Najnowsze wideo od „Hardkorowego Koksa” przed walką z „Popkiem” na KSW Colosseum.

52 KOMENTARZE

 1. Widać zdecydowany progres u Roberta, Popek podda mu się tak jak te drzewka. Robert kręci się jak gówno w przeręblu, dzięki czemu znokautuje Popka. Niech pracuje tak dalej, a ugotuje ten kamień.

 2. Śmieszny grubasek.  Przebiegł 100 metrów i oddechu złapać nie może.   Będzie powtórka z walki Kimbo-Dada5000

 3. Śmieszny grubasek.  Przebiegł 100 metrów i oddechu złapać nie może.   Będzie powtórka z walki Kimbo-Dada5000

  Widocznie tyle wystarczy żeby walczyć w "najlepszej" europejskiej organizacji.

 4. Widocznie tyle wystarczy żeby walczyć w "najlepszej" europejskiej organizacji.

  Like'i i followers'i decydujące znaczenie mają.

 5. Dochodzę do wniosku, że jeżeli ta walka nie skończy się na samym początku po chwilowym zrywie któregoś z cyrkowców, to później odklepywać będą ich płuca. Tzn. to było wiadome wcześniej ale teraz wydaje mi się że przebije to nawet Kimbo vs Dada. Oczywiście zakładając, że duet K&L nie ustalili już scenariusza pojedynku.

 6. Patrzcie na te kocie ruchy. Technicznie bardzo dobrze. Styl, technika wyprowadzania ciosów, footwork, balans w stójce. Wszystko to przypomina mi trochę Carlosa Condita.

 7. Śmieszny grubasek.  Przebiegł 100 metrów i oddechu złapać nie może.   Będzie powtórka z walki Kimbo-Dada5000

  Popek trenuje i ma nie lepsze cardio.Koksu spoko ziomek, śmieszek, nie ubzdurało mu się, że jest prawdziwym zawodnikiem jak Popkowi.

 8. Koksa nie da się podrobić, jest chłop specyficzny, ale czasem ryj się uśmiechnie z tych jego wygłupów :awesome:

 9. Świruje jak małpa w zoo 🙂

  Będą niezłe jaja jeśli Robertowi wejdzie takie kopnięcie, po którym Popek padnie na deski :lol:.

 10. Haha, beka niesamowita z tego starcia, az z kazdym takim pojebanym filmikiem nie moge sie doczekac :benny:

  SPOILER
  nie

 11. Popek trenuje :DC:

  Popek trenuje i ma nie lepsze cardio.Koksu spoko ziomek, śmieszek, nie ubzdurało mu się, że jest prawdziwym zawodnikiem jak Popkowi.

 12. Biorąc pod uwagę temperaturę, śmiganie całkiem niezłym tempem i wykręcenie koło 10 obrotówek i to w dodatku przyzwoitych to stoi kondycyjnie lepiej niż 90% forumowiczów którzy ważą o połowe mniej od niego. #teamHardkorowy

 13. Ja powiem tyle, Burneika to podobnie, jak tamten Jon Jones czy też Nurmegov, narkoman a nie wojownik. Biega jak małpa po pustyni za kaktusami, co to ma być za trening. Mógłby u mnie w garażu potrenować, ja od wielu, wielu lat się katuje dzień w dzień ciężkimi treningami.

  Zachowam pewną anonimowość, ale powiem tyle, że dla mnie czołówka wagi ciężkiej UFC nie byłaby wyzwaniem.

 14. Koksa nie da się podrobić, jest chłop specyficzny, ale czasem ryj się uśmiechnie z tych jego wygłupów :awesome:

  +1

  Chciałbym, żeby Koksu wygrał, ale chyba jednak faworytem jest Czopek. Może i Burneika chce się bić i nie pada od podmuchów słowiańskiego wiatru, ale – choć obaj są upośledzeni ruchowo – Popek będzie nieco bardziej "ruchliwy".

 15. Śmieszny grubasek.  Przebiegł 100 metrów i oddechu złapać nie może.   Będzie powtórka z walki Kimbo-Dada5000

  To fakt, ale i tak jak na te gabaryty koordynację u niego można lekko podziwiać 🙂 Dużo lżej się porusza niż Popek. Oczywiście może to go zgubić, ale trzeba pamiętać, że Burneika chciał swoich rywali dopaść, a oni uciekali. W półdystansie może być niebezpieczny dla Popka 🙂

 16. wykręcenie koło 10 obrotówek i to w dodatku przyzwoitych

  To, że jest rozciągnięty i potrafi wysoko nogą machnąć nie oznacza, że umie kopać, bo nie umie.

 17. To, że jest rozciągnięty i potrafi wysoko nogą machnąć nie oznacza, że umie kopać, bo nie umie.

  Pokaż mi kogoś z takimi gabarytami, rozciągniętego i umiejącego podnieść nogę kto by rozwalił tak arbuz. Na zwolnionym tempie widać, że technikę ma niezłą. Sam kiedyś mówił, ze za dzieciaka troche trenował. Jego gabaryty sprawiają że wygląda to troche komicznie, to fakt. Ale on kopie lepiej niż niejeden zawodowiec. Ba, niejeden zawodowiec nie umie w ogóle kopnąć ushiro mawashi geri.

 18. Pokaż mi kogoś z takimi gabarytami, rozciągniętego i umiejącego podnieść nogę kto by rozwalił tak arbuz. Na zwolnionym tempie widać, że technikę ma niezłą. Sam kiedyś mówił, ze za dzieciaka troche trenował. Jego gabaryty sprawiają że wygląda to troche komicznie, to fakt. Ale on kopie lepiej niż niejeden zawodowiec. Ba, niejeden zawodowiec nie umie w ogóle kopnąć ushiro mawashi geri.

