zajebiście 🙂

 115. Zobacz kogo pokonał Krzycho a kogo Mamed.  Porównaj poziom przeciwników i sądź.

  Aaa Notourius to wszytko jasne #żart

  Krzycho też ma duże uszy więc to tak jakby Mamed już go pokonał :fly:

 116. ten "ogór" w dodatku nigdy nie przegrał przed czasem, zawsze decyzjami. Do dzisiaj

  Nie przez przypadek wyjebali go z UFC 😉 A o dziurawej obronie Barnatta mówiło się już od dawna :]

 117. Janusz idź już spać. Tak wiemy….KSW to najlepsza organizacja na świecie a Mamed wciąga nosem czołówkę UFC.

  Marna prowokacja:kis:

 118. Gość dostał jednego z najlepszych średnich poza UFC, no ale oczywiście walczył z kelnerem, zjebami jestescie i tyle

  Jednego z najlepszych Poza UFC może tak ale zajrzyj do sherdoga jaki to z niego kozak . żaden

 119. Zobacz kogo pokonał Krzycho a kogo Mamed.  Porównaj poziom przeciwników i sądź.

  Aaa Notourius to wszytko jasne #żart

  haha żart. Fajnie, ze Jotko radzi sobie w UFC ale jedynym poważnym zawodnikiem z jakim wygrał to był Leites.

 120. Gość dostał jednego z najlepszych średnich poza UFC, no ale oczywiście walczył z kelnerem, zjebami jestescie i tyle

  Barnatt wypadł z UFC po 3x przegranych po decyzjach i to po dwóch splitach. Pełna zgoda z Tobą mimo, że tamte czasy wydają się odległe.

 121. Jotko do niedawna męczył się z zawodnikami poziomu Barnatta.

   no a teraz rozbija Leitesów i uwala byków jak Mccrory,jest młody i sie rozwija a swój prime ma dopiero przed sobą,ATT,jasno postawione cele,doceniam Mameda ale tak jak mówiłem,30-27 Jotko

 122. Po części się zgadzam, a z drugiej strony rozumiem Mameda. Każdy chce zarobić, kariera zawodnika nie jest wieczna, a wiele lat mu już nie zostało.

  Kurde nienawidzę tego tłumaczenia. W UFC płacą ryżem i ziemniakami czy jaki chuj?

  Jeżeli Mamed został dla pieniędzy to znaczy że nie wierzył w to, że mógł cokolwiek zdziałać w UFC. Bo gdyby w to wierzył to by tam wyjechał z perspektywą zajebistych pieniędzy po kilku świetnych walkach. Tyle.

  ACB wyrosla w moich oczach na druga organizacje MMA na swiecie, wyzej jest tylko UFC.

  Gala 10/10 duzo skonczen, naprawde topowe MMA. To powinno leciec w TV a nie jakies cyrki

  Na swojej stronie tak też o sobie piszą.

 123. wyrecytować trzykrotnie "kiełbasu na bar" nie zapomniał, skubany, w końcu gala w państwie prawie brodatym

 124. Ty sobie mogłeś dawać i 1%. Poczytaj lepiej komentarze od chwili ogłoszenia walki do dzisiaj…

  a przepraszam, faktycznie byli naiwniacy 😉

 125. haha żart. Fajnie, ze Jotko radzi sobie w UFC ale jedynym poważnym zawodnikiem z jakim wygrał to był Leites.

  A z jedynym poważnym z jakim wygrał Mamed był Karaoglu

 126. Barnatt wypadł z UFC po 3x przegranych po decyzjach i to po dwóch splitach. Pełna zgoda z Tobą mimo, że tamte czasy wydają się odległe.

  I zmiażdżył go jak amatora Munoz, który odchodził na emeryturę. Mamed zaprezentował się rewelacyjnie, ale nie róbmy kosiora z Barnatta. Niestety o prawdziwej wartości Mameda się już nie przekonamy ponieważ kilka lat temu wybrał taką drogę jaką wybrał.

