s

Informacja prasowa

Paweł Trybała (1-0 MMA) będzie gościem kolejnego odcinka programu „PLMMA – jak ja to widzę” emitowanego na antenie telewizji Orange sport. „Trybson”, który już 5 września 2015 zawalczy na XCage 8/PLMMA 57 EXTRA w Toruniu, swój pierwszy pojedynek stoczył na XCage 7/PLMMA 50.

I właśnie o kulisach tej gali, chwilach spędzonych w szatni przed występem, a także o swoich planach na przyszłość oraz pomyśle na najbliższą walkę, Paweł Trybała opowie w telewizji Orange sport, która będzie również transmitowała najbliższą XCage 8/PLMMA 57 EXTRA.

Premiera „PLMMA – jak ja to widzę” w najbliższą sobotę, 29 sierpnia 2015, o godz. 20:00 w Orange sport.

19 KOMENTARZE

 1. nie powinienem tu wchodzić bo to może skończyć się banem.

  Taranku skąd u ciebie ta niechęć do Pawła Trybały? toć on ma przede wszystkim podkręcić oglądalność gali, a i do freaków (w sensie zawodniczym) go raczej zaliczać nie należy.

 2. Taranku skąd u ciebie ta niechęć do Pawła Trybały? toć on ma przede wszystkim podkręcić oglądalność gali, a i do freaków (w sensie zawodniczym) go raczej zaliczać nie należy.

  Czysta zazdrość.

 3. ta gala powstala pewnie tylko dzieki Trybsonowi, nie ma co sie oszukiwac, ze on jest jedyna gwiazda tej gali

 4. Soszynski to jeszcze pozniej chyba zaczynał . Ma gosc cos w sobie,ze powoduje pozytywne emocje a jaka beka by byla jakby faktycznie do UFC trafil :crazy:.

 5. Czysta zazdrość.

  Koleś który potrafi zniżyć się do takiego poziomu jaki pokazywał w Warsaw Shore i być przy tym w 100% autentyczny nie zasługuje na szacunek jako człowiek, a już na pewno nie jako zawodnik MMA.

 6. Koleś który potrafi zniżyć się do takiego poziomu jaki pokazywał w Warsaw Shore i być przy tym w 100% autentyczny nie zasługuje na szacunek jako człowiek, a już na pewno nie jako zawodnik MMA.

  Vox populi, vox Dei.

 7. Koleś który potrafi zniżyć się do takiego poziomu jaki pokazywał w Warsaw Shore i być przy tym w 100% autentyczny nie zasługuje na szacunek jako człowiek, a już na pewno nie jako zawodnik MMA.

  Nie bądź już taki zasadniczy. Z Ciebie już też ostatnio nie taki autentyczny troll.

 8. Nie bądź już taki zasadniczy. Z Ciebie już też ostatnio nie taki autentyczny troll.

  Nigdy nie byłem trollem… nie chciałem być… Po prostu mam skrystalizowane poglądy na wiele tematów i nie boję się ich wyrażać. A Ty Kermit ostatnio jakoś tak zzieleniałeś.

 9. Koleś który potrafi zniżyć się do takiego poziomu jaki pokazywał w Warsaw Shore i być przy tym w 100% autentyczny nie zasługuje na szacunek jako człowiek, a już na pewno nie jako zawodnik MMA.

  Jak w ogóle można oglądać takie g………………..o.

 10. Nigdy nie byłem trollem… nie chciałem być… Po prostu mam skrystalizowane poglądy na wiele tematów i nie boję się ich wyrażać. A Ty Kermit ostatnio jakoś tak zzieleniałeś.

  Od koksu.

 11. ta gala powstala pewnie tylko dzieki Trybsonowi, nie ma co sie oszukiwac, ze on jest jedyna gwiazda tej gali

  Powstała dzięki Trybsonowi ? Większej głupoty dawno nie czytałem… Nie wiem czy wiesz, ale to jest już 8 edycja gali Xcage, a Trybson pojawi się dopiero po raz drugi. Zresztą zanim się on pojawił to organizacja radziła sobie całkiem nieźle. Rola Trybsona w całym projekcie jest przecież oczywista. Miał przyciągnąć jeszcze więcej ludzi i póki co to się z tego wywiązuje. A jeżeli do tego sumiennie trenuje i widać tego efekty to w czym problem bo nie rozumiem ?

 12. Nie skupia się, tylko wykorzystujemy jego potencjał marketingowy! Ile razy musimy jeszcze to powtórzyć? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wysoką wartość sportową gwarantują inni zawodnicy, ale na prawdę przeciętny Kowalski nie wie kto to Klaczek, Fijałka itd. Słyszał coś o jakimś Trybsonie bo co chwile mówią o nim w tv i przyjdzie na galę. Przy okazji zobaczy resztę walk i zapamięta innych zawodników z uwagi na dobre walki. Czy to takie trudne?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.