  Jest dokładnie tak jak mówisz, ale umówmy się, jego masa mięśniowa jest o wiele za duża do walki nawet z Popkiem. Musiałby do około 100 -105 kg zeby żeby mógł się normalnie ruszać. Przez bicka przecież ciosu normalnego nie  może zadać.

  Pomimo tego #teamRobert

 19. Jest dokładnie tak jak mówisz, ale umówmy się, jego masa mięśniowa jest o wiele za duża do walki nawet z Popkiem. Musiałby do około 100 -105 kg zeby żeby mógł się normalnie ruszać. Przez bicka przecież ciosu normalnego nie  może zadać.

  Pomimo tego #teamRobert

  Oczywiście. Robert jest zdecydowanie zbyt bardzo rozrośnięty, cała współczesna zawodowa kulturystyka powinna zostać zlikwidowana. Niemniej jednak nawet mimo tych handicapów to rusza się nieźle.

 20. Pokaż mi kogoś z takimi gabarytami, rozciągniętego i umiejącego podnieść nogę

  Większość zawodowych kulturystów jest tak rozciągnięta

  Ale on kopie lepiej niż niejeden zawodowiec

  …. no zależy czego zawodowiec

  Ba, niejeden zawodowiec nie umie w ogóle kopnąć ushiro mawashi geri

  j.w. ale jeżeli masz na myśli zawodowców sportów walki gdzie używa się kopnięć to nie żartuj

 21. Większość zawodowych kulturystów jest tak rozciągnięta

  …. no zależy czego zawodowiec

  j.w. ale jeżeli masz na myśli zawodowców sportów walki gdzie używa się kopnięć to nie żartuj

  Mam na myśli zawodowych zawodników MMA. Wiadomo, że karatecy, kickbokserzy etc. będą kopać lepiej od niego.  Jeżeli większość kulturystów jest tak rozciągnięta to podrzuć jakiś filmik jak któryś z nich kopie obrotówki rozwalające arbuzy, bo tą część cytatu pominąłeś.

 22. Przez bicka przecież ciosu normalnego nie może zadać.

  A widziales jak pierdolnal Ozdobie ze sie obrocil o 360 stopni ? :razz:enn:

 23. A widziales jak pierdolnal Ozdobie ze sie obrocil o 360 stopni ? :razz:enn:

  I wstał jakby nic się nie stało. Jak Koksu nie może wyprostować ręki to przy którymś wiatraku zerwie bicka z tego powodu.

 24. Mam na myśli zawodowych zawodników MMA. Wiadomo, że karatecy, kickbokserzy etc. będą kopać lepiej od niego.  Jeżeli większość kulturystów jest tak rozciągnięta to podrzuć jakiś filmik jak któryś z nich kopie obrotówki rozwalające arbuzy, bo tą część cytatu pominąłeś.

  Myśle, że praktycznie każdy zawodnik mma będzie lepiej kopał, to już nie te czasy gdzie ludzie przychodzili do mma zamknięci w swoim stylu tylko. Filmików innych kulturystów kopiących w arbuzy chyba nie znajdę ale robiących szpagaty czy dynamiczne wymachy nogami to wystarczy jakikolwiek pokaz odpalić, no może nie jakikolwiek ale w większości się coś takiego zobaczy.

  Żeby było jasne ja nie twierdzę, że koksu się nie rusza lepiej niż wygląda ale nie zmienia to faktu iż poza rozciągniętymi nogami dalej rusza się jak paralityk. Wystarczy zobaczyć filmik z jego wspaniałej pracy bokserskiej, który ktoś wyżej wrzucił. Wystarczy też zobaczyć walkę z Ozdobą, gdzie jakoś tancerzowi głowy nie urwał magicznym kopnięciem czy swoimi kowadłami w łapie, a gdyby Ozdobie chociaż od czasu do czasu chciało się coś zrobić to by walkę wygrał.

 25. I wstał jakby nic się nie stało. Jak Koksu nie może wyprostować ręki to przy którymś wiatraku zerwie bicka z tego powodu.

  Wstał bo go czysto nie trafil ale pierdolnal kolezke naprawde mocno ,tancerz wylecial w powietrze jak z procy .

 26. Zachowam pewną anonimowość, ale powiem tyle, że dla mnie czołówka wagi ciężkiej UFC nie byłaby wyzwaniem.

  Chodź na solo.

 27. Nie rozumiem po co Robert pcha się w ten sport. Tylko kolega szkód sobie narobi. Mam nadzieję że zbytnio się nie pokaleczy i ćpun Mikołajuw nie zakończy jego żywota bo z nim nie wygra. Jak coś Robert może zgłosić się do mnie na trening do mojego garażu, zapraszam serdecznie, za przygotowanie psychologiczne i fizyczne do walki chcę pobrać 40% wypłaty od KSW proszę o kontakt Robert na pw.

  PS. Jak on tak skacze po tym buszu to mi przypomina taką małpe na dragach, aż na mojej twarzy zagościł lekki uśmiech.

 28. Biorąc pod uwagę temperaturę, śmiganie całkiem niezłym tempem i wykręcenie koło 10 obrotówek i to w dodatku przyzwoitych to stoi kondycyjnie lepiej niż 90% forumowiczów którzy ważą o połowe mniej od niego. #teamHardkorowy

  Dobrze powiedziane