Michał Materla zaraz po wyjściu z aresztu rozpoczął mocne przygotowania do powrotu do klatki MMA. Tym razem na jego Instagramie możemy zobaczyć efektowne sparingi bokserskie zawodnika.

Według Was, z kim w następnym pojedynku powinien zmierzyć się były mistrz kategorii średniej KSW?

28 KOMENTARZE

 1. Dostal jakiegos buma i zaczeli krecic filmik. Koles zachwial sie od podmuchu uderzenia niczym Popek… Obojetnie z kim nie zawalczy to jego kariera nie pojdzie juz do przodu. Stagnacja go czeka niestety w tym cyrku i pewnie znowu go ustrzeli jakis typ pokroju J. Silvy. Nie hejtuje po prostu pisze jak jest/bedzie…

 2. Jakbym takiego walczyka zatańczył w kasku po ciosie kryminalnego zawodnika mma to jeszcze tego samego dnia zakończyłbym karierę.

 3. Jakbym takiego walczyka zatańczył w kasku po ciosie kryminalnego zawodnika mma to jeszcze tego samego dnia zakończyłbym karierę.

  Najpierw musiałbyś ja rozpocząć żeby było co kończyć.

 4. Czyli Michal zna juz termin kolejnej walki i rywala. Za chwile okaze sie, ze ten znokautowany byl jego szpiegiem. Wymyslili by cos nowego.

 5. Tu nie ma co podniecać się nokautem,bo to wygląda na sparing zawodowca z amatorem, ale widać na tej małej migawce ze nie jest zle i szybkość tez calkiem dobra( jak na taką przerwę) – przynajmniej takie odniosłem wrażenie na tle tego rywala

 6. Ależ pompowanie Materli nastąpiło na tym portalu w ostatnich dniach/tygodniach. Gdyby udało mu się tak trafić Kowaliowa to ręce same składałyby się do oklasków, ale zdaje się się, że sparował z jakimś młodym chłopakiem, którego imienia nawet nie wymieniono?

 7. Dostal jakiegos buma i zaczeli krecic filmik. Koles zachwial sie od podmuchu uderzenia niczym Popek… Obojetnie z kim nie zawalczy to jego kariera nie pojdzie juz do przodu. Stagnacja go czeka niestety w tym cyrku i pewnie znowu go ustrzeli jakis typ pokroju J. Silvy. Nie hejtuje po prostu pisze jak jest/bedzie…

  eeee to skoro tak napisałeś, to pewnie tak będzie… także jak możesz to prośba, przestań spojlerować, co by lepiej się oglądało galę  :razz:ray: 

  fajnie że Materla wrócił, bo zawsze lubiłem oglądać jego walki i z miłą chęcią zobaczę go jeszcze nie raz.

 8. U nas w Szczecinie nie ma lepszej kuźni bokserskiej niż Skorpion, więc o stojke Michała jestem spokojny. Przygotują go na cito. Wracaj Cipek i dodaj do kolecji brsk kolejny pas w kaeswu.

 9. Według Was, z kim w następnym pojedynku powinien zmierzyć się były mistrz kategorii średniej KSW?

  a moze Tike Myson?

 10. Z Maiquelem Falcao widzę Cipka na KSW 41.

  Brazylijczyk sporo nokautów ostatnio zbiera, walczył w KSW jeszcze jeden solidny średni którego chętnie zobaczyłbym z Cipkiem po powrocie – Svetlozar Savov.

 11. Savov ma przegraną w KSW więc na bank nie zawalczy.

  Tu nie ma co kombinować tylko trzeba zestawiać cipka z Mamedem. Jeden nie wiadomo jak długo jeszcze będzie chciał walczyć, a drugi jak długo będzie na wolności. Trzeba kuć żelazo póki gorące.

 12. Eeee to pewnie jakiś 18 latek 70kilowy

  SPOILER
  Żartuje KO na bokserze zawsze w cenie

  Brązowy medalista tegorocznych MP w Boksie