Były mistrz kategorii lekkiej chciałby dużej walki na debiut w dywizji do 77 kilogramów. Brazylijczyk upatrzył sobie dwóch rywali – byłego mistrza tej kategorii, Robbiego Lawlera, oraz jedną z największych gwiazd w MMA, Nicka Diaza.

Te dwa nazwiska są na moim celowniku. Myślę, że pokonałbym obu tych gości. To inna dywizja, ale nie mam zamiaru się obijać. Cokolwiek robię w życiu, chcę być w tym najlepszy i teraz nie będzie inaczej.

Chciałbym zawalczyć w Brazylii. Słyszałem, że Aldo i Holloway mają bić się na dużej gali w moim kraju, pragnę wrócić i dać tamtejszym fanom świetne widowisko.

Dos Anjos dodał, iż waży w tym momencie około 200 funtów (~90 kilogramów). Co ciekawe, gdy ścinał wagę do limitu kategorii lekkiej (70 kilogramów) ważył podobnie – od 190 do 200 funtów. 32- letni zawodnik w poprzednich wywiadach przyznał, że przez ścinanie wagi kilkukrotnie zemdlał przed swoimi walkami. Teraz zejście do limitu dywizji półśredniej z pewnością będzie dla niego sporym ułatwieniem.

2 KOMENTARZE

  1. Skurwiel waży na roztrenowaniu aż 90 kg? Prze byczek z niego a ledwie 173 wzrostu. Jedziesz RDA udowodnij że dalej jesteś w TOPie i dawać mu Robbiego!

  2. RDA spokojnie może wygrać z jednym i z drugim. Nie wiem skąd te domysły o morderstwie ze strony Robbiego i nagle Masvidal by go odjebał bo wygrał z Cerrone którego Brazol dwa razy rozwalił.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.