Piątkowy rozkład otworzy popołudniowa gala One Championship w Malezji. Dzień później aż dwa warte uwagi wydarzenia w Republice Południowej Afryki – najpierw wędrująca po świecie organizacja Brave CF zorganizuje swoją dziewiętnastą galę z udziałem między innymi Pawła Kiełka, a chwilę potem największa afrykańska organizacja EFC Worldwide wystartuje z galą, gdzie w walce wieczoru wystąpi Polka zamieszkująca Wyspy Brytyjskie, Karolina Wójcik. Jeszcze tego samego wieczora odbędzie się jubileuszowa gala Cage Warriors 100, a wszystko zwieńczy ciekawie obsadzona gala UFC 231 z dwoma walkami o mistrzowski tytuł – pomiędzy Maxem Hollowayem, a Brianem Ortegą oraz pomiędzy Valentiną Shevchenko, a Joanną Jędrzejczyk.

Piątek (07.12.2018)

ONE Championship: Destiny of Champions

Data: Piątek, 7 grudnia 2018
Transmisja: PPV (Od 13:00)
Miejsce: Axiata Arena, Kuala Lumpur, Malaysia
Liczba walk w MMA: 8

Walka wieczoru
185 lbs: Agilan Thani (MMA 8-2-0) vs. Kiamrian Abbasov (MMA 19-4-0) | 3 rundy

Karta główna
145 lbs: Daichi Takenaka (MMA 11-0-1) vs. Kevin Chung (MMA 5-1-0) | 3 rundy
115 lbs: Jihin Radzuan (MMA 3-0-0) vs. Jenny Huang (MMA 5-3-0) | 3 rundy
205 lbs: Yuki Niimura (MMA 12-4-0) vs. Vitaly Bigdash (MMA 9-2-0) | 3 rundy
125 lbs: Yosuke Saruta (MMA 17-8-3) vs. Alex Silva (MMA 7-2-0) | 3 rundy

Karta wstępna
115 lbs: Mei Yamaguchi (MMA 17-11-1) vs. Jomary Torres (MMA 4-1-0) | 3 rundy
135 lbs: Abro Fernandes (MMA 7-0-0) vs. Chan Rothana (MMA 4-3-0) | 3 rundy
135 lbs: Savannah Nahry Em (MMA 2-0-0) vs. Iryna Kyselova (MMA 10-3-0) | 3 rundy

_________________________

Sobota (08.12.2018)

Brave CF 19

Data: Sobota, 8 grudnia 2018
Transmisja: Fite.TV (Od 15:00)
Miejsce: Sun City Resort, Sun City, South Africa
Liczba walk w MMA: 10

Walka wieczoru
170 lbs: Adam Townsend (MMA 19-5-0) vs. Mark Hulme (MMA 6-2-0) | 3 rundy

Karta główna
135 lbs: Frans Mlambo (MMA 5-4-0) vs. Arnold Quero (MMA 15-7-0) | 3 rundy
170 lbs: Paweł Kiełek (MMA 9-4-1) vs. David Bear (MMA 7-1-0) | 3 rundy
170 lbs: Dino Bagattin (MMA 12-7-0) vs. Carl Booth (MMA 7-3-0) | 3 rundy

Karta wstępna
145 lbs: Gareth Buirski (MMA 8-6-0) vs. Cedric Doyle (MMA 9-3-1) | 3 rundy
125 lbs: Abdul Hussein (MMA 4-1-0) vs. Sylvester Chipfumbu (MMA 5-1-0) | 3 rundy
145 lbs: Nkosi Ndebele (MMA 0-0-0) vs. Ahmed Faress (MMA 14-2-0) | 3 rundy
155 lbs: Hanru Botha (MMA 6-4-0) vs. Alex Martinez (MMA 4-0-0) | 3 rundy
155 lbs: Francois Meyer (MMA 0-0-0) vs. Paul Ronge (MMA 0-0-0) | 3 rundy
185 lbs: Dimitri Fogg (MMA 0-0-0) vs. Carlos Graca (MMA 1-0-0) | 3 rundy

_________________________

EFC Worldwide 76

Data: Sobota, 8 grudnia 2018
Transmisja: Facebook (Karta wstępna – od 16:00) | EFC TV (Karta główna) | Fightsport (Karta główna – od 20:30)
Miejsce: Sun Time Square, Pretoria, South Africa
Liczba walk w MMA: 13

Walka wieczoru
115 lbs: Chiara Penco (MMA 4-0-0) vs. Karolina Wójcik (MMA 3-1-0) | walka o pas | 5 rund

Karta główna
265 lbs: Ruan Potts (MMA 11-6-0) vs. Jared Vanderaa (MMA 7-3-0) | walka o pas | 5 rund
265 lbs: Andrew van Zyl (MMA 16-4-0) vs. Stuart Austin (MMA 12-5-0) | 3 rundy
170 lbs: Conrad Seabi (MMA 6-4-0) vs. Maurício da Rocha Jr. (MMA 9-5-0) | 3 rundy
185 lbs: Dallas Jakobi (MMA 6-5-1) vs. Mark Kamba (MMA 2-2-0) | 3 rundy

