Adrian Bartosiński o programie Tylko Jeden, wykupieniu kontraktu z FEN oraz przyjaźniach jakie nawiązały się w programie.

Adrian Bartosiński po wielu problemach kontraktowych ostatecznie weźmie udział w programie „Tylko Jeden”. Przypomnijmy – „Bartos” na początku roku rozpoczął internetową zbiórkę z prośbą o wsparcie „w walce o sportowe marzenia”. Cel wynosił 30 tys. złotych, które miały zostać przeznaczone na zapłacenie organizacji Fight Exclusive Night odstępnego za rozwiązanie kontaktu. Więcej o całej sytuacji możecie przeczytać w linku poniżej.

>>> Zawodnik MMA zbiera 30 tys. złotych na rozwiązanie kontraktu z FEN, aby wziąć udział w programie „Tylko Jeden”

Ostatecznie Bartosiński nie zdołał zebrać 30 tys. złotych przez internet, a w wykupieniu kontraktu pomogła sama organizacja KSW, która postanowiła wykupić kontrakt zawodnika.

„Bartos” zawodową karierę rozpoczął w listopadzie 2017 roku na TFL 12, gdzie pokonał jednogłośną decyzją sędziów Michała Pacha. W kolejnych starciach „Bartos” pokonał na punkty Wojciecha Żuchnika i ciosami odprawiał Jarosław Lecha, Vladislava Schepanskyiego, Alexandera Shingarenkę, Krystiana Bielskiego i Konstantina Linnika.

ZOBACZ RÓWNIEŻTYLKO JEDEN – pełna lista uczestników, transmisja, trenerzy, prowadząca i wszystkie szczegóły

Już dziś, 6 marca o godzinie 22:05, na antenie Polsatu zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu Tylko Jeden. W programie o kontrakt z organizacją KSW powalczy dziesięciu młodych zawodników, między innymi: Paweł Kiełek, Piotr Walawski i Mariusz Radziszewski.

Prowadzącą program będzie Blanka Lipińska. Prowadząca programu została autorka trzech bestsellerowych powieści z cyklu „365 Dni” i filmu o tym samym tytule Blanka Lipińska. W programie zobaczymy również szefów organizacji KSW Macieja Kawulskiego, Martina Lewandowskiego oraz dyrektora sportowego KSW, Wojsława Rysiewskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.