Organizacja ACB nie odeszła od planów organizacji gal w systemie PPV, a nawet właśnie poczyniła ku temu pierwsze kroki – pierwszą galą, jaka odbędzie się w systemie pay-per-view będzie gala ACB 89 z udziałem Piotra Strusa oraz Daniela Omielańczuka.

View this post on Instagram

✅ACB will now move to Pay Per View. Keep supporting the promotion and watch our first PPV on Sept 8th! Because of the cancellation of multiple events due to some logistical issues, we received a lot of messages from fight fans, who was offered us help by giving us some great advice. We'll need that support in the future, because starting from the event in Krasnodar ACB is launching it's own PPV platform ACBWorld. From now on all events will be streamed through the PPV platform and there will be no free live streams. The events will be shown on TV only after they are over. It will be easy to purchase a paid subscription. You will just need to download an ACBWorld App, which supports iOS, Android and Smart-TV. Soon, after the app will be tested it'll be available to download shortly. Please follow the updates after downloading, as at the first stage of functioning it will be regularly updated and improved based on your feedback. The PPV cost will be determined after agreement with you, our fight fans! So we're asking all MMA fans to voice their opinion on the cost of ACB 89 PPV! Also we're asking all ACB fans to support us in this undertaking, together we'll get the league to a new level and we will continue to deliver exciting fights for the fans around the world! #acbmma #acb

A post shared by ACB MMA (@acb_mma) on

ACB przejdzie na PPV. Wspierajcie organizację i oglądajcie nasze pierwsze PPV 8 września.

Z powodu anulowania kilku gal w wyniku pewnych problemów logistycznych, otrzymaliśmy wiele wiadomości od fanów, którzy zaoferowali nam pomoc dając nam cenne rady. Będziemy potrzebowali tego wsparcia w przyszłości, ponieważ od gali w Krasnodarze uruchamiamy własną platformę PPV ACBWorld. Odtąd wszystkie wydarzenia będą transmitowane przez platformę PPV i nie będzie żadnych transmisji na żywo za darmo. Gale będą wyświetlane w telewizji dopiero po ich zakończeniu. Łatwo będzie można zakupić płatną subskrypcję. Wystarczy pobrać aplikacje ACBWorld, która obsługuje iOS, Androida i Smart-TV. Już wkrótce, jak tylko aplikacja zostanie przetestowana, będzie można ją pobrać. Należy postępować zgodnie z aktualizacjami po pobraniu, ponieważ na pierwszym etapie funkcjonowania będzie on regularnie aktualizowany i ulepszany na podstawie opinii użytkowników. Koszt PPV zostanie ustalony po uzgodnieniu tego z wami, naszymi fanami! Dlatego prosimy wszystkich fanów MMA o wyrażenie opinii na temat kosztów PPV gali ACB 89! Prosimy również wszystkich fanów ACB, aby wspierali nas w tym przedsięwzięciu, wspólnie wyniesiemy organizację na nowy poziom i nadal będziemy dostarczać ekscytujące walki fanom na całym świecie.

Pierwotnie ACB miało wdrożyć system PPV od anulowanej gali ACB w Londynie. Jeszcze w czerwcu tego roku Baysangur Edelbiev informował w programie Puncher, że największa rosyjska organizacja zamierza organizować od trzech do pięciu gal w tym systemie, jednak najwidoczniej plany te uległy zmianie i Absolute Championship Berkut całkowicie przejdzie na taką formę transmisji swoich gal. Póki co nie wiadomo ile wyniesie koszt subskrypcji.

42 KOMENTARZE

 1. Przewiduje, ze po zapoznaniu sie z wynikami sprzedazy w Polsce z organizacji zniknie wiekszosc naszych zawodnikow 😉

 2. Mnie zastanawia CO się stanie z Polskimi klubami które za $$$ przechrzsciły się na BERKUT ?

  Jeżeli dofinansowania się skończą to wrócą do starej nazwy ?

 3. Mnie zastanawia CO się stanie z Polskimi klubami które za $$$ przechrzsciły się na BERKUT ?

  Jeżeli dofinansowania się skończą to wrócą do starej nazwy ?

  Tak

 4. Nie wstyd trochę tak się sprzedawać jak Q…… ?

  Nie. To normalna sprawa. Jest sponsor, jest reklama, kurestwa tu nie ma

 5. mniej gal i teraz te rozpiski obu eventów (Krasnodar, Moskwa) to są mega sztosy! jeżeli nikt się nie wysypie (zwłaszcza nasi) to nawet 5 dych zapłacę!