Karta wstępna
145 lbs: Roedie Roets (MMA 4-0-0) vs. Sindile Manengela (MMA 4-5-0) | 3 rundy
170 lbs: Pietie Coxen (MMA 5-8-0) vs. Justin Smith (MMA 2-0-0) | 3 rundy
135 lbs: Billy Oosthuizen (MMA 3-0-0) vs. Tumisang Madiba (MMA 7-6-0) | 3 rundy
185 lbs: Niel Du Plessis (MMA 2-1-0) vs. Roger Griffin (MMA 3-6-0) | 3 rundy
135 lbs: Devon Cronje (MMA 2-1-0) vs. Orlando Mashaba (MMA 0-0-0) | 3 rundy
135 lbs: Marino Cutendana (MMA 5-3-0) vs. Martin DeBeer (MMA 7-4-0) | 3 rundy
135 lbs: Asiashu Tshitamba (MMA 1-1-0) vs. Takunda Gorimbo (MMA 1-0-0) | 3 rundy
145 lbs: Marcel Conrad Els (MMA 2-2-0) vs. Kabeya Amisi (MMA 1-1-0) | 3 rundy

_________________________

Cage Warriors 100

Data: Sobota, 8 grudnia 2018
Transmisja: Facebook (Karta wstępna – od 16:00) | Eleven Sports 2 (Karta główna – od 22:00)
Miejsce: Viola Arena, Cardiff, Wales
Liczba walk w MMA: 10

Walka wieczoru
135 lbs: Jack Shore (MMA 9-0-0) vs. Mike Ekundayo (MMA 7-0-0) | walka o pas | 5 rund

Karta główna
145 lbs: Dean Trueman (MMA 9-4-0) vs. Aiden Lee (MMA 7-2-0) | walka o pas | 5 rund
170 lbs: Nicolas Dalby (MMA 15-3-1) vs. Philip Mulpeter (MMA 9-5-0) | 3 rundy
135 lbs: Josh Reed (MMA 7-2-0) vs. Scott Malone (MMA 5-1-0) | 3 rundy
170 lbs: Aaron Khalid (MMA 8-4-1) vs. Hakon Foss (MMA 9-5-0) | 3 rundy

Karta wstępna
155 lbs: Jai Herbert (MMA 6-1-0) vs. Joe McColgan (MMA 4-1-0) | 3 rundy
170 lbs: Alex Lohore (MMA 16-3-0) vs. Tim Barnett (MMA 5-1-1) | 3 rundy
155 lbs: Michael Corston (MMA 1-1-0) vs. Brett Hassett (MMA 3-4-0) | 3 rundy
155 lbs: Rhys McKee (MMA 7-2-1) vs. Jefferson George (MMA 8-6-0) | 3 rundy
135 lbs: Aiden Stephen (MMA 4-1-0) vs. Kris Edwards (MMA 12-10-0) | 3 rundy

_________________________

UFC 231

Data: Sobota, 8 grudnia 2018
Transmisja: UFC Fight Pass (Karta wstępna – od 00:00) | Polsat Sport (Karta główna – od 04:00)
Miejsce: Scotiabank Arena, Toronto, Ontario, Canada
Liczba walk w MMA: 13

Walka wieczoru
145 lbs: Max Holloway (MMA 19-3-0) vs. Brian Ortega (MMA 14-0-0) | walka o pas | 5 rund

Karta główna
125 lbs: Joanna Jędrzejczyk (MMA 15-2-0) vs. Valentina Shevchenko (MMA 15-3-0) | walka o pas | 5 rund
170 lbs: Alex Oliveira (MMA 20-5-1) vs. Gunnar Nelson (MMA 16-3-1) | 3 rundy
145 lbs: Kyle Bochniak (MMA 8-3-0) vs. Hakeem Dawodu (MMA 8-1-1) | 3 rundy
205 lbs: Thiago Santos (MMA 19-6-0) vs. Jimi Manuwa (MMA 17-4-0) | 3 rundy

Karta wstępna
115 lbs: Cláudia Gadelha (MMA 16-3-0) vs. Nina Ansaroff (MMA 9-5-0) | 3 rundy
155 lbs: Gilbert Burns (MMA 13-3-0) vs. Olivier Aubin-Mercier (MMA 11-3-0) | 3 rundy
125 lbs: Jessica Eye (MMA 13-6-0) vs. Katlyn Chookagian (MMA 11-1-0) | 3 rundy
185 lbs: Eryk Anders (MMA 11-2-0) vs. Elias Theodorou (MMA 15-2-0) | 3 rundy

Karta przedwstępna
135 lbs: Brad Katona (MMA 7-0-0) vs. Matthew Lopez (MMA 10-3-0) | 3 rundy
170 lbs: Chad Laprise (MMA 13-3-0) vs. Dhiego Lima (MMA 12-7-0) | 3 rundy
155 lbs: Carlos Diego Ferreira (MMA 13-2-0) vs. Jesse Ronson (MMA 20-8-0) | 3 rundy
205 lbs: Aleksandar Rakić (MMA 10-1-0) vs. Devin Clark (MMA 9-2-0) | 3 rundy

5 KOMENTARZE

  1. największa afrykańska organizacja EFC Worldwide wystartuje z galą, gdzie w walce wieczoru wystąpi Polka zamieszkująca Wyspy Brytyjskie, Karolina Wójcik.

    To chyba zaslugiwalo na osobnego newsa

  2. polecam obejrzec te dwie walki

    185 lbs: Agilan Thani (MMA 8-2-0) vs. Kiamrian Abbasov (MMA 19-4-0) | 3 rundy

    205 lbs: Yuki Niimura (MMA 12-4-0) vs. Vitaly Bigdash (MMA 9-2-0) | 3 rundy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.