CzeczeńskaAbsolute Championship Berkut nie zwalnia tempa. Organizacja postanowiła zakontraktować byłych zawodników UFC – Dennisa Sivera oraz Efraina Escudero.

Siver (MMA 21-10) to prawdziwy weteran organizacji UFC dla której stoczył 20 walk w tym z Conorem McGregorem w 2015 roku. W ostatniej swojej walce pokonał na gali UFC Fight Night 112 wracającą do sportu legendę MMA B.J.Penna. Ten niemiecki zawodnik rosyjskiego pochodzenia zadebiutuje na gali ACB 75 w Niemczech.

Efrain Escudero (MMA 28–12) to zwycięzca programu TUF 8 z 2008 roku. W trakcie swojej kariery walczył z sukcesami dla największych organizacji MMA na świecie jak Bellator MMA oraz UFC. Po przegranej walce z Kevinem Lee gali UFC 197 opuścił największą organizację MMA na świecie i zaliczył 4 zwycięstwa w 5 walkach na mniejszych galach w Europie i USA. Escudero debiut w ACB zaliczy 18 listopada na gali ACB 74 w Wiedniu.

 

4 KOMENTARZE

  1. Nie oszukujmy się, taki Siver wbijając do KSW przejął by od razu pasek tej największej organizacji we wszechświecie i mogło by się okazać, że wtedy KSW jest jednak z dupie.

  2. Sivera wyjebali czy skończył mu się kontrakt bo jakoś nie zanotowałem informacji, że nie występuje już "we w dupie" ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.