Chociaż Ben Askren zapowiedział, że odchodzi na sportową emeryturę, postanowił jednak nie zamykać całkowicie drzwi do ewentualnego powrotu. Najpierw dużo mówił o potencjalnej walce z Georgesem St. Pierrem w UFC, a następnie zaczął wspominać o możliwości powrotu do walk, tym razem jednak na jego celowniku znalazł się Rory MacDonald z Bellatora.

Wygląda na to, że Askren w swoich planach związanych z powrotem do walk jest wspierany przez organizację One Champioship, której jest mistrzem.

Chatri Sityodtong, szef organizacji One w rozmowie z International Business Times został zapytany o ewentualną walkę Askrena z mistrzem innej organizacji i potwierdził, że Matt Hume, wiceprezes One, prowadził takie rozmowy.

Jestem otwarty na starcie mistrz kontra mistrz. Wiem, że Matt Hume rozmawiała z Daną Whitem o potencjalnej walce Bena z GSP.  Wiem też, że Matt rozmawiał również ze Scottem Cokerem, z którym ja także miałem okazję pomówić o pojedynku mistrz kontra mistrz. Zobaczymy co z tego wyniknie.

O ewentualnych starciach, w który rywalizowaliby z sobą mistrzowie różnych organizacji, szef One mówił już wiele razy. Na razie jednak nie udało mu się doprowadzić do żadnego takiego pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.