Na portalu zrzutka.pl została opublikowana zbiórka niepokonanego Adriana Bartosińskiego (7-0). Tytuł akcji to pomoc o wsparcie „w walce o sportowe marzenia”. Nie chodzi jednak o zebranie pieniędzy na rozpoczęcie obozu przygotowawczego przykładowo w Stanach Zjednoczonych, gdzie w ostatnich latach często pojawiali się zawodnicy z naszego kraju. „Bartos” chce zebrać 30 tys. złotych, aby zapłacić organizacji Fight Exclusive Night odstępne za rozwiązanie kontraktu.

Cel Bartosińskiego jest jeden… tylko jeden. W ostatnich tygodniach otrzymał on zaproszenie do udziału w programie „Only One. Tylko Jeden”, czyli nowego reality show, które transmitowane będzie w telewizji Polsat. Walka finałowa odbędzie się na jednej z gal KSW, natomiast zwycięzca otrzyma kontrakt na stoczenie kolejnych pojedynków w największej polskiej organizacji MMA.

Poniżej znajdziecie opis wrzutki Adriana Bartosińskiego:

W 2019 roku stoczyłem aż 4 zawodowe walki, a szybkie wygrane przez nokaut spowodowały, że w ostatnim czasie zostałem zaproszony do udziału w programie „Only One. Tylko Jeden”, czyli nowego reality show dla fanów MMA, który wiosną ma być emitowany na antenie Polsatu. Walka finałowa odbędzie się na gali KSW, a zwycięzca otrzyma kontrakt na kolejne walki z tą organizacją.

Wierzę, że udziału w tym programie będzie milowym krokiem w rozwoju mojej kariery, ale obowiązujący kontrakt z organizacją FEN blokuje mój udział w nim. Organizacja FEN zgodziła się zwolnić mnie z kontraktu pod warunkiem opłacenia odstępnego w wysokości 30 tysięcy złotych. Wskazana kwota jest dla mnie nieosiągalna i stanowi wielokrotność mojego honorarium za ostatni pojedynek dla FEN.

Dlatego zdecydowałem się skorzystać z możliwości zbiórki na zrzutka.pl. Wiedząc, że ten mechanizm czasami jest nadużywany, chciałbym Was zapewnić, że wpłacając pieniądze na moją zrzutkę, wesprzecie mój rozwój sportowy. Dzięki tej zbiórce pomożecie spełnić mi moje marzenie i przyczynicie się znacząco do przyspieszenia mojej kariery w MMA.

Dodatkowo „Bartos” poinformował, że kwota, którą oczekuje organizacja FEN za odstępne, jest wielokrotnością jego wynagrodzenie za ostatnią walkę.

Jako początkujący zawodnik, który walczy za niewielkie gaże, sam nie jestem w stanie się wykupić, ale z Waszym wsparciem może się to udać. Wiem, że sam występ w programie „Only One. Tylko Jeden” jest dla mnie olbrzymią szansą, żeby pokazać się szerokiej publiczności, a każdy, kto mnie zna, wie, że jestem w stanie wygrać to show. Jest to dla mnie oczywisty krok, który powinienem teraz wykonać, by nadać mojej karierze rozpędu i zacząć spełniać marzenia związane z tym sportem.

Zawodnik na koniec poinformował, że w przypadku sytuacji, w której nie uda zebrać się całej kwoty, zebrane środki zostaną przekazane na stowarzyszenie Marcina Różalskiego oraz fundację Cancer Fighters.

W przypadku, gdyby nie udało nam się zebrać całej kwoty, zebrane środki przekażę na stowarzyszenie Marcina Różalskiego „Pomagaj Pomagać Różaland” oraz fundację „Cancer Fighters”.

Zbiórka dostępna jest po kliknięciu .

Adrian Bartosiński na swoim koncie ma już siedem zawodowych pojedynków. W debiucie pokonał decyzją sędziów Michała Pacha. W 2018 roku stoczył dwie walki – na punkty pokonał Wojciecha Żuchnika, a ciosami w drugiej rundzie rozbił Jarosława Lecha. W 2019 roku „Bartos” stoczył cztery pojedynki – na galach Wirtuoz Challenge w pierwszych rundach pokonał Vladislawa Schepanskyiego i Konstantina Linnika, na RWC 3 w niecałe trzy minuty pokonał Alexandra Shingarenkę, a na FEN 26 w drugiej odsłonie znokautował Krystiana Bielskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.