15 kwietnia podczas gali UFC on FOX 24, która odbędzie się w Kansas City, Ronaldo Souza zmierzy się z Robertem Whittakerem. Brazylijczyk chciałby w przyszłości zawalczyć o pas, ale jak sam mówi, jeśli ma czekać to woli dostać jeszcze jakiś pojedynek w międzyczasie. Zestawienie Michaela Bispinga z Georgesem St-Pierre’em na pewno odwlecze w czasie ewentualne plany walki o pas Souzy, co nie wzbudza jego entuzjazmu. W rozmowie z serwisem Combat, „Jacare” powiedział:

Czułem, że może do tego dojść. Tak na prawdę, w UFC może zdarzyć się wszystko. To co mnie zastanawia, to nie samo zestawienie, niech sobie walczą. Zastanawia mnie to, że GSP nigdy nie walczył w 185 funtach, zawsze powtarzał, że jest na to za mały. Stchórzył przed Andersonem Silvą, każdy o tym wie. Teraz wraca i chce walczyć w 185 funtach. Ok. niech tak będzie. Chcesz walczyć, zawalcz ze mną?.Jestem tu, przyjdź i walcz. Jestem pewny, że nie zdasz tego testu. Zawalcz z Yoelem Romero. Pokonaj go i wtedy zawalcz z Bispingiem. On teraz będzie walczył o pas. To dziwne i złe dla naszej kategorii wagowej.

Souza dodał, że najbliższa walka mistrzowska zupełnie go nie interesuje.

Chciałbym, żeby ich pojedynek zakończył się podwójnym nokautem. Chrzanić ich. Nie dbam o to starcie. Tak samo mówiłem, gdy Bisping miał walczyć z Danem Hendersonem. Mam to gdzieś, nie będę nawet tego oglądał.

32 KOMENTARZE

 1. kibicuję w tej walce bispingowi (mimo, że go nie lubię) bo chcę zobaczyć jak dostaje od romero/souzy.

  Przecież jak Bisping to wygra to już będzie taką samozwańczą legendą, że już nigdy z pretendentem nie zawalczy… Tylko money fights

 2. Najlepiej jak  GSP wypadł by z powodu kontuzji. Tylko że wtedy Bisping też nabawił by się blizej nieokreślonego urazu.

 3. Przestań płakać i zrób cokolwiek, żeby zdobyć w UFC pozycję Bispinga albo Conora. Chętnie zobaczę wtedy jak odmawiasz super fightu za bańkę, bo przecież pretendent czeka w pojedynku za 90 kafli.

 4. Najlepiej jak  GSP wypadł by z powodu kontuzji. Tylko że wtedy Bisping też nabawił by się blizej nieokreślonego urazu.

  Myślę że wtedy Bisping nie wziął by żadnej innej walki i wolał by czekać.   Chociaż może naszego Jotko by się nie przestraszył :crazy:

 5. Przestań płakać i zrób cokolwiek, żeby zdobyć w UFC pozycję Bispinga albo Conora. Chętnie zobaczę wtedy jak odmawiasz super fightu za bańkę, bo przecież pretendent czeka w pojedynku za 90 kafli.

  Jeśli mnie pamięć nie myli 7-8 zwycięstw z rzędu, potem nieszczęsny split z Romero i dwa zwycięstwa…  Także Aligator nie "płacz", zajmij się walką i zrób "cokolwiek"  !  Zapytaj Bispinga jak się trzeba zgłosić na zastępstwo do walki o pas, ewentualnie jak przekonać Danke żeby pozwolił Ci zrobić rewanż z Jorge Patino bo Ci  "siedzi w głowie". Jeśli jednak chcesz być na samym szczycie musisz zdobyć pas danej kategorii wagowej i stwierdzić, że nie masz tam już przeciwników ! Następnie zrobić walkę w catch-weight wjebać a potem wygrać walkę o pas innej kategorii. Podsumowując, musisz załatwić sobie takie walki które Cię ustawią. Czytaj cohones żebyś wiedział kiedy płaczesz, obsrałeś zbroję, kiedy masz wziąć walkę bo przecież walczy się z każdym kogo dadzą ?! Tak na prawdę nic nie osiągnąłeś i nie osiągniesz bo nie umiesz angielskiego i nie masz 2m fanów na fb, choć w sumie Aldo miał  ale i tak mu to nie pomogło więc daruj sobie…  Jeśli nic nie podziała to zapukaj hejterowi do drzwi.  Na zakończenie pamiętaj, że cokolwiek zrobisz jesteś brazolem, favela i wg się nie nadajesz.

  😀

 6. Genialne.Życzyć komuś źle.

  Piszę to jako fan GSP. Naprawdę nie rozumiem na chuj wraca walczyć. Zszedł ze sceny w najlepszym momencie a teraz będzie tylko dużym nazwiskiem w rekordach obecnych zawodników.

