Yancy Medeiros przegrał swoją pierwszą walkę wieczoru, jednak Hawajczyk nie ma zamiaru się załamywać. Zawodnik po przegranej z Donaldem Cerrone na UFC Fight Night 126 spotkał się z dziennikarzami, kiedy to opowiedział o zakończeniu walki z Kowbojem.

Mam spory szacunek do Kowboja. Trafił mnie mocnym prawym, do końca rundy zostały 2 sekundy, ale Herb Dean zatrzymał walkę. Chciałbym kontynuować, ale on uważał inaczej. Mamy nawet taki żart – gdzie jest Mario kiedy go potrzebowałem? Cerrone złapał mnie dobrym ciosem, jest jak jest.

Wiem, że arbiter tam jest, aby pilnować mojego bezpieczeństwa. Herb Dean widocznie uważał, że nie jestem w stanie się bronić więc zatrzymał tę walkę. To jego decyzja. Wyciągnę z tego nauczkę.

Medeiros przed walką z Cerrone miał serię trzech zwycięstw z rzędu. Trenujący na co dzień z m.in. Maxem Hollowayem zawodnik zawsze daje emocjonujące walki. Tak też było tym razem, kiedy to w Austin mierzył się z Donaldem Cerrone.

16 KOMENTARZE

 1. Herbowi strasznie zmiękła rura od kiedy zafundował wpierdol życia Krzysiowi W.

  Aż się uśmiecham pod nosem jak mi się przypomina. :DC:

 2. Miło ze Yancy nie protestuje tak bardzo. Szanuję zawodników, którzy logicznie podchodzą do pełnionej przez sędziego funkcji. Przypomina mi sie Hendo po 2 walce z Belfortem, który powiedział "Belfort mnie trafił a sędzia uznał, ze nie bronię sie dobrze. Jego praca"

 3. w sumie tu bardziej chodziło o te 2 sekundy do końca rundy, Yamasaki pewnie dałby mu szansę pokazania jakim to jest wojownikiem przez te 2 sekundy, w sensie przyjmowania bezsensownych obrażeń mózgu.

 4. w sumie tu bardziej chodziło o te 2 sekundy do końca rundy, Yamasaki pewnie dałby mu szansę pokazania jakim to jest wojownikiem przez te 2 sekundy, w sensie przyjmowania bezsensownych obrażeń mózgu.

  Nie, raczej zwinąłby się, przetrwał, i wyszedł do następnej rundy już na wkurwie. :gabi_much_love:

 5. Nie, raczej zwinąłby się, przetrwał, i wyszedł do następnej rundy już na wkurwie. :gabi_much_love:

  Tego nie wiemy,może tak by było, a może walka zasiliłaby highlight:

 6. Moim zdaniem taki taniec na nogach jaki popełnił Yancy jest dobrym pretekstem do przerwania. Żart z Mario bardzo dobry.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.