Chociaż Ben Askren zapowiedział, że odchodzi na sportową emeryturę, postanowił jednak nie zamykać całkowicie drzwi do ewentualnego powrotu. Najpierw dużo mówił o potencjalnej walce z Georgesem St. Pierrem w UFC, a następnie zaczął wspominać o możliwości powrotu do walk, tym razem jednak na jego celowniku znalazł się Rory MacDonald z Bellatora.

Wygląda na to, że Askren w swoich planach związanych z powrotem do walk jest wspierany przez organizację One Champioship, której jest mistrzem.

Chatri Sityodtong, szef organizacji One w rozmowie z International Business Times został zapytany o ewentualną walkę Askrena z mistrzem innej organizacji i potwierdził, że Matt Hume, wiceprezes One, prowadził takie rozmowy.

Jestem otwarty na starcie mistrz kontra mistrz. Wiem, że Matt Hume rozmawiała z Daną Whitem o potencjalnej walce Bena z GSP.  Wiem też, że Matt rozmawiał również ze Scottem Cokerem, z którym ja także miałem okazję pomówić o pojedynku mistrz kontra mistrz. Zobaczymy co z tego wyniknie.

O ewentualnych starciach, w który rywalizowaliby z sobą mistrzowie różnych organizacji, szef One mówił już wiele razy. Na razie jednak nie udało mu się doprowadzić do żadnego takiego pojedynku.

8 KOMENTARZE

 1. Trochę to wygląda, jak by Askren chciał zrobić skok na kasę i wszędzie płacze za jakąś większą walką.

  Wielki mistrz przechodzi na emeryturę, a za chwilę zaczyna się żebranie o walkę u innych. Słabo.

 2. Trochę to wygląda, jak by Askren chciał zrobić skok na kasę i wszędzie płacze za jakąś większą walką.

  Z tego co wiem kasy mu nie brakuje, to raczej podrażniona duma bo w jego karierze brakuje wyzwań.

 3. Z tego co wiem kasy mu nie brakuje, to raczej podrażniona duma bo w jego karierze brakuje wyzwań.

  No widziałem jego zdjęcie z Lambo, ale jeśli chciał wyzwań, to dlaczego nie walczył w UFC? Teraz to już trochę musztarda po obiedzie.

 4. No widziałem jego zdjęcie z Lambo, ale jeśli chciał wyzwań, to dlaczego nie walczył w UFC? Teraz to już trochę musztarda po obiedzie.

  Dana za nim nie przepada, dlatego nigdy nie trafił do UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.