007_dj_linderman_and_anthony_johnson.0

Dwaj weterani wagi ciężkiej, Mike Kyle i DJ Linderman podpisali umowy z czeczeńską organizacją Absolute Championship Berkut.

32-letni DJ Linderman (MMA 19-10) jest dobrze znany fanom MMA w Polsce. Amerykanin dwukrotnie walczył u nas z mocnym Michałem Kitą. Linderman niespodziewanie pokonał go w 2013 roku na gali Fighters Arena 8 ale w rewanżu do jakiego doszło kilka miesięcy później na TFL 2 to polski zawodnik był górą. Od czasu drugiej walki z Kitą, Linderman walczy ze zmiennym szczęściem wygrywając trzy z sześciu ostatnich walk.

35-letni Mike Kyle (MMA 21-13) w MMA zasłynął głównie z brutalnego stylu walki oraz licznych fauli które doprowadziły w pewnym momencie nawet do publicznych apeli o niekontraktowanie go i zakończenie jego kariery. Ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2015 roku na gali WSOF 22 w której przegrał przez decyzję z Cliffordem Starksem.

Obaj zawodnicy podpisali umowy na przynajmniej trzy walki w ACB.

10 KOMENTARZE

  1. I dwaj goście, którzy będą stali i się nawalali, więc albo Longer zamaluje albo pójdzie spać w 30 sekund. Ale teraz wydaje mi się, że ACB chce go przymierzać do rewanżu o pas po tym skopał tego grubaska z Niemiec.Kyle już ma walkę na najbliższej gali z Goltsovem, który też niedawno podpisał z nimi kontrakt. Widać ACB zaczyna brać pod uwagę ciężkich, jak zobaczyli te fajerwerki w ich ostatniej walce o pas.

  2. Fakt, ze zawodnik niejako relegowany z KSW stoczy walke z rywalem mocniejszym niz mistrz tej organizacji w obronie pasa, najlepiej swiadczy o tym jak wysoki poziom sportowy oferuje ACB. Powodzenia Longer!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.