Jones Błachowicz kurs

Bukmacherzy na swoich stronach mają sekcje z walkami niezapowiedzianymi, ale których prawdopodobieństwo ogłoszenia jest wysokie. TOTALbet wystawił właśnie kursy na wyczekiwaną przez polskich fanów walkę Jana Błachowicza (MMA 24-8) z Jonem Jonesem (MMA 25-1, 1NC).

Jak widać Jonesa oceniono jako mocnego faworyta i nic w tym dziwnego. Zawodnik ten od 2011 roku jest niepodzielnym i najbardziej dominującym mistrzem półciężkiej w historii tej kategorii. Jon najdłużej też utrzymywał pierwsze miejsce w rankingu P4P, czyli najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe. Pomimo licznych skandali i afer z jego udziałem, a także zawieszenia przez USADA – za metabolity turinabolu znalezione w jego ciele w 2017 roku po walce z Danielem Cormierem – najmłodszy mistrz w historii UFC wrócił i kolejny raz pokonuje wszystkich pretendentów. W tym roku udało mu się odprawić Anthony’ego Smitha (MMA 32-14) oraz Thiago Santosa (MMA 21-7) – obu pokonał jednak „tylko” przez decyzje i wielu komentatorów sportu uznało, że dyspozycja Jona jest słabsza niż to co prezentował kilka lat temu.

Z drugiej strony mamy Jana Błachowicza, na którego każde postawione 100 zł zostanie pomnożone przez 4.5. Jest to bardzo wysoki kurs, jednak w historii MMA zdarzały się wyższe jak np. Holly Holm (MMA 12-5), która miała mnożnik podchodzący aż pod 9.25 w walce z Rondą Rousey (MMA 12-2) (którą to walkę wygrała w dominującym stylu). Jan na ostatnie sześć pojedynków, pięć razy miał uniesioną rękę w geście zwycięstwa i aż cztery razy zdobywał dodatkowy bonus za świetną walkę oraz występ wieczoru. W najświeższym jego boju, udało się mu znokautować Luka Rockholda (MMA 16-5) w fantastycznym tylu. Choć ma tylko jedną wygraną po porażce z Thiago Santosem, to warto mieć na uwadze dwie rzeczy: Walka z Santosem była o miano pierwszego pretendenta (więc Janek odpadł dosłownie o jeden stopień przez Jonesem), a Rockhold był mistrzem świata UFC oraz Strikeforce i promowany był jako następne wyzwanie dla Jonesa – skoro więc Janek pokonał go w pięknym stylu, to powinien wskoczyć na jego miejsce.

Czy walka Polaka z Jonem Jonesem jest prawdopodobna? W dzisiejszym UFC wszystko jest możliwe, nie mówiąc już, że z oficjalnego rankingu, to właśnie nasz rodak nie ma żadnej walki zakontraktowanej i jest najbliżej mistrza.

O tym potencjalnym pojedynku na swoim koncie na Twitterze napisał sam Jones chwaląc Janka, że jest „duży, silny i techniczny” i wspomniał, że taka walka może być z pewnością interesująca.

47 KOMENTARZE

 1. Domy na to że prędzej zrobią Bonesowi walkę w ciężkiej lub nawet lekkiej albo poczekają aż ktokolwiek jakkolwiek rozpoznawalny wygra cokolwiek żeby mu dać titleshota. Ale na pewno nie Janowi który jest tak samo rozpoznawalny jak ostatni przeciwnik Jotki.

  No sorki. Też bym chciał ale nie wierzę.

  Miał być Rockhold a że nie wyszło to choćby z pół roku ale poczekają na kogoś swojego

 2. Będzie Jana przepraszać za brak wiary.

  Niech dostanie Największą walkę w Polskim MMA i rozjebie cały świat

 3. Domy na to że prędzej zrobią Bonesowi walkę w ciężkiej lub nawet lekkiej albo poczekają aż ktokolwiek jakkolwiek rozpoznawalny wygra cokolwiek żeby mu dać titleshota. Ale na pewno nie Janowi który jest tak samo rozpoznawalny jak ostatni przeciwnik Jotki.

  No sorki. Też bym chciał ale nie wierzę.

  Miał być Rockhold a że nie wyszło to choćby z pół roku ale poczekają na kogoś swojego

  No bo kuźwa Thiago Santos był rozpoznawalny….

 4. Domy na to że prędzej zrobią Bonesowi walkę w ciężkiej lub nawet lekkiej albo poczekają aż ktokolwiek jakkolwiek rozpoznawalny wygra cokolwiek żeby mu dać titleshota. Ale na pewno nie Janowi który jest tak samo rozpoznawalny jak ostatni przeciwnik Jotki.

  No sorki. Też bym chciał ale nie wierzę.

  Miał być Rockhold a że nie wyszło to choćby z pół roku ale poczekają na kogoś swojego

  Ostatnio o pas walczyli:

  -Santos

  -Smith

  -Volkan

  Same tuzy i mega gwiazdy.

