Podczas mistrzowskiej walki w kategorii lekkiej na KSW 39 doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Norman Parke awanturował się, że Mateusz Gamrot, aktualny mistrz federacji, ugryzł go w palec podczas jednej z wymian grapplingowych. Irlandczyk prowokował także Polaka w mediach społecznościowych. Teraz Gamer ustosunkował się do zarzutów ze strony Normana.

I guess Norman still cannot get over the fact that he lost to me on Satruday and is making wild accusations I bit him. First of all, I want to say that it was Norman who fouled me multiple times during, he shoved me in round two, grabbed the cage to defend my takedown in round three and was putting fingers into my mouth and fish-hooking me at least three times.In the given situation, he put a finger into my mouth and in the heat of the fight I might’ve actually clenched my teeth, what can be seen on the video, but it wasn’t intentional and it definitely couldn’t have been that painful as Norman portrays it to be as I was wearing mouthpiece.'Stormin' Norman Parke don’t be a cry baby, you lost fair and square, even the British judge scored the fight for me. Get your fat ass back to the line and maybe I’ll give you a rematch in the future.————Jak pewnie wiecie Norman cały czas nie może się pogodzić faktem, że ze mną przegrał na KSW 39 i oczernia mnie w mediach. Chciałbym wszystkim przypomnieć, że to Norman faulował kilkukrotnie podczas walki, w drugiej rundzie niesportowo mnie odepchnął, w trzeciej złapał się siatki by obronić obalenie oraz wielokrotnie wkładał mi palce do buzi.W wiadomej sytuacji w drugiej odsłonie, to Norman włożył mi palec do ust co widać na filmiu i w ferworze walki faktycznie mogłem zacisnąć zęby, ale nie było to z premedytacją i na pewno nie było tak bolesne jak Norman to przedstawia, bo przecież miałem na zębach ochraniacz.Norman przestań już być płaczkiem, wygrałem walkę sprawiedliwie, nawet sędzia z Anglii punktował walkę dla mnie. Ustaw swój gruby tyłek w kolejce, a może w przyszłości dam ci rewanż.

Posted by Mateusz Gamrot on Mittwoch, 31. Mai 2017

Jak pewnie wiecie Norman cały czas nie może się pogodzić faktem, że ze mną przegrał na KSW 39 i oczernia mnie w mediach. Chciałbym wszystkim przypomnieć, że to Norman faulował kilkukrotnie podczas walki, w drugiej rundzie niesportowo mnie odepchnął, w trzeciej złapał się siatki by obronić obalenie oraz wielokrotnie wkładał mi palce do buzi.

W wiadomej sytuacji w drugiej odsłonie, to Norman włożył mi palec do ust co widać na filmiu i w ferworze walki faktycznie mogłem zacisnąć zęby, ale nie było to z premedytacją i na pewno nie było tak bolesne jak Norman to przedstawia, bo przecież miałem na zębach ochraniacz.

Norman przestań już być płaczkiem, wygrałem walkę sprawiedliwie, nawet sędzia z Anglii punktował walkę dla mnie. Ustaw swój gruby tyłek w kolejce, a może w przyszłości dam ci rewanż.

14 KOMENTARZE

  1. Pozamiatalby jakby napisal " tak norman,ugryzlem cie w palucha bo broniles kazda probe sprowadzenia,wiesz jak jest

    …frustracja,spodziewaj sie szybkiego rewanzu"

  2. Też się zastanawiałem po pierwsze, jak mocno mógł go pokąsać przez ochraniacz, a po drugie skąd ten palec mu się w ustach w ogóle wziął, bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby Gamrot przy każdej sytuacji kłapał paszczą dookoła próbując go za ten palec chwycić jak jakieś podekscytowane psisko. Wtykasz palucha, gdzie nie trzeba, licz się z tym, że zaboli.

  3. Norman właśnie siada i tłumaczy sobie wypowiedź Gamrota … Gamrot eng pliz

    Norman put a finger to my mouth

    :siara:

  4. Co to za jakieś z dupy filmiki. Prawda jest taka że walka była generalnie wyrównana. Nie było dominacji ze strony Gamrota, a Parke tak na prawdę cały czas zamykał pod siatką Polaka i kontrolował powierzchnię oktagonu choć na punkty na pewno przegrał.