Bislan.Isaev.Entrance.M-1

W dniu wczorajszym zawrzało w rosyjskim internecie. Po publikacji zdjęć Beslana Isaeva (MMA 31-7), na których widać zawodnika przykrytego ręcznikami, pojawiły się plotki o jego śmierci. Dla każdego fana sportów walki jest to dość oczywisty obrazek, który przedstawia ścinanie wagi przed ważeniem. Zawodnik nagrał film, w którym wyjaśnia całą sytuację.

Przypomnijmy, że Isaev to bohater walki wieczoru gali Absolute Championship Berkut 13, która już 31. stycznia odbędzie się w Płocku.

Poniżej prezentujemy nadinterpretowane zdjęcie oraz film wyjaśniający sytuację.

isaev

7 KOMENTARZE

 1. Ciekawy pomysl na promocje gali, ktos probowal juz czegos takiego w przeszlosci 🙂 ?

 2. W zasadzie to chyba dobrze, że nie umarł, bo planuję wybrać sie na tą galę/

 3. Rozje**nda ;-D Za takie szukanie sensacji i uśmiercanie człowieka powinni zdrowo beknąć finansowo. Może by więcej myśleli zanim coś podobnego i niezweryfiowanego palną.

 4. Jest nowe zestawienie na tej gali.

  "Powoli zamykamy kartę walk naszej gali Absolute Championship Berkut 13: Polska vs. Rosja, która odbędzie się już 31 stycznia w Płocku.
  Miło nam poinformować, że w wadze lekkiej mocny Czeczen Amirkhan Adaev (6-1) skrzyżuje rękawice z młodziutkim Ukraińcem Tarasem Sapą (9-2). Gwarantujemy dynamiczne starcie w stójce, bowiem obaj zawodnicy wywodzą się z formuł uderzanych. Reprezentant groźnieńskiego Berkutu jest Mistrzem Rosji w Taekwondo, z kolei utalentowany 23-latek z Iwano Frankowska to Mistrz Ukrainy w Kickboxingu i Muay Thai!"
  za FB ACB.

 5. Naprawdę takie coś zasługuje na oddzielny news? To nawet do newsów userów nie pasuje. Tania skóra by pasowała najlepiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.