Weekendowy rajd z MMA rozpoczyna gala One Championship, zatytułowana „Pursuit Of Power”. Jeszcze tego samego wieczora przeniesiemy się amerykańskiej Oklahomy, gdzie Bellator zorganizuje jedną ze swoich dwóch gal zaplanowanych na ten weekend. Na gali z numerem 202 w walce wieczoru Talia Nogueira (7-0) stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego trofeum, które aktualnie dzierży Julia Budd (11-2). Dzień później w Czeczenii mieć miejsce będzie gala WFCA 49, podczas której zgromadzeni fani obejrzą turniej wagi lekkiej. Tego samego dnia organizacja kierowana przed Scotta Cokera zaprezentuje swoje drugie zaplanowane na ten weekend wydarzenie – w stolicy Włoch podczas kickboxerskiej gali Bellator 203 odbędzie się mistrzowski pojedynek pomiędzy Patricio Freirem (26-4), a Danielem Weichelem (39-9), a w formule kopanej o mistrzowskie trofea powalczą pary Kevin Ross (K-1 45-13) i Gabriel Varga (K-1 15-6) oraz Giorgio Petrosyan (K-1 82-2) i Chingiz Allazov (K-1 56-2). Powoli tradycją już staje się fakt, że weekendowe rozkłady jazdy kończy gala UFC – tym razem gala z cyklu Fight Night w Boise, podczas której powróci Junior Dos Santos (18-5) w boju z debiutującym w największej organizacji na świecie Blagoy Ivanovem (16-1).

Piątek (13.07.2018)

ONE Championship: Pursuit of Power

Data: 13.07.2018
Miejsce: Axiata Arena, Kuala Lumpur, Malezja
Transmisja: Facebook (Karta wstępna – od 12:00) / YouTube (Karta główna)
Liczba walk: 7

Walka wieczoru:
170lbs: Agilan Thani (8-1) vs Zebaztian Kadestam (9-4)

Karta główna:
170lbs: Luis Santos (64-10) vs Tyler McGuire (10-0)
145lbs: Narantungalag Jadambaa (13-5) vs Kazuki Tokudome (18-8)
145lbs: Keanu Subba (5-3) vs Chao Xie (9-3)
145lbs: Kota Shimoishi (21-5) vs Ariel Sexton (11-4)

Karta wstępna:
145lbs: Emilio Urrutia (11-5) vs Kai Wen Li (8-4)
105lbs: Priscilla Gaol (3-2) vs Jihin Najihin (2-0)

_________________________

Bellator 202

Data: 13.07.2018
Miejsce: WinStar World Casino and Resort, Thackerville, Oklahoma, USA
Transmisja: Paramount Network (Od 00:00)
Liczba walk: 13

Walka wieczoru:
145lbs: Julia Budd (11-2) vs Talita Nogueira (7-0)

Karta główna:
135lbs: Eduardo Dantas (20-5) vs Michael McDonald (18-4)
185lbs: Chris Honeycutt (10-2) vs Leo Leite (10-1)
265lbs: Valentin Moldavsky (7-1) vs Ernest James (1-0)

Karta wstępna:
125lbs: Emily Ducote (6-4) vs Veta Arteaga (3-2)
170lbs: Gerald Harris (25-6) vs Yaroslav Amosov (19-0)
155lbs: Will Morris (3-0) vs Charles Williams (2-2)
155lbs: Nation Gibrick (1-0) vs Luis Erives (0-0)
145lbs: Aaron Webb (2-1) vs Daniel Carey (5-2)
125lbs: Stephanie Geltmacher (2-0) vs Deborah Kouzmin (1-0)
155lbs: Steve Kozola (8-2) vs Ryan Walker (8-3)
265lbs: Jon Hill (12-6) vs Rudy Schaffroth (4-0)
170lbs: Fernando Trevino (3-0) vs Tyler Ingram (1-0)

_________________________

Sobota (14.07.2018)

WFCA 49

Data: 14.07.2018
Miejsce: Colosseum Sport Hall, Grozny, Czeczenia
Transmisja: YouTube (Od 12:00)
Liczba walk: 14

Walka wieczoru:
145lbs: Akhmed Shervaniev (10-0) vs Arsen Ubaidulaev (14-10)

