American Top Team niedawno ogłosiło transfer do swojego teamu Yvesa Edwardsa. Najbardziej zainteresowany w tej sprawie Yves rzucił nieco światła na motywy swojej decyzji :

Yves:

„Popatrzcie na listę gości jakich oni mają w wadze do 155 funtów. I nie musicie nawet zwracać uwagi na to że mają w ATT też ludzi takich jak Denis Kang, Wilson Gouveia oraz innych świetnych zawodników w innych wagach, sprawdźcie tylko kogo mają w 155 funtach (Gezias „JZ” Calvancante, Din Thomas, Jorge Masvidal). Poprzez samo przebywanie z nimi będę lepiej trenować.

Każdy kto trenuje obecnie w ATT jest cały czas częścią tej gry. Oni cały czas się rozwijają i myślę że właśnie brak rozwoju był moim problemem przez ostatnie 2-3 lata. Nie zmieniałem ostatnio nic w swojej grze czego powodem było to że nie trenowałem z czołowymi zawodnikami MMA.

Teraz kiedy MMA stało się tak wielkim sportem nie możliwe się stało abym działał sam, takie coś było fajne 4 czy 5 lat temu, ale teraz kiedy sport jest tak wielki i nie ma żadnego związku fighterów ani nic podobnego, najbliższe temu rozwiązaniu to być częścią silnej drużyny która będzie cię wspierać.

Być chcianym i zaakceptowanym przez silny team to znaczy mieć za sobą ludzi którzy powiedzą : „nie możesz lecieć w h..a z tym gościem, on jest teraz z naszą ekipą”. To nie przydarzyło mi się nigdy wcześniej ale lepiej się zabezpieczyć przed tego typu sytuacjami.

Następna walka Yvesa Edwardsa odbędzie się w październiku na gali Cage Wars w Irlandii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.