 127. bardzo lubię Krzyśka Jotkę, ale nie wiem czy jest na poziomie Mameda. talentem Czeczen go na pewno zjada. jak można pisać, że barnatt to ogór? to jeden z najlepszych rywali jakich można ściagnąc Mamedowi. niektórym już zjebizm zasłonił oczy. żal za ufc będę miał do niego ever, ale nikt mu nie ma prawa odebrać sportowej klasy. no zabił dziś. Borys RIP

 128. Tak was czytam i zastanawiam się czemu na siłę staracie się umniejszyć Mamedowi umiejętności. Zabił Barnetta. Jedna gorsza dyspozycja z Karaoglu w przeciągu dłuugich lat, każdemu może się zdarzyć. Nikogo lepszego poza UFC nie dostanie. Myślę, że pomimo lat byłby w czołówce średniej w UFC. I nie sądzę, że taki Jotko by go poskładał. Jedyny konkretniejszy zawodnik to Leites, reszta to średniaki. Nie chcę umniejszać Krzychowi, bo mu tak samo kibicuję ale nie widziałbym jego zwycięstwa z Mamedem.

 129. Mamed pierdolona bestia. Można o nim wiele mówić, nie lubic go, ale do walki to on jest stworzony. I tylko gdybać można, co by było gdyby trafił do UFC…

 130. A z jedynym poważnym z jakim wygrał Mamed był Karaoglu

  nie twierdzę, ze Mamed bił się ze światową czołówką ale pisanie "kogo to pokonał Krzycho a kogo Mamed " tak jakby Jotko bił się z jakimiś tuzami a Mamed z nikim jest śmieszne. Poza tym uważam, ze jednak Mamed miał odrobinę lepszych przeciwników niz Jotko póki co.

 131. Dzisiaj w wygraną Jotki nie wierzę, może za 2-3 lata, jak się otrzaska w walkach na wysokim poziomie.

 132. Tak was czytam i zastanawiam się czemu na siłę staracie się umniejszyć Mamedowi umiejętności. Zabił Barnetta. Jedna gorsza dyspozycja z Karaoglu w przeciągu dłuugich lat, każdemu może się zdarzyć. Nikogo lepszego poza UFC nie dostanie. Myślę, że pomimo lat byłby w czołówce średniej w UFC. I nie sądzę, że taki Jotko by go poskładał. Jedyny konkretniejszy zawodnik to Leites, reszta to średniaki. Nie chcę umniejszać Krzychowi, bo mu tak samo kibicuję ale nie widziałbym jego zwycięstwa z Mamedem.

  Jedna gorsza dyspozycja bo, nie oszukujmy się walczył z ogolonym "brodatym" to i nie potrafił się nagle bić.

 133. Niestety masz rację, Mamed będzie się z nim bawił i skończy tak jak będzie chciał. Borys miał problemy z poukładanym rzemieślnikiem Asłanem, a co dopiero z większym, szybszym i lepszym Khalidovem.

  Ja widzę przebieg tej walki następująco: Borys zapewne będzie szedł po obalenie a to tylko woda na młyn dla Mameda, który dobrze kula się w parterze a w szczególności będąc na plecach. Mój typ to Mamed przez poddanie  (jakiś soczysty trójkącik albo balaszka).

 134. Niestety o prawdziwej wartości Mameda się już nie przekonamy ponieważ kilka lat temu wybrał taką drogę jaką wybrał.

  Prawie 37 lat też swoje robi. Jak na swój wiek i być może nigdy nie odkryte jeszcze większe umiejętności(tak jak odeszła Asia z Olsztyna) takich zawodników jak Barnatt wciąga nosem co widać.

 135. Ja widzę przebieg tej walki następująco: Borys zapewne będzie szedł po obalenie a to tylko woda na młyn dla Mameda, który dobrze kula się w parterze a w szczególności będąc na plecach. Mój typ to Mamed przez poddanie  (jakiś soczysty trójkącik albo balaszka).

  A może go kolanem porobi? Ma wiele opcji, jedna lepsza od drugiej. Ciekawe jak Borys będzie kombinował, czy postawi na zapasy, czy na swoją ruchliwą stójkę?