 7. Było kiedyś podwójne KO, na tym poziomie ?

  W UFC kojarzę chyba jeden przypadek, Gray Maynard vs Rob Emerson na finale któregoś TUFa. Emerson odklepał po slamie Maynarda, który sam siebie nim znokautował.

 8. W UFC kojarzę chyba jeden przypadek, Gray Maynard vs Rob Emerson na finale któregoś TUFa. Emerson odklepał po slamie Maynarda, który sam siebie nim znokautował.

  Podobnym przypadkiem było starcie Hughes vs Newton. Emmanuel miał dopięty trójkąt nogami i został znokautowany poprzez slam, jednak Hughes zdążył na moment odpłynąć na skutek duszenia

 9. Genialne.Życzyć komuś źle.

  A mógłby wypaść. Wtedy prawowity pretendent Yoel by wskoczył. Taki tam dar od Boga

 10. A mógłby wypaść. Wtedy prawowity pretendent Yoel by wskoczył. Taki tam dar od Boga

   Wtedy Bisping też by złapał kontuzję :deniro:

 11. Jeśli mnie pamięć nie myli 7-8 zwycięstw z rzędu, potem nieszczęsny split z Romero i dwa zwycięstwa…  Także Aligator nie "płacz", zajmij się walką i zrób "cokolwiek"  !  Zapytaj Bispinga jak się trzeba zgłosić na zastępstwo do walki o pas, ewentualnie jak przekonać Danke żeby pozwolił Ci zrobić rewanż z Jorge Patino bo Ci  "siedzi w głowie". Jeśli jednak chcesz być na samym szczycie musisz zdobyć pas danej kategorii wagowej i stwierdzić, że nie masz tam już przeciwników ! Następnie zrobić walkę w catch-weight wjebać a potem wygrać walkę o pas innej kategorii. Podsumowując, musisz załatwić sobie takie walki które Cię ustawią. Czytaj cohones żebyś wiedział kiedy płaczesz, obsrałeś zbroję, kiedy masz wziąć walkę bo przecież walczy się z każdym kogo dadzą ?! Tak na prawdę nic nie osiągnąłeś i nie osiągniesz bo nie umiesz angielskiego i nie masz 2m fanów na fb, choć w sumie Aldo miał  ale i tak mu to nie pomogło więc daruj sobie…  Jeśli nic nie podziała to zapukaj hejterowi do drzwi.  Na zakończenie pamiętaj, że cokolwiek zrobisz jesteś brazolem, favela i wg się nie nadajesz.

  😀

 12. Jeśli mnie pamięć nie myli 7-8 zwycięstw z rzędu, potem nieszczęsny split z Romero i dwa zwycięstwa…  Także Aligator nie "płacz", zajmij się walką i zrób "cokolwiek"  !  Zapytaj Bispinga jak się trzeba zgłosić na zastępstwo do walki o pas, ewentualnie jak przekonać Danke żeby pozwolił Ci zrobić rewanż z Jorge Patino bo Ci  "siedzi w głowie". Jeśli jednak chcesz być na samym szczycie musisz zdobyć pas danej kategorii wagowej i stwierdzić, że nie masz tam już przeciwników ! Następnie zrobić walkę w catch-weight wjebać a potem wygrać walkę o pas innej kategorii. Podsumowując, musisz załatwić sobie takie walki które Cię ustawią. Czytaj cohones żebyś wiedział kiedy płaczesz, obsrałeś zbroję, kiedy masz wziąć walkę bo przecież walczy się z każdym kogo dadzą ?! Tak na prawdę nic nie osiągnąłeś i nie osiągniesz bo nie umiesz angielskiego i nie masz 2m fanów na fb, choć w sumie Aldo miał  ale i tak mu to nie pomogło więc daruj sobie…  Jeśli nic nie podziała to zapukaj hejterowi do drzwi.  Na zakończenie pamiętaj, że cokolwiek zrobisz jesteś brazolem, favela i wg się nie nadajesz.

  😀

  Ufc to coraz bardziej show, a coraz mniej sport; jeżeli więc ma pretensje, to niech je ma do mnie, a nie do "biednego" GSP czy Bispinga.

 13. Ufc to coraz bardziej show, a coraz mniej sport; jeżeli więc ma pretensje, to niech je ma do mnie, a nie do "biednego" GSP czy Bispinga.

  Dana dobrze wiemy, że narzekać na Ciebie i UFC może tyko Conor o ile wcześniej grzecznie poprosi i wytłumaczy, że to dla klikalności 🙂 Aligatorowi został tylko "płacz" w stronę Bispinga 😀

 14. dla samego jacare lepiej gdyby wygrał jaśnie panujący mistrz.

  jak wygra gsp to zapewne zapragnie walki o pas kategorii niżej, której tyle lat dzielnie przewodził lub ….. andersona silvy.

  takie przeczucie mam…