Karta główna:
145lbs: Rustam Makhauri (4-3) vs Kirill Sukhomlinov (19-8)
135lbs: Fatkhidin Sobirov (12-2) vs Aleksandr Podlesniy (13-5)
145lbs: Mukhamadzhon Kurbanov (5-1) vs Anzor Abdulkhozjaev (6-1)
155lbs: Shota Akhulashvili (8-6) vs Kamil Magomedov (9-2)
155lbs: Rakhim Dibirov (4-2) vs Sultan Abdurazakov (3-1)
145lbs: Islam Selimov (4-1) vs Ivan Zhvirblia (3-0)
135lbs: Akhmed Gakiev (3-2) vs German Barsegyan (3-1)
155lbs: Enver Shidakov (1-0) vs Magomed-Salakh Isaev (2-2)
135lbs: Ayk Ghazaryan (3-0) vs Said-Magomed Saidulaev (3-2)
145lbs: Muhammad Pashaev (1-1) vs Salambek Elimkhanov (2-0)
145lbs: Leonid Balayan (3-1) vs Khamzat Bukluev (2-0)
145lbs: Turko Umaev (1-1) vs Islam Pashtykov (1-0)
145lbs: Shamil Osmaev (0-0) vs Kazbek Babaev (0-1)

_________________________

Bellator 203

Data: 14.07.2018
Miejsce: Il Centrale Live Roma, Rzym, Włochy
Transmisja: Paramount Network (Od 22:00)
Liczba walk: 11 (6 w MMA)

Walka wieczoru:
145lbs: Patricio Freire (26-4) vs Daniel Weichel (39-9)

Karta główna:
205lbs: Alessio Sakara (18-12) vs Jamie Sloane (8-4)
170lbs: Andrey Koreshkov (20-2) vs Vaso Bakocevic (33-17)

Karta wstępna:
154lbs: Simone La Preziosa (3-4) vs Maxim Radu (8-1)
134lbs: Michele Martignoni (3-0) vs Simone D’Anna (4-1)
185lbs: Alen Amedovski (5-0) vs Will Fleury (4-0)

Bellator Kickboxing:
145lbs: Kevin Ross (45-13) vs Gabriel Varga (15-6)
155lbs: Giorgio Petrosyan (82-2) vs Chingiz Allazov (56-2)
145lbs: Gaston Bolanos (11-1) vs Domenico Lomurno (31-8)
125lbs: Martine Michieletto (21-11) vs Gloria Peritore (13-2)
200lbs: Mattia Faraoni (27-4) vs Raffaele Vitale (57-9)

_________________________

UFC Fight Night 133

Data: 14.07.2018
Miejsce: CenturyLink Arena, Boise, USA
Transmisja: Fight Pass (Karta wstępna – Od 00:30) / Polsat Sport (Karta główna – Od 04:00)
Liczba walk: 13

Walka wieczoru:
265lbs: Junior Dos Santos (18-5) vs Blagoy Ivanov (16-1)

Karta główna:
170lbs: Sage Northcutt (10-2) vs Zak Ottow (16-5)
145lbs: Dennis Bermudez (16-8) vs Rick Glenn (20-5)
170lbs: Randy Brown (10-2) vs Niko Price (11-1)
145lbs: Myles Jury (17-2) vs Chad Mendes (17-4)
135lbs: Cat Zingano (9-3) vs Marion Reneau (9-3)

Karta wstępna:
135lbs: Eddie Wineland (23-12) vs Alejandro Perez (20-6)
145lbs: Darren Elkins (24-5) vs Alex Volkanovski (17-1)
135lbs: Justin Scoggins (11-4) vs Said Nurmagomedov (11-1)
145lbs: Kurt Holobaugh (17-4) vs Raoni Barcelos (11-1)

Karta UFC Fight Pass:
125lbs: Liz Carmouche (11-6) vs Jeniffer Maia (15-4)
135lbs: Mark de la Rosa (9-1) vs Elias Garcia (5-0)
115lbs: Jessica Aguilar (19-6) vs Jodie Esquibel (6-3)

13 KOMENTARZE

  1. UPC ma w pakietach tą telewizję Paramount Network? Channel chyba…

    edit. tylko USA i Kanada, więc yebać!

  2. Jest sens szukać streamów Bellatora czy nic nie ma ? Obejrzałbym w sumie ta gale.

    Jest sens. Na wizie chyba nawet coś będzie śmigać 😆

  3. Tak jak sie spodziewalem, wszelkie porownania Ernesta Jamesa do DC czy Caina byly zdecydowanie na wyrost. Z drugiej strony Moldavsky w UFC tez raczej by nie zaistnial.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.