Zawodnicy UFC muszą współpracować z USADA w różnych okolicznościach losu. Wielu uczestników programu antydopingowego opisywało swoje doświadczenia w mediach społecznościowych, kiedy budzeni byli przez pracownika agencji o godzinach porannych, ale Yancy Medeiros postanowił opisać jeszcze bardziej niekomfortowe zdarzenie.

Według Hawajczyka, USADA pojawiła sie w jego domu, kiedy ten uprawiał seks ze swoją partnerką. Medeiros twierdzi, że testujący starali się być profesjonalistami mimo, że doskonale wiedzieli co przerwali.

Uprawiałem seks w swoim salonie, a nagle USADA pojawia się pukając do drzwi o 20:00… Najlepsze było to jak próbowali być nadal profesjonalistami, kiedy to doskonale słyszeli co się działo… [śmiech] Byłem testowany przed i po, ale to dla mnie pierwszy raz gdy byłem testowany „podczas”.

Medeiros (15-7, 1 NC MMA) fanom znany jest ze swojego agresywnego stylu walki, który często powoduje, że jego starcia są miłe dla oka fanów MMA. 33-latek jest w UFC od 2013 roku. W ostatnim pojedynku w lutym 2020 roku przegrał z Lando Vannatą. Hawajczyk  nie ma ostatnio najlepszej formy – przegrał trzy walki z rzędu. W swojej karierze mierzył się z m.in. Dustinem Poirierem, Jimem Millerem, Alexem Oliveirą czy Erickiem Silvą.

23 KOMENTARZE

 1. Ja pierdole ale gówniany njus. Serio pudelek MMA.

  Spokojnie, nas to po prostu śmieszyło. Czasami jak widać jednak nie trafiamy z tematami Dzięki za feedback  :beer:

 2. Ja pierdole ale gówniany njus. Serio pudelek MMA.

  E tam, nie rozumiem skąd płacz. Warto wiedzieć z czym borykają się zawodnicy przy okazji testowania przez USADA. Zresztą, nie musisz wchodzić skoro po samym leadzie wyrabiasz taką opinię. Omijaj ogromnym łukiem byku, czytaj rzeczy o prawilnych zawodnikach, którzy wracają silniejsi i tyle.

  @baju dobrze Ci płacą?

  Ile mi zapłacisz za tę informację?

 3. @Cactus  już myślałeś że nagroda do najlepszego redaktora roku leci bezsprzecznie do Ciebie, ale widać @baju nie zasypuje gruszek w popiele

  :suchykarol:

  Żeby nie było że tylko hejtuje.

  Takie niusiki nie są wcale złe i z chęcią poczytam.

  Tylko w tym wypadku dobrze mieć zachowane proporcje pomiędzy ważnymi niusami, a tymi mniej ważnymi, żeby jednak się nie zrobił plotek mmotek.

 4. A dla mnie spoko info, takie rozluźniające, dla pośmieszkowania 🙂

  Swoją drogą, gdyby to był Coco, to pewnie skitrałby się pod wyrem 😀

 5. Każdy kto próbował kiedyś lać ze stojącą pytą – czuje ból Medeirosa 😉

  Wystarczy pytę skierować go góry i leci bez problemu :watchingyou:

 6. nr 2 najgorszych newsów w historii mmarocks, zaraz po tym, że Cormier chciał walczyć z Jankiem ale 15 minut później się rozmyślił

 7. No i Medeiros ma już gotowe usprawiedliwienie na wypadek jakby wpadł na podwyższonym poziomie testosteronu albo coś z prolaktyną się nie zgadzało 😉

 8. Daliście się nabrać na stare tricki CIA. To była psychologiczna zagrywka, hejtują ci co nie ruchają.

 9. Spokojnie, nas to po prostu śmieszyło. Czasami jak widać jednak nie trafiamy z tematami Dzięki za feedback  :beer:

  Profesjonalne ogarnięcie tematu. :beer:

 10. E tam, nie rozumiem skąd płacz. Warto wiedzieć z czym borykają się zawodnicy przy okazji testowania przez USADA. Zresztą, nie musisz wchodzić skoro po samym leadzie wyrabiasz taką opinię. Omijaj ogromnym łukiem byku, czytaj rzeczy o prawilnych zawodnikach, którzy wracają silniejsi i tyle.

  Ile mi zapłacisz za tę informację?

  Dlaczego nie przetłumaczyłeś pozycji z jakich korzystali? Dla kogoś to może być istotna informacja w sprawie. #rzetelnenewsy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.