Organizacja ACB ogłosiła terminarz gal na drugie półrocze 2017 roku. Rosyjscy promotorzy od stycznia zorganizowali już dziewięć imprez, w maju odbędą się kolejne dwa wydarzenia – sobotnie ACB 61 w Sankt Petersburgu i odwołane ACB 59 z Osetii zawita do Groznego, do tego gala z numerem 62. Najlepsza rosyjska organizacja w 2017 roku zaserwuje kibicom jeszcze trzynaście imprez!

Niestety w grafiku czeczeńskiego potentata MMA nie znalazła się gala w Polsce. W Rosji odbędą się zaledwie trzy gale – dwukrotnie w Groznym i w Moskwie. W Europie Zachodniej organizacja Mairbeka Khasieva pojawi się już w lipcu w angielskim Newcastle, oprócz tego w Szwecji i Niemczech. Czeczeni zadebiutują na rynkach azjatyckich – w Chinach i Japonii, na jesieni odbędzie się gala w Meksyku i Brazylii, a w grudniu planowana jest gala w Australii.

ACB 63 – Anglia, Newcastle, 1 lipiec.

ACB 64 Young Eagles – Chiny, 8 lipiec.

ACB 65 – Ontario, Kalifornia, USA, 23 lipiec.

ACB 66 Young Eagles – Grozny, Rosja, 5 sierpień.

ACB 67 – Grozny, Rosja, 19 sierpień.

ACB 68 – Japonia, 9 wrzesień.

ACB 69 Young Eagles – Kazachstan, 23 wrzesień.

ACB 70 – Szwecja, 7 październik.

ACB 71 – Meksyk, 21 październik.

ACB 72 Young Eagles – Niemcy, 4 listopad.

ACB 74 – Brazylia, 18 listopad.

ACB 73 Young Eagles – Australia, 2 grudzień.

ACB 75 – Moskwa, Rosja, 16 grudzień.

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.