Mariusz Pudzianowski opowiada o przygotowaniach do walki na KSW w Dublinie i o tym, czy UFC chciało podpisać z nim umowę:

27 KOMENTARZE

 1. " On będzie chciał w stójce ja będę chciał w parterze, a może ja będę chciał w parterze" :???::facepalm:

 2. Jak ktoś nie ma czasu słuchać całości i wyczekiwać na moment z UFC to informuję, że Mariusz UFC ma w Polsce i nie zamierza nic zmieniać.

 3. ta jasne, jakby on przeszedł USADĘ, i z całym szacunkiem to mówię, bo w obecnej organizacji żadnego reżimu trzymać się nie musi.

 4. Wczoraj fota jak z mistrzostw kulturystyki,dzis konferencja i wywiad. A podczas konferencji i wywiadu ciagle mu chodzą ręce lub nogi. Dobrze chyba "dodatkami" się dopakował.

 5. "On będzie chciał w stójce, ja będę chciał w parterze, a może ja będę chciał w parterze" Kocham wywiady z Pudzianem :DC:

 6. " On będzie chciał w stójce ja będę chciał w parterze, a może ja będę chciał w parterze" :???::facepalm:

  "On będzie chciał w stójce, ja będę chciał w parterze, a może ja będę chciał w parterze" Kocham wywiady z Pudzianem :DC:

  :fjedzia:

 7. Ale mimo tego, że ciągle od lat mówi co mówi, to dodaje kolorytu scenie mma w pl. Ma górę hajsu, a nie odpuszcza treningów . Ma zaparcie w sobie i za to trzeba go szanować mimo że ma 40 lat.

  Dla porównania, różal od trzech lat mówi że ma lat 40 hehehe

 8. Walka o pas się Pudziao jak najbardziej należy. Ale nie, lepiej ściągnąć brazylijskiego króla nokautu co nie ma żadnej walki w Federacji i z miejsca dać mu ts'a. Żenada. Mario będziesz mistrzem, wierzę!

 9. Walka o pas się Pudziao jak najbardziej należy. Ale nie, lepiej ściągnąć brazylijskiego króla nokautu co nie ma żadnej walki w Federacji i z miejsca dać mu ts'a. Żenada. Mario będziesz mistrzem, wierzę!

  byłoby to jakieś ukoronowanie wysiłku, ja nie mam nic przeciwko, z pasem na półkę nad kominkiem idzie na zasłużoną emeryture.

 10. przesłuchałem te liczne wywiady z tych targów w ten weekend  (najbardziej mi się ten z Normanem podobał), ale mam wrażenie, że chłopcy niektórzy są jakby wytresowani przez amatorów namiotów:

  – Pudzian – ja mam UFC w Polsce (jako KSW)

  – Oswiecimski – najwieksza federacja w Europie i bardzo prestiżowa

  – Materla – bardzo poważna organizacja

  – Juras – WOOOOOOOO, ale awantura

  tylko Norman powiedział prawdę w taki inteligenty sposób, UFC ma produkt globalny więc mnóstwo zawodników, KSW jest małe, ma mało zawodników, więcj jest lepsza atmosfera i lepiej o nich dbają.

  jak myślą naprawdę:

  – Pudzian – przecież ta USADA mnie zajebie, a dzieciaki nie będą mnie szanować jak sie dowiedzą, że kłuje się w dupe. Bo na razie tylko Mirek o tym powiedział, więc wszyscy mówimy, że jest nienormalny z samurajem na czele

  – Oswiecimski – jestem już starym dziadem, co rusza sie jak żel betonowy kloc, sypneli kasa, troche ich jeszcze podoiłem, więc moge mówić, że ziemia jest płaska, swoje zarobiłem, bardziej niż burneika sie nie skompromituje więc jest ok

  – Materla – no wiem, że UFC jest zajebiste, zapierdalałem do Rockholda mieszkając w jakiejś norze, żeby sie doszlifować i serce mówiło, że mógłbym tam paru z UFC zlać, ale troche przeskrobałem, jak się nie odczepią to UFC mnie wyleje, a młody nie jestem, dalej będę walczył z brazylijskimi królami nokautu o których nigdy nie słyszałem

  – Juras – Maciek $#@$#$ nie wysłałeś mi skryptu i musze z głowy lecieć, a Sokodju mi troche manto spuścił, więc łatwo nie jest

 11. " On będzie chciał w stójce ja będę chciał w parterze, a może ja będę chciał w parterze" :???::facepalm:

  pudzian jak coś powie to czasami trzeba głębszej rozkminy na to.

 12. Ma zaparcie w sobie i za to trzeba go szanować mimo że ma 40 lat.

  To normalnie po 40-tce już nie należy się ludziom szacunek?:travolta:

 13. Myślę, że Pudzian lepszy by rekord w UFC wykręcił niż CM Punk

  Patrząc na stan wagi ciężkiej możliwe że rekord byłby lepszy, lecz najpierw musiałby zostać dopuszczony a z tym byłby problem zważywszy na to że masy na mleku i samym "stejku" nie zrobił.