acb

Informacja prasowa:

Na gali ACB 46 Young Eagles w Olsztynie w walce wieczoru Adrian Zieliński (16-4) zawalczy z Islamem Makoevem (7-1-1). Makoev jest utalentowanym grapplerem z Rosji. Na co dzień trenujący w K DOJO WARRIOR TRIBE Makoev sześć z siedmiu swoich wygranych walk zakończył poddaniem.

Kolejne bardzo mocne zestawienie na gali ACB w Olsztynie to walka Rasul Yakhyaev (10-3) vs. Łukasz Rajewski (6-2). Pochodzący z Czeczeni Rasul Yakhyaev jest bardzo ciężką przeprawą dla Rajewskiego, dwudziestopięcioletni Yakhyaev świetnie walczy w każdej płaszczyźnie, kilka razy pokazał, że potrafi w dobrym tempie przewalczyć pełen dystans. Rajewski za to jest na fali zwycięstw, cztery wygrane pod rząd, z czego trzy w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut zapowiadają świetną walkę z Czeczenem.

Na Gali ACB z przydomkiem Young Eagles zawsze dajemy szansę młodym perspektywicznym zawodnikom. Tak samo będzie i tym razem, na gali w Olsztynie zobaczymy walkę między innymi reprezentującego Berkut Arrachion Olsztyn Marcina Jabłońskiego (3-1), który zmierzy się z młodym adeptem WCA Fight Team Armenem Stepanianem (3-1).

Bilety na gale będą dostępne od 16.08 na Ticketpro i Eventim.

9 KOMENTARZE

  1. Fajnie jakby Longer mógł zaprezentować się w swoim kraju i dopisać kolejne szybkie KO do rekordu :boss:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.