kursy-fn-held

Pojawiła się pełna oferta kursów na galę UFC Fight Night 103: Rodriguez vs. Penn na stronie naszego sponsora LV BET.

W najbardziej wyczekiwanym przez polskich fanów pojedynku tej gali Marcin Held startuje w roli underdoga. Rywal podopiecznego Andrzeja Kościelskiego Joe Lauzon jest faworytem z kursem 1.68. Wygraną Helda można obstawiać po 2.08.

W walce wieczoru szanse nie są już tak równo podzielone. Yaira Rodrigueza można nazwać sporym „pewniakiem”, gdyż kurs na jego wygraną nie przekracza nawet 1.20. Legendarny BJ Penn, który powraca do oktagonu, jest ogromnym underdogiem i przy jego nazwisku widnieje kurs 4.15. Tak wysoki mnożnik nie powinien dziwić, gdyż „The Prodigy” w ostatnich latach nie zachwyca, a jego oponentowi wróży się wielką karierę.

Na gali odbędą się aż trzy pojedynki w kategorii ciężkiej. Najbardziej wyrównanie zapowiada się bój Cyrila Askera z Dmitrym Smolyakovem. Ten drugi jest nieznacznym faworytem z kursem 1.83, a wygraną jego rywala można obstawiać po 1.89.

Były rywal Daniela Omielańczuka, Aleksei Oleinik powraca jako faworyt w boju z Viktorem Pestą. Rosjanin ma kurs 1.66, a jego rywal 2.11.

Gala UFC Fight Night 103 odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 stycznia. Kursy na tę i inne gale MMA można znaleźć na stronie LV BET.

2 KOMENTARZE

  1. #TeamHeld, ale czysto bukmachersko, 1.68 na Lauzona to bardzo dobry zarobek. Heldzik nie dał rady z (nie oszukujmy się) przeciętnym Diego Sanchezem, a teraz dostaje J-Lo, który z Sanchezem się nawet nie spocił. W parterze jest mocny, w stójce też prezentuje przyzwoity poziom. Sercem za Marcinem, ale rozum mówi że będzie bardzo ciężko.