 5. Dobra wiadomosc. Jan w przypadku takich kursow na niego robi mile niespodzianki i daje zarobic fanom. Tak bylo z Latifim i chyba z Rockholdem:)

 6. No chyba po coś wyciągali w górę Janka nie raz w tych swoich rankingach. Może własnie po to by kiedyś dać mu tego TS-a zwlaszcza ze zasługuje

 7. Domy na Janka!

  Rozkmińmy jedno. Janek zawalczy w walce wieczoru z Bonesem na MSG, gdzie na tej gali będzie się bił Usman z Colbym, Kubański Jesus i West Coast Gangsta.

  :frankapprove:

 8. Domy na Janka!

  Rozkmińmy jedno. Janek zawalczy w walce wieczoru z Bonesem na MSG, gdzie na tej gali będzie się bił Usman z Colbym, Kubański Jesus i West Coast Gangsta.

  :frankapprove:

  A w KSW z Goranem się męczył którego Narkun znokautował.

  UFC jest w dupie.

 9. Wszystkie plany ekonomiczne, 500+, ulgi podatkowe, których nie ma, kwoty wolne od podatku których właściwie też nie ma to nic. Jano zabija Jona w UFC i Polska się bogaci w jedną noc! :frankapprove:

 10. Jak wy placicie podatki grając u buka to powodzenia życzę może zarobicie kiedys na paczkę ketchupowych cheetosow i 4 pak tatry:mjsmile:

  Przecież lepiej wcale nie grać niż grać z podatkiem

 11. Jak wy placicie podatki grając u buka to powodzenia życzę może zarobicie kiedys na paczkę ketchupowych cheetosow i 4 pak tatry:mjsmile:

  Przecież lepiej wcale nie grać niż grać z podatkiem

  To u jakiego buka grasz bez podatku?

 12. Wszystkie plany ekonomiczne, 500+, ulgi podatkowe, których nie ma, kwoty wolne od podatku których właściwie też nie ma to nic. Jano zabija Jona w UFC i Polska się bogaci w jedną noc! :frankapprove:

  Jak już śnisz to lepiej polecieć po całości i sobie przyśnij że wygrywasz w Lotto i przy okazji Jessica alba robi Ci laske

 13. To u jakiego buka grasz bez podatku?

  Takiego u którego nie ma podatków czyli takiego którego nie ma w Polsce. Mnie też nie ma w Polsce :roberteyeblinking:

 14. Takiego u którego nie ma podatków czyli takiego którego nie ma w Polsce. Mnie też nie ma w Polsce :roberteyeblinking:

  Nie trzeba być poza granicami żeby grać bez podatku

 15. Nie trzeba być poza granicami żeby grać bez podatku

  No nie trzeba tylko moga się dojebac jak ktoś nie jest ostrożny i w grę wchodzą duże stawki

 16. Wszystkie plany ekonomiczne, 500+, ulgi podatkowe, których nie ma, kwoty wolne od podatku których właściwie też nie ma to nic. Jano zabija Jona w UFC i Polska się bogaci w jedną noc! :frankapprove:

  Niezaleznie od kursow i wyniku tej walki ostatecznie,  znaczaco wzbogaci sie inna nacja 😉

 17. Nie zasłużył na walkę o pas.

  Do kąta, na grochu klęczeć, aż do zmiany poglądów na cohonesowe.

  :razz:utinlaugh:

 18. Do kąta, na grochu klęczeć, aż do zmiany poglądów na cohonesowe.

  :razz:utinlaugh:

  I jeszcze kijek nad głową trzymać.

 19. Do kąta, na grochu klęczeć, aż do zmiany poglądów na cohonesowe.

  :razz:utinlaugh:

  Tam na grochu, na weglu rozżarzonym :latajacaslomkaptysiowa:

 20. Jak już śnisz to lepiej polecieć po całości i sobie przyśnij że wygrywasz w Lotto i przy okazji Jessica alba robi Ci laske

  Alba spoko

  Co do zakładów to jak dotychczas jestem ok. 4 bańki do przodu z tego eventu: https://www.bestfightodds.com/events/ufc-188-velasquez-vs-werdum-930 Obstawiałem wygrana Werduma nad Velasquezem. A kursy czy k*rwy bukmacherskie były bardzo podobne a chyba nawet gorsze dla Werduma wtedy 😉

  Jak ta walka dojdzie do skutku bankowo obstawię zwycięstwo Jana.

 21. Sercem i sympatią zdecydowanie za Jankiem :bleed:  ale jeśli w grę wchodzi bukmacherka  i stawianie hajsów to na ogół nie są to zbyt dobrzy doradcy.

 22. No bo kuźwa Thiago Santos był rozpoznawalny….

  Dokładnie. Jeżeli ufc chce to wypromuje nawet pomidora. Ileż to razy danka opowiadał o "maszynce ufc". Zrobią walkę w Stanach to pół hali obsadzi polonia. Trzeba tylko dać jankowi titleshot – give me a chance! (wypowiedziane głosem gsp na kolanach)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.