 136. I zmiażdżył go jak amatora Munoz, który odchodził na emeryturę…

  Nooo, akurat tam to Luka lekko wydymali gwoli ścisłosci

  W sensie, że sędziowie decyzją?

 137. Ja mu nic nie umniejszam na siłę bo to łatwizna i oczywista oczywistość.  Teraz zabije malutkiego Boryska a w grudniu kolejnego emeryta z dupy i legenda się podtrzyma kolejny rok. Szkoda że się nie dowiem jakie miejsce by miał w UFC i dla tego mnie złości to jako kibica i mam żal do Czeczena. Miejsce w UFC bez pomocy sterydów oczywiście

 138. A tu takie coś znalazłem przetrząsając internet. Mamed trenuje chłopaczka z Berkutu (zdaje się, że to brat Yusufa Raisova)…

 139. Mamed to talent jeden na… nie dowiemy się ile, bo nie poszedł do UFC. Co najmniej jest w 11 na 7.2 mld. Jotko ma jeszcze 9 lat do Mameda i jest w 12 z 7,2 mld… Nie dowiemy się ile by osiągnął Mamed, ale dowiemy się który może być Krzysiek. Cieszmy się ze zwycięstw, nawet tych częściowo polskich.

 140. Ej, oglądałem powtórki kilka razy i faktycznie to wyglada tak jakby wykrzykiwał  "Allahu Akbar" 😀

  Bardzo bardzo dziwne wiesz chociaż co to znaczy ???

 141. Mamed to talent jeden na… nie dowiemy się ile, bo nie poszedł do UFC. Co najmniej jest w 11 na 7.2 mld. Jotko ma jeszcze 9 lat do Mameda i jest w 12 z 7,2 mld… Nie dowiemy się ile by osiągnął Mamed, ale dowiemy się który może być Krzysiek. Cieszmy się ze zwycięstw, nawet tych częściowo polskich.

  Co to za laseczka obija worek 😀 ? Modelka czy zawodniczka ?

 142. Żart roku? Przecież Mark przejechał się po nim jak czołg.

  Zmiażdżył, przejechał jak czołg???? Chyba przez mgłę tą walkę oglądałeś. Mark dostał splita na nową drogę życia, żadnej dewastacji tam napewno nie było

 143. Ej, oglądałem powtórki kilka razy i faktycznie to wyglada tak jakby wykrzykiwał  "Allahu Akbar" 😀

  Nie znam dokładnie tej religii, ale widocznie to ich zwyczajne podziękowanie do ich boga(w sumie oznaczają "bóg jest wielki"). Pamiętam jak wlazł na wywiad kiedyś szef ACB po którejś z gal do klatki i pierwsze co powiedział to właśnie 3 razy te słowa. Za samo gadanie takich rzeczy nie ma go co oczerniać, bo jednak jest wierzący. Byle by nie przesadzał z jakimiś hymnami isis(o ile to zrobił).

 144. swoją drogą to nawet fajnie, ze Mamed jest w ACB bo , widac , ze kase mają i mu moze będą ściągać naprawdę mocnych rywali a nie tak jak w naszym cyrku

 145. Ej, oglądałem powtórki kilka razy i faktycznie to wyglada tak jakby wykrzykiwał  "Allahu Akbar" 😀

  A co miał wykrzykiwac skoro jest muzułmaninem? Jezu Chryste?

 146. Bardzo bardzo dziwne wiesz chociaż co to znaczy ???

  Wiem doskonale, ale wykrzykiwane takie słowa na głos w obecnych czasach znaczą mniej więcej tyle samo co "niebezpieczeństwo"

  Żart roku? Przecież Mark przejechał się po nim jak czołg.

  Zmiażdżył, przejechał jak czołg???? Chyba przez mgłę tą walkę oglądałeś. Mark dostał splita na nową drogę życia, żadnej dewastacji tam napewno nie było

  Dobra, koniec tematu bo ty o jakiś splitach tu gadasz. Chyba mówimy o innej walce.