 6. Ciekawe kto kupi PPV? Polscy kibice trochę może kupią, ale nie chce mi się wierzyć, że brodaci kibice wyłożą swoje ruble lub petrodolary. Poza tym, instalować ruskie apki? Trochę strach

 7. Na galę przychodzi garstka osov, jedyna szansa odbić coś z PPV. Trzymam kciuki ale czarno to widzę :tiphatb:

 8. Nie. To normalna sprawa. Jest sponsor, jest reklama, kurestwa tu nie ma

  Reklama a zmiana nazwy klubu to chyba różnica.

  Czy Ty zmieniłeś imię na PKP  ?

 9. mniej gal i teraz te rozpiski obu eventów (Krasnodar, Moskwa) to są mega sztosy! jeżeli nikt się nie wysypie (zwłaszcza nasi) to nawet 5 dych zapłacę!

  Już podaję nr karty rosyjskim czeczenom.

  I właśnie odpadł jeden z nielicznych :mamed:

 10. Nie wstyd trochę tak się sprzedawać jak Q…… ?

  Kto jak kto ale taki byzne$man jak Ty powinien rozumieć podstawy wszechświata . . .

 11. Kto jak kto ale taki byzne$man jak Ty powinien rozumieć podstawy wszechświata . . .

  Honor na pierwszym miejscu, jak się Andrzej nie będziesz szanował to i pinindzyów nie będziesz miał.

 12. Honor na pierwszym miejscu, jak się Andrzej nie będziesz szanował to i pinindzyów nie będziesz miał.

  Zgadza się, ale tu nie ma miejsca na honor, żaden trener ani zawodnik nie zmienił nazwiska na BERKUT ani nie zapuścił wielkiej brody (prawie), a nazwy firm czy organizacji są płynne. . . przecież wiesz

 13. Ppv to model dla kibica w kapciach, którego wydanie danej kwoty nie boli. Ilu kibiców w kapciach ma ACB, nawet nie wiedzą że coś takiego jest

 14. No i biorąc pod uwagę jaka była wrzawa, że trzeba było zapłacić 5 zł za Babilon na Ipli to powodzenia 😀

 15. Jak te gale na YT leciały to oglądało je z 1000 osob. W PPV bedzie może z 10.

  na yt 1000 na vk 10000 plus facebook ale tam nigdy nie zwracałem uwagi ile osób to sledzi

 16. na yt 1000 na vk 10000 plus facebook ale tam nigdy nie zwracałem uwagi ile osób to sledzi

  ile myślisz ludzi kupi to ppv z tych oglądajcych?  😆

 17. ile myślisz ludzi kupi to ppv z tych oglądajcych?  😆

  mało mnie to obchodzi ile osób to kupi:roberteyeblinking:

 18. mało mnie to obchodzi ile osób to kupi:roberteyeblinking:

  Nie wierze Ci. Pewnie, że Cie to obchodzi. Na pewno byś sie cieszył jakby dużo sprzedali. 😆

 19. ile myślisz ludzi kupi to ppv z tych oglądajcych?  😆

  Nawet jeżeli 1/10 co jest bardzo optymistycznym założeniem, to z 20k daje 2k. Nie wiem jaka będzie cena ale nawet jeśli coś koło 40zl to przychód 80k zł, pomniejszony o koszty transmisji its, opłaci im jedną walkę, no góra dwie. Pozdro 658.

  ACB się zwija. Chociaż FEN w ppv jest większym żartem. W zasadzie to największym żartem w polskim MMA dotychczas.

 20. Nawet jeżeli 1/10 co jest bardzo optymistycznym założeniem, to z 20k daje 2k. Nie wiem jaka będzie cena ale nawet jeśli coś koło 40zl to przychód 80k zł, pomniejszony o koszty transmisji its, opłaci im jedną walkę, no góra dwie. Pozdro 658.

  ACB się zwija. Chociaż FEN w ppv jest większym żartem. W zasadzie to największym żartem w polskim MMA dotychczas.

  No raczej nie , było kilka kwiatów – pseudo biznesmenów . Nie przesadzajmy .

 21. Nawet jeżeli 1/10 co jest bardzo optymistycznym założeniem, to z 20k daje 2k.

  jeszcze acb lecialo w ruskiej tv na boec i match-tv wiec tych ludzi moze byc troche wiecej

 22. No raczej nie , było kilka kwiatów – pseudo biznesmenów . Nie przesadzajmy .

  Nie FEN jest największym żartem, ale FEN w PPV. To różnica.

 23. Wypasacze kóz dopiero skumali, że jest coś takiego jak PPV, a KSW ma PPV od 10 lat i zarabia miliony. Tak się robi biznes, tak trzeba żyć. Jeśli UFC jest w dupie, to ACB się tam urządziło i już dawno zrobiło parapetówkie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.