Największa gwiazda UFC stanęła dzisiaj piewszy raz przed sądem, aby rozpocząć proces rozwiązania sprawy dotyczącej ataku na autobus przed kwietniową galą UFC 223. Irlandczyk pojawił się w Nowym Jorku, a pierwsze przesłuchanie trwało niecałe 2 minuty.

Tak sam Conor skomentował całą sprawę:

Żałuję swoich czynów, które mnie tutaj zaprowadziły. Rozumiem powagę tej sprawy i mam nadzieję, że niedługo będziemy w stanie to rozwiązać.

Data kolejnego przesłuchania ustanowiona została na 27 lipca. Adwokat Irlandczyka oraz menadżerowie zapewniali, że chcą oni ugody w tej sprawie. Audie Attar zapewniał również dziennikarzy, iż obóz zawodnika nie będzie rozmawiać o kolejnej walce McGregora. Na ten moment skupiają się oni tylko i wyłącznie na znalezieniu porozumienia w sprawie sądowej.

23 KOMENTARZE

 1. Żałuję swoich czynów, które mnie tutaj zaprowadziły. Rozumiem powagę tej sprawy i mam nadzieję, że niedługo będziemy w stanie to rozwiązać.

  Ani jednego fook? Jaki nagle grzeczny chłoptaś, chory może?

 2. Jak na Rudego to garnitur skromny jakiś.

  Tym razem zamiast garniaka z prążkami "fuck you" powinien sobie założyć taki z prążkami układającymi się w "jebać sąd". Ale ruda cipeczka jajec nie ma, więc przy sędzinie nie będzie trashtalku, nie będzie "you do fookin noofin", będzie tylko psia pokora rudego hydraulika, ta sama pokora jak stał w kolejce po zasiłek.

  :beczka:

 3. no ale lysy hipokryta razem z rudym powinien przed sad trafic, to byla ustawka ktora sie z pod kontroli wyrwala, nikt by ich tam nie wposcil gdyby nie bylo przyzwolenia.

 4. Wlasnie wrocilem z knajpy to sie wypowiem XD. Jestem zwyklym czlowiekiem ktoremu tez po wodzie czasem odpierdala, wiec sie mu nie dziwie – w filmie Testoren jest text , ze meska rzeczajest tak zwane uniesienie. A skoro go stac.B ogatemu , kto zabroni.Najlepszy Irlandnczyk od czasow Michaela Collinsa.

 5. Ani jednego fook? Jaki nagle grzeczny chłoptaś, chory może?

  Trzeba wiedzieć kiedy pokazać fooka, kiedy tego nie robić, kiedy włożyć skromny garnitur, a kiedy jebnąć wózkiem w autobus. :frankapprove:

 6. Trzeba wiedzieć kiedy pokazać fooka, kiedy tego nie robić, kiedy włożyć skromny garnitur, a kiedy jebnąć wózkiem w autobus. :frankapprove:

  Twardziele pewnie na rozprawę poszli by bez koszulki albo jeśli już, to z napisem "jebać sond". Ehh ta bieda umysłowa… Ubiór dobiera się do sytuacji. Ma być krzykliwy garniak na wypromowanie walki – jest. Ma być schludny garniak na poważniejszą rozprawę – jest. Ma być dres na nic nieznaczącą sprawę o mandat drogowy – jest.

 7. Jak to? CM Punk nie zrobił wyniku???

  :DC:

  No tak wyszło… Może odbiorcy UFC lubią jak ktoś się jednak, chociaż trochę, nie koniecznie w każdej płaszczyźnie, ale jednak, no choć troszkę – umi się bić…

 8. Trzeba wiedzieć kiedy pokazać fooka, kiedy tego nie robić, kiedy włożyć skromny garnitur, a kiedy jebnąć wózkiem w autobus. :frankapprove:

  W dwóch słowach: fałsz i atencja, czyli gimboprawilność.

 9. Szybko się rozpruła konfitura na psach. Niby taki sztywniutki, a się okazało, że zwykły szpagaciarz. Nie to co w KSW, u nas ludzie zasad. No prawie wszyscy….

 10. W dwóch słowach: fałsz i atencja, czyli gimboprawilność.

  Zgadza się, a prawilne ziomki zawsze "hwdp na 100%" i "jebać sond". :beczka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.