Derrick Lewis znany jest z siły swojego ciosu. Czarna Bestia podczas udziału oficjalnego programu UFC Tonight przypomniał fanom o swoim atucie na popularnej maszynie, bokserze. Zobaczcie jak poszło Lewisowi, który już na UFC 226 zmierzy się z Francisem Ngannou.

24 KOMENTARZE

 1. Gość z LW wali tylko niecałe 5% mniej niż typ HW? Wiem, że to taka zabawa, ale coś z tymi maszynami nie tegos. Czy ja czegoś nie łapię?

 2. Gość z LW wali tylko niecałe 5% mniej niż typ HW? Wiem, że to taka zabawa, ale coś z tymi maszynami nie tegos. Czy ja czegoś nie łapię?

  Z rozpędu to każdy wynik będzie zawyżony. Zobacz nawet jak walną Lewis. Z 1.5 metra i rozbiegu. Kiedyś był filmik jak na podobnej maszynie Ngannou robi podobny wynik nie ruszając nawet nogami, tylko obracając tułowiem. Nawet nie wiem, czy cokolwiek bioder użył. W jakimś programie brytolskim Joshua jak zajebał z miejsca sierpem, to chyba wbiło na 999.

 3. Gość z LW wali tylko niecałe 5% mniej niż typ HW? Wiem, że to taka zabawa, ale coś z tymi maszynami nie tegos. Czy ja czegoś nie łapię?

  Goście z ciężkiej to lamusy i różnią się od pozostałych tylko tym, że są ociężali.Często są podobnego wzrostu tylko mają brzuchy albo nakokszone mięśnie bez siły. Dla tego Bones spokojnie by im wszystkim najebał jakby nie był głupi. :korwinlaugh:

 4. Gość z LW wali tylko niecałe 5% mniej niż typ HW? Wiem, że to taka zabawa, ale coś z tymi maszynami nie tegos. Czy ja czegoś nie łapię?

  To jest tylko zabawka. Jak opanujesz jak i gdzie uderzać to możesz kręcić wyniki ponad 900 waląc z liścia.

 5. To jest tylko zabawka. Jak opanujesz jak i gdzie uderzać to możesz kręcić wyniki ponad 900 waląc z liścia.

  Oczywiście, że tak. To w żaden sposób nie jest profesjonalne narzędzie do mierzenia siły ciosu. Taka zabawa raczej.

 6. Wow Bisping bije aż tak mocno jak piórkowi. To spore zaskoczenie, myślę że nikt nie spodziewał się u niego siły ciosu ludzi ważących po 66kg, bardziej siły ciosu 50kilowca

 7. i tak wszyscy wiedzą, że conor miałby najwięcej.

  Jakby zajebał tym wózkiem co w autobus, to pewnie tak :lesnarhappy:

 8. A co z Francisem Ngannou ? On chyba też pobił ten rekord ?

  Nie, on ba jakimś mierniku w tym uefce center coś tam

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.