 147. Wy tam dalej hipotetyczne gadki o Mamedzie w kółko to samo. Tymczasem na gali kilka ciekawych prospektów, zastanawia mnie Agnaev bo kowadło w łapie ma ciężkie.

 148. Co to za laseczka obija worek 😀 ? Modelka czy zawodniczka ?

  Nie mam zielonego pojęcia, ale gif tak fajny że trafił na sygne:) jak ją znajdziesz to daj znać;)

 149. Wy tam dalej hipotetyczne gadki o Mamedzie w kółko to samo. Tymczasem na gali kilka ciekawych prospektów, zastanawia mnie Agnaev bo kowadło w łapie ma ciężkie.

  Agnaev to kolejny z fabryki kaukaskich dzików. Cieszy mnie też udany powrót Alego Bagova 😉 Warto obserwować jak potoczy się ich dalsza kariera.

 150. Dobra, koniec tematu bo ty o jakiś splitach tu gadasz. Chyba mówimy o innej walce.

  ok, ok, z tym splitem się rozpędziłem, co nie zmienia faktu, że nie był tam uszatek gwałcony. Swoją drogą cieszyłem się, ze wygrał Munoz. Koniec

 151. Wiem doskonale, ale wykrzykiwane takie słowa na głos w obecnych czasach znaczą mniej więcej tyle samo co "niebezpieczeństwo"

  Dobra, koniec tematu bo ty o jakiś splitach tu gadasz. Chyba mówimy o innej walce.

  Generalnie u gościa który ostatnio mówił że przy każdej ważniejszej decyzcji zastanawia się czy to zgodne z jego wiąrą to raczej nie jest dziwne. Jest po prostu praktykującym muzułmaninem.

 152. no a teraz rozbija Leitesów i uwala byków jak Mccrory,jest młody i sie rozwija a swój prime ma dopiero przed sobą,ATT,jasno postawione cele,doceniam Mameda ale tak jak mówiłem,30-27 Jotko

  Mcrory to słabiak a Leites jest jednowymiarowy .  Myśle,że Khalidov by pokonał Jotko bez większych problemów

 153. Przeceniacie wielu zawodników tylko poprzez przyklejona łatkę UFC.

  Jakby odbyła się walka Bisping vs Khalidov i miałbym postawić dom to poszedlby na Mameda. Inaczej byłoby w walce z Rockholdem ale to Anglik jest mistrzem

 154. Przeceniacie wielu zawodników tylko poprzez przyklejona łatkę UFC.

  Jakby odbyła się walka Bisping vs Khalidov i miałbym postawić dom to poszedlby na Mameda. Inaczej byłoby w walce z Rockholdem ale to Anglik jest mistrzem

  Trochę argument z dupy bo Hrabia uwala z większością zawodników. Choć fakt, trzy litery UFC na niektórych tu mega mocno działają…

 155. Ten kierownik ACB to jakiś bogacz zdaje się? Rzucić jakąś bańkę Barnattowi, żeby ten się nie bronił i nagle zapomniał jak się walczy, to raczej go stać chyba? Serio pytam.

 156. Ten kierownik ACB to jakiś bogacz zdaje się? Rzucić jakąś bańkę Barnattowi, żeby ten się nie bronił i nagle zapomniał jak się walczy, to raczej go stać chyba? Serio pytam.

  Trenowałeś kiedyś sporty walki?

  Serio pytam.

 157. Mozna nie lubic islamisty, ale kunsztu rowniez nie mozna mu odmowic. Gratulacje. Podobalo mi sie!

 158. ACB całkiem interesujaca organizacja, walka za walka bez opraw i zbędnej gadaniny. Bede sledził i oby jak najwięcej dobrych zawodników tam trafiało równiez z PL.

 159. ACB całkiem interesujaca organizacja, walka za walka bez opraw i zbędnej gadaniny. Bede sledził i oby jak najwięcej dobrych zawodników tam trafiało równiez z PL.

  Less show, more fighting przecież 🙂

 160. Proponuje wbić na muzułmańską galę i wykrzyczeć "Jezus Chrystus królem świata!" albo coś w ten deseń i czekajcie na reakcje 😎

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.