Były mistrz kategorii lekkiej chciałby dużej walki na debiut w dywizji do 77 kilogramów. Brazylijczyk upatrzył sobie dwóch rywali – byłego mistrza tej kategorii, Robbiego Lawlera, oraz jedną z największych gwiazd w MMA, Nicka Diaza.

Te dwa nazwiska są na moim celowniku. Myślę, że pokonałbym obu tych gości. To inna dywizja, ale nie mam zamiaru się obijać. Cokolwiek robię w życiu, chcę być w tym najlepszy i teraz nie będzie inaczej.

Chciałbym zawalczyć w Brazylii. Słyszałem, że Aldo i Holloway mają bić się na dużej gali w moim kraju, pragnę wrócić i dać tamtejszym fanom świetne widowisko.

Dos Anjos dodał, iż waży w tym momencie około 200 funtów (~90 kilogramów). Co ciekawe, gdy ścinał wagę do limitu kategorii lekkiej (70 kilogramów) ważył podobnie – od 190 do 200 funtów. 32- letni zawodnik w poprzednich wywiadach przyznał, że przez ścinanie wagi kilkukrotnie zemdlał przed swoimi walkami. Teraz zejście do limitu dywizji półśredniej z pewnością będzie dla niego sporym ułatwieniem.

24 KOMENTARZE

 1. Skurwiel waży na roztrenowaniu aż 90 kg? Prze byczek z niego a ledwie 173 wzrostu. Jedziesz RDA udowodnij że dalej jesteś w TOPie i dawać mu Robbiego!

 2. Skurwiel waży na roztrenowaniu aż 90 kg? Prze byczek z niego a ledwie 173 wzrostu. Jedziesz RDA udowodnij że dalej jesteś w TOPie i dawać mu Robbiego!

   Robbie to by go zamordował w 2 rundy max.już Nick bardziej ale tu znów za glośne nazwisko

 3. Z Masvidalem chętnie bym go zobaczył. Na Lawlera jak dla mnie za wcześnie, a Diaz to nie wiadomo kiedy wróci i czy jeszcze wróci.

 4. Skurwiel waży na roztrenowaniu aż 90 kg? Prze byczek z niego a ledwie 173 wzrostu. Jedziesz RDA udowodnij że dalej jesteś w TOPie i dawać mu Robbiego!

  Dlaczego ledwo 173 jak na sherdogu i UFC ma 175 ?

 5. Diaza mu nie dadzą. Z Lawlerem czy Masvidalem przedłuży tylko swoje pasmo porażek. Jouban to byłby fajny sprawdzian w tej kategorii, ale już ma walkę. Magny albo Condit dla RDA.

 6. Tak, ale skąd niby on ma dobre ? Mierzył go?

  Zawsze miał podawane 173 nawet na stronie UFC, nagle urósł 2 cm. Na oko ma bliżej do ~173.

 7. Tak, ale skąd niby on ma dobre ? Mierzył go?

  Na tych sherdogach są orientacyjne wymiary raczej… Dos anjos za wysoki to nie jest

 8. Z Masvidalem chetnie bym obejrzal, najlepiej jako title shota od razu

  Zapomnij o TS-E dla Masvidala czy RDA nawet jeśliby wygrał taką walke

 9. RDA spokojnie może wygrać z jednym i z drugim. Nie wiem skąd te domysły o morderstwie ze strony Robbiego i nagle Masvidal by go odjebał bo wygrał z Cerrone którego Brazol dwa razy rozwalił.

 10. To sobie rywali dobrał:DC:

  Oczywiście, fajnie byłoby zobaczyć walkę z Lawlerem. Na Nicka raczej nie ma co liczyć.

 11. @Jacques @Tar-Ellendil

  No nie wierzę. W temacie mowa, że RDA zbijał całą swoją karierę 20kg(sic!), a wy się zastanawiacie czy facet ważący ok 90kg ma 173, czy może jednak 175cm wzrostu. Jakby to była jakaś wielka różnica. Co jest z wami kurwa? :joe:

 12. @Jacques @Tar-Ellendil

  No nie wierzę. W temacie mowa, że RDA zbijał całą swoją karierę 20kg(sic!), a wy się zastanawiacie czy facet ważący ok 90kg ma 173, czy może jednak 175cm wzrostu. Jakby to była jakaś wielka różnica. Co jest z wami kurwa? :joe:

  Kolega się pytał czy RDA ma 175 czy 173 to mu odpowiedziałem, żeby rozwiać wątpliwości. Lubię wytykać im źle podawane statystki w UFC i nie tylko.

  Nie wiem czego się czepiasz.

 13. Według mnie za wysokie progi póki co , może schodzić ze 100 kg ale warunków nie przeskoczy , podoba mi się pomysł ze zestawieniem z kimś z pary Kim , Magny jak już wyżej pisano

 14. Ciekawe jak będzie w 77 wyglądał rda to dobry dzik mimo porażek nie skreślałbym go siłowo kondycyjnie i technicznie powinno być Ok tylko warunki i  zasięg to może decydować jednak w 77 już dużo wyżsi są od niego a np z tonym już miał z tym problem tak czy tak życzę mu powodzenia zawsze to ciekawiej w dywizji