Mariusz Pudzianowski jest największą gwiazdą nadwiślańskiego MMA i właśnie on wyprowadził Mieszane Sztuki Walki na polskie salony, dlatego chyba wszyscy się zgodzą, że za swoje dokonania powinien zostać należycie wynagrodzony.

Według informacji serwisu se.pl, „Pudzian” w ubiegłym roku zarobił 2 miliony złotych i spora część tej kwoty to apanaże za występy w największej polskiej organizacji MMA, czyli oczywiście KSW.

„Mariusz Pudzianowski zaczynał w KSW od gaży 200 tys. zł za walkę, ale wynagrodzenie rosło z kolejnymi zwycięstwami i nowymi kontraktami.  W sumie wpływy „Pudziana” w 2016 roku to 2 000 000 złotych” – czytamy w se.pl.

Dane o zarobkach w Konfrontacji Sztuk Walki są nieoficjalne. W zasadzie jedyną, publicznie przekazaną informacją o wynagrodzeniu za walkę Pudzianowskiego, była kwota, jaką otrzymał za pojedynek z Timem Sylvią na gali Moosin. „Pudzian” zarobił wtedy 110 tysięcy dolarów, o czym pisaliśmy tutaj. To mocno kontrastowało z wypłatą Łukasza Jurkowskiego, który bił się na tej samej gali. „Juras” za zwycięstwo z Ho Jin Kimem w czerwcu 2010 roku otrzymał 3,5 tysiąca dolarów.

Mariusz Pudzianowski w ubiegłym roku dwukrotnie przekraczał próg okrągłej klatki KSW. Raz przegrał (z Marcinem Różalskim) i raz wygrał (z „Popkiem). Za te walki miał łącznie zarobić milion złotych. Dodatkowe pieniądze „Pudzian” otrzymał od sponsorów: Kosbud, Blachy Pruszyński, Olimp czy Super Glue.

Były, wielokrotny mistrz zawodów Strong Man ma też swoje działalności pozasportowe, z których czerpie dochód. Pudzianowski wynajmuje salę bankietową „U Pudziana”, a także posiada firmę transportową. Mariusz jest bardzo zapracowanym człowiekiem, ale ostatnio znalazł też czas na jurorowanie w telewizyjnym show Polsatu „The Brain. Genialny umysł”.

46 KOMENTARZE

 1. Tytuł newsa i sam news to jakiś niesmaczny żart. Poziom w sumie nie wiem czego.

  Od kiedy super ekspres jest wiarygodnym źródłem informacji?

  Proszę nie zaczepiać naszych redaktorów

 2. Janusz, z tym Jehowym…to przesadziłeś.

  Daj spokój  gorszych rzeczy się tu naczytasz na swój temat.  A jak coś to Toruń i mela na ryj.

 3. Jakby super express napisal, ze ma 100 milionów za walkę, to tez byście to skopiowali jako wiarygodne i pewne źródło informacji? :siara:

 4. Jakie źródło taki news… Gdzie tu są ujawnione jego zarobki? Wiem @kaczka41 w piździe:crazy: w ostatnim czasie ładnie panowie walicie w chuja z tymi newsami…

 5. Mario rozbujał federację która kiedyś była w lesie 🙂  na ,,kasiaste'' tory. Różal powinien klęknąć i przeprosić !! Mariusz człowiek czyste złoto !!

 6. Pudzian to podlinkował na swoim oficjalnym profilu na FB, dlatego to wykorzystałem (tam też to wypatrzyłem), inaczej bym olał. Już się tak nie czepiajcie.

 7. Pudzian to podlinkował na swoim oficjalnym profilu na FB, dlatego to wykorzystałem (tam też to wypatrzyłem), inaczej bym olał. Już się tak nie czepiajcie.

  Przecież hajs z lewym wypuścili bubla żeby szumu narobić i zrobić wrażenie, że chuj wie jak hajsem sypią. Milion za walkę tiaaa. Hajs kilka razy powtarzal, ze dopóki nie będą zmuszeni ujawnić zarobków, dopóty tego nigdy nie zrobią. A juz na pewno nie swoich największych gwiazd… I jak w nic mu nie wierzę, tak tu mu się prawda wymsknęła. Bo na pewno jak ujawnili zarobki to SE, gazecie pokroju Forbesa :mamed:

 8. Przecież hajs z lewym wypuścili bubla żeby szumu narobić i zrobić wrażenie, że chuj wie jak hajsem sypią. Milion za walkę tiaaa. Hajs kilka razy powtarzal, ze dopóki nie będą zmuszeni ujawnić zarobków, dopóty tego nigdy nie zrobią. A juz na pewno nie swoich największych gwiazd…

  Milion za dwie walki, po pół miliona za jedną. Tak na "chłopski rozum", jest to możliwe.

 9. Milion za dwie walki, po pół miliona za jedną. Tak na "chłopski rozum", jest to możliwe.

  Owszem realne, ale to nadal wiadomość od SE, a Pudzian nagle chętnie linkuje… Jebie ściema na kilometr, nie urodziłem się wczoraj.

 10. chłop za@#$ł swój kawałek tortu, po prostu nigdy nie byłem fanem Pudziana. po prostu !! gratuluję !! (a może w ch$$j zazdroszczę ) !!

 11. Nikt mu kurwa nic nie dał. Sam na wszystko zapracował, a gdy miał swoje 5 minut to korzysta na całego. Wieczny szacun i zawsze #teamPudzian

 12. Jakie źródło taki news… Gdzie tu są ujawnione jego zarobki? Wiem @kaczka41 w piździe:crazy: w ostatnim czasie ładnie panowie walicie w chuja z tymi newsami…

  tak apropos grania w chuja

 13. Niech ma jak najwięcej. Talentu i serca do walki nie ma kompletnie, ale pracowitości mu odmówić nie można. A ja szanuję ludzi pracowitych.

 14. Niech ma jak najwięcej. Talentu i serca do walki nie ma kompletnie, ale pracowitości mu odmówić nie można. A ja szanuję ludzi pracowitych.

  Tony ryżu i chęć szczera zrobi się z ciebie milionera. Do ryżu dużo kurczaka,  będziesz ostry zawadiaka.

 15. Czyli, żeby zarabiać w MMA trzeba być dobrym w czymś innym i na koniec kariery przejść do jakiejś freakowej federacji

 16. zwariowales? Mariusz jest naturalem!

  ze jest naturalem nikt nie powiedzial, ale jest czysty bo czesto sie myje

 17. Czyli 0.5 miliona dolarow…. Spokojnie… Mam nadzieje, ze prawdziwy zarobek to blizej 2 miliona dolarow… a jak nie to mu tego z calego serca zycze